Skocz do zawartości
Gość gladiac

Ignorancja Adminow-czyli Jak Dostac %

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

Chcialem przedstawic Historie ktora pokazuje jak mozna dostac za nic % ,jak zostac olanym przez admina i byc potraktowany jak osoba 25 kategorii

 

Otoz jakis czas temu zostalem ukarany % przez admina SGJ za jak to okresli :posty nie wnoszace nic do dyskusji,bylem bardzo zdziwiony bo po przejrzeniu moich ostatnich 10 postow, ani ja ani jeden z moderatorow nie doszukal sie zlamania regulaminu,dlatego na moje pytanie do SGJ i zadanie wyjasnienia dostalem odpowiedz ktora przeczytacie ponizej,odpowiedz dla mnie bardzo dziwna wrecz arogancka i chamska-sami ocencie,z mojej strony jest to dziwne bo jesli popelnilem wykroczenie to wiedzadz gdzie popelnilem blad ,moglbym z niego wyciagnac wniosek,jednak do dzisiaj nie wiem o jakiego posta chodzilo ani w jakim temacie.

Wczoraj po dluzszej przerwie w uzytkowaniu forum z powodu przeprowadzki postanowilem zwrocic sie do innego admina o pomoc w wyjasnieniu sprawy,tym adminem byl Marco ktory mimo dwukrotnego zapytania nie odeslal zadnej odpowiedzi mimo ze byl obecny na forum.

Cala ta sprawa budzi niesmak, bo jesli osoba ukarana nie ma nawet prawa dowiedziec sie, co bylo powodem kary i gdzie popelnil blad, to wsakazuje na wybujale zadufanie w sobie i swojej "boskosci" adminow jako osoby majace wladze nad innymi na forum,oraz nijak sie ma do zachowania, ktore wymagaja od uzytkownikow a sami daja przyklad zwyklego prostactwa-mam tu na mysli np.SGJ bo sporo moderatorow to normalni nie zmanierowani i sympatyczni goscie

 

 

Wszystkie zapytania i odpowiedzi przeczytacie ponizej

 

caly list do Marco przeplatany odpowiedziami SGJ

 

Witam!

Pisze w sprawie ktora mnie bardzo zdenerwowala,a dotyczy % i kilkudniowego zakazu pisania na forum.

Cala sprawa zaczela sie 28.01.07 wszedlem na forum a tam 10%, poniewaz ostatniego posta pisalem 2 dni wczesniej to dziwila mnie ta niespodzianka,kiedy zaczalem badac sprawe wyszlo ze % dal mi SGJ ponizej cytat z loga

SGJ Ostrzeżony 28 sty 2007, 00:33

Dodano do poziomu ostrzeżenia Posty niewnoszące nic do dyskusji

Jednak sporowczesniej nauczony paroma procentami za dyskusje z modem i pisanie nie w temacie ,staralem sie nie popelniac wiecej zadnych wykroczen przeciwko regulaminowi.

Dlatego dziwiony napisalem do SGJ aby uzyskac odpowiedz gdzie zlamalem regulamin poniewaz w ten sposob jesli bylem winien moglem w przyszlosci nie zrobic podobnego bledu.Oto co otrzymalem w odpowiedzi

:w sparwie %, 29 sty 2007, 01:43

Redakcja

Grupa: Admin

Postów: 13 817

Nr użytkownika: 5 446

Dołączył: 12-kwiecień 03

 

CYTAT

Zostalo mi zablokowane konto,nie wiem dlaczego oraz nie dostalem zadnego powiadomienia.Zadam wyjasnienia jak najszybciej bo nie mam zamiaru otrzymywac za darmo % oraz tym bardziej bez zadnych wyjasnien.

 

1. Nikt Ci nie zablokował konta.

2. Akceptujesz regulamin - nie masz prawa niczego zadac.

3. Łamiesz regulamin - dostajesz % i tyle. Nikt nie musi niczego wyjasniac.

4. Nie wiesz dlaczego? Przy % masz napisane.

5. Za darmo nikt tu % nie rozdaje.

Na kolejne moje zapytania SGJ nie odpisywal,tak wiec moim zdaniem ,jesli zakladajac ze ktos popelnil blad ,to nie ma nawet prawa wyjasnic sprawy,z punktu widzenia oczywiscie SGJ-nawet nie wiem jak to nazwac bo zwykle napisanie w ktorym temacie i poscie popelnilem blad na miare % rozwiazaloby sprawe.A tak caly czas mam wrazenie ze otrzymalem te % za kogos innego, bo nie przypominam sobie abym popelnil wykroczenie ,tym bardziej ze staram sie pilnowac.

A jako dowod niech poslozy moich 10 ostatnich postow ktore mozna przejrzec a ktore zaczynaly sie przed cala sprawa,a poniewaz wyslalem zapytanie do jednego z moderatorow o opinie to stwierdzil ze nie ma tam ,nic za co moglem dostac %

Dlatego prosze o przyjrzenie sie tej sprawie ,a poniewaz jestem uzytkownikiem tego forum, to wydaje mi sie ze mam prawo wiedziec gdzie popelnilem blad(ktory post) za ktory otrzymalem % a jesli zaszla pomylka o czym jestem przekonany to zasluguje na przeprosiny.

 

Pozdrawiam

 

 

i to tyle jesli chodzi o zapisy rozmow,mam nadzieje ze cos sie ruszy w tej sprawie bo jesli jednego uzytkownika tak potraktowano to i kazdemu z was moze sie to zdarzyc-zaleznie od wybujalej fantazji admina lub bolacego zeba ;)

nie bylem wczesniej swiety ,raz dostalem % za to jak napisal pewnien mod:za to ze byles w zlym miejscu i zlej porze ,wtedy % dostalo hurtowo kilka osob -moglem walczyc o zdjecie tych % bo nawet mod przyznal pozniej ze zadzialal na wyrost,ale dobra olalem to,innym razem mi sie nalezalo niby pyskowalem z modem, ale tym razem nie moge tego zostawic bo ani nie zasluzylem ani tym bardziej nie ma nic co by na to wskazywalo bo do dzisiaj nie wiem ktory post ani jaki temat

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przedstawiles WSZYSTKIE PM w takiej formie w jakiej były napisane?

 

Moderator przeglądał Twoje ostatnie posty i nic nie zauważył, bo nie wyswietlają się posty UKRYTE, a jaki wlasnie byl ten felerny post.

 

Bardzo pokolorowałes ta bajeczke, poedytowales swoje PM (moze przedstaw je w stanie oryginalnym..), do SGJ pisales, ze POSKARŻYSZ SIE ADMINOWI :lol:

 

Jak przedstawiasz juz jakas sytuacje to zrob to prosze bardziej obiektywnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac lubisz czasem podocinac postami czesto malo wnoszacymi do dyskusji, ale nie zmienia to faktu ze ingnorancja adminow jest ZENUJACA!!

 

 

Czasem wrecz na wszelkiego rodzaju raporty reaguja jak cyborgi nie wnikajac w ogole w temat, a juz nie wspomne o bezczelnym usuwaniu postow, z ktorych to nie jeden raporcik moglbym poslac vide. moj ostatni ban za cytaj z pewnej strony.

 

Kazdy kto zdazyl go skomentowac uwazal, ze news tyczy sie tematu jedynie admin byl odmiennego zdania i jeden urazony uzytkownik, ktory to zaczal od razu wszystkich wyzywac(oczywiscie bana nie dostal)

 

Nie wspomne juz o niepelnej znajomosci regulaminiu przez niektorych admow.

 

 

Moja slowa tycza sie w szczegolnosci moderatora Domik, ktory to wystawil slicznego banika plus %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2, na poczatku swojej wypowiedzi powinienes napisac, ze masz 80% i zostalo Ci ono przyznane za darmo, bo modery som złe. Dopiero wtedy bylaby ona kompletna i bardziej obiektywna.

 

gladiac, dlaczego napisales, ze tylko dwa razy dostales %, skoro w rzeczywistosci zostales ostrzezony cztery razy? Fakt, masz 20% a nie 40%, ale tylko dlatego, ze jonathan zdjął Ci 20% z okazji urodzin.. Śmiesz dalej psioczyć?

 

Damn, jakie to żałosne... Robisz z siebie taka ofiare, ze chyba pojde sie pochlastać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Czy przedstawiles WSZYSTKIE PM w takiej formie w jakiej były napisane?

 

Moderator przeglądał Twoje ostatnie posty i nic nie zauważył, bo nie wyswietlają się posty UKRYTE, a jaki wlasnie byl ten felerny post.

 

Bardzo pokolorowałes ta bajeczke, poedytowales swoje PM, do SGJ pisales, ze POSKARŻYSZ SIE ADMINOWI :lol:

 

Jak przedstawiasz juz jakas sytuacje to zrob to prosze bardziej obiektywnie...

 

o czym ty piszesz???!!! :blink:

jaka edycja?? jakie ukryte posty???-przeciez ja moge przejrzec tylko swoich 10 ostanich postow,przeciez twoja odpowiedz to jakis zart chyba, to jak to?? na zwykle zapytanie do SGJ gdzie popelnilem wykroczenie zostalem nie tylko chamsko olany,to jeszcze kolejny "zwierzchnik" forum wypisuje jakies glupoty o pokolorowaniu mojej historii,to juz poprostu kpina jakas,nawet ostatnio nic nie pisalem aby jak na dloni bylo widac ze nie mam nic do ukrycia i bedzie mozna sprawdzic moje 10 ostanich postow,a ty piszesz jakies glupoty, jak by ci do glowy nie przyszlo ze moglo tak byc jak wczesniej napisalem.

Przeciez chcialem tylko dostac odpowiedz ktory post i temat,dopiero kiedy zostalem olany napisalem do innego admina,ktory takze mnie olal.

 

Zaluje ze nie zwrocilem sie odrazu do Naczelnego, tylko naiwnie pisalem do SGJ czy pozniej Marco w nadzieji rozwiazania problemu-jak widac nie ma na co liczyc na pomoc ze strony adminow, bo beda chronic swoje tylki

 

I w ten sposob dochodzimy do sedna sprawy ktore nazywa sie" uzytkownik forum to leszcz do bicia bez zadnych praw"

mam nadziej ze kiedys ktos sobie przypomni moj przypadek i bedzie mial dowod ze admini pracuja jak im sie podoba ,popelniaja pomylki lub bywaja zwyczajnie zlosliwi

 

edit

luki2, na poczatku swojej wypowiedzi powinienes napisac, ze masz 80% i zostalo Ci ono przyznane za darmo, bo modery som złe. Dopiero wtedy bylaby ona kompletna i bardziej obiektywna.

 

gladiac, dlaczego napisales, ze tylko dwa razy dostales %, skoro w rzeczywistosci zostales ostrzezony cztery razy? Fakt, masz 20% a nie 40%, ale tylko dlatego, ze jonathan zdjął Ci 20% z okazji urodzin.. Śmiesz dalej psioczyć?

 

Damn, jakie to żałosne... Robisz z siebie taka ofiare, ze chyba pojde sie pochlastać..

wiesz co jestes zenujacy-nie zalezy ci na wyjasnieniu sprawy tylko na pokazaniu kogos od najgorszej strony,jestes wlasnie przykladem malkontenta ktory lubi sobie puzywac na innych ,to ze dostalem % to co z tego?,wiesz z jakiego byly tak naprawde powodu?? nie to po co sie wogole wypowiadasz??? dla twojej wiadomosci raz dostalem 10% za to ze wypomnialem moderatorowi ze uzywa obrazliwych slow do uzytkownikow forum-wiec dal mi% bo nie pisalem nie w temacie,i co takie przestepswo popelnilem??

Zreszta nie warto ci nic tlumaczyc bo to i tak olewasz ,wiec jak nie masz zamiaru wyjasnic sprawy tylko odwracac kota ogonem to nie zabieraj glosu,bo to nie w temacie

Ja chce sie tylko dowiedziec za ktorego posta dostalem % i nic wiecej,jesli zasluzylem to trudno swiat sie nie zawali jesli nie zasluzylem niech ukarany zostanie admin bo jego prawa forum tez powinny obowiazywac

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gladiac:

czy myslisz ze admini nia mają co robic tylko odpisywac userom co zrobili zle? Na forum jest 43 843 uzytkownikow, chciałoby Ci sie pisac kazdemu wypracowanie tylko dlatego ze nie przeczytali (nie pamiętają) regulaminu? Wyluzuj troche......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulo >dokładnie to.

 

Prawdziwa historia wygląda tak.

Jest sobie temat, a w nim pytanie o darmowy program. Wpada do niego użytkownik wpisuje nazwę programu, który kosztuje duzo $$ pisząc do tego

prawie darmowy ;) ,jest wersja demo i pelna

A potem przysyła pw w którym nie prosi o informacje za co dostał % tylko

Zadam wyjasnienia jak najszybciej bo nie mam zamiaru otrzymywac za darmo % oraz tym bardziej bez zadnych wyjasnien.

Tu uzyje fragmentu cytatu

Wiadomość

dla mnie bardzo dziwna wrecz arogancka i chamska-sami ocencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2, na poczatku swojej wypowiedzi powinienes napisac, ze masz 80% i zostalo Ci ono przyznane za darmo, bo modery som złe. Dopiero wtedy bylaby ona kompletna i bardziej obiektywna.

 

No widzisz jaki jestes swietny.

Tu chyba juz nie trzeba nic dodawac...

 

Tak, mam 80% z czego wiekszosc to z mojej winy, ale tez sa i takie, ktore sa wlepione od tak, bo moderowi sie cos nie podoba. Chyba odmienne zdanie co do niektorych kwestii.

 

I na przyszlosc napisz cos konstruktywnego, a nie klepiesz w klawe od rzeczy, bo tak jest fajno.

 

Ja tu zreszta nie zamierzam klocic sie o racje, ale zwrocic uwage na widzimisie adminow jak najbardziej.

 

No, ale najlepsza forma odpowiedzi jest po prostu zbycie/olanie i po problemie.

 

" uzytkownik forum to leszcz do bicia bez zadnych praw"

Leszcz czy tez nie, ale to bledu zawsze jest sie trudno przyznac.

 

 

Dobra przyszedl czas radosci, bo zamierzam usunac konto, wiec cieszcie sie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposob dochodzimy do sedna sprawy ktore nazywa sie" uzytkownik forum to leszcz do bicia bez zadnych praw"

mam nadziej ze kiedys ktos sobie przypomni moj przypadek i bedzie mial dowod ze admini pracuja jak im sie podoba ,popelniaja pomylki lub bywaja zwyczajnie zlosliwi

Takich krzykaczy jak ty było juz pełno, weź wrzuć na luz, jest okres sesyjny ktoś może być zajęty i nie mieć czasu bawić sie w tego typu roszady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym ty piszesz???!!! :blink:

jaka edycja?? jakie ukryte posty???-przeciez ja moge przejrzec tylko swoich 10 ostanich postow,przeciez twoja odpowiedz to jakis zart chyba, to jak to?? na zwykle zapytanie do SGJ gdzie popelnilem wykroczenie zostalem nie tylko chamsko olany,to jeszcze kolejny "zwierzchnik" forum wypisuje jakies glupoty o pokolorowaniu mojej historii,to juz poprostu kpina jakas,nawet ostatnio nic nie pisalem aby jak na dloni bylo widac ze nie mam nic do ukrycia i bedzie mozna sprawdzic moje 10 ostanich postow,a ty piszesz jakies glupoty, jak by ci do glowy nie przyszlo ze moglo tak byc jak wczesniej napisalem.

Przeciez chcialem tylko dostac odpowiedz ktory post i temat,dopiero kiedy zostalem olany napisalem do innego admina,ktory takze mnie olal.

 

Zaluje ze nie zwrocilem sie odrazu do Naczelnego, tylko naiwnie pisalem do SGJ czy pozniej Marco w nadzieji rozwiazania problemu-jak widac nie ma na co liczyc na pomoc ze strony adminow, bo beda chronic swoje tylki

 

I w ten sposob dochodzimy do sedna sprawy ktore nazywa sie" uzytkownik forum to leszcz do bicia bez zadnych praw"

mam nadziej ze kiedys ktos sobie przypomni moj przypadek i bedzie mial dowod ze admini pracuja jak im sie podoba ,popelniaja pomylki lub bywaja zwyczajnie zlosliwi

Przedstaw WSZYSTKIE PM, jakie pisales do sgj, marco i tego moderatora o ktorym mowisz. KAŻDĄ!.

 

Pisząc o postach ukrytych miałem na mysli to... Ten nieszczesny post, za ktory dostales ostrzezenie został ukryty, a nie usunięty, co znaczy, ze NIE JEST WIDOCZNY podczas przeglądania ostatnich postów użytkownika. Dlatego moderator do ktorego zwrociles sie z prosba o weryfikacje % nic nie znalazł. Kapejszon? ...

 

Dla mnie to Ty masz cos wspolnego z krzykaczami, ktorych PM skerowane do moderatorów zamiescilem wraz z Orgiuszem swego czasu na Testowym. Wiecej tego komentowac nie bede, nie dziw sie, ze inni z administracji tez nie maja ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2, na poczatku swojej wypowiedzi powinienes napisac, ze masz 80% i zostalo Ci ono przyznane za darmo, bo modery som złe. Dopiero wtedy bylaby ona kompletna i bardziej obiektywna.

 

gladiac, dlaczego napisales, ze tylko dwa razy dostales %, skoro w rzeczywistosci zostales ostrzezony cztery razy? Fakt, masz 20% a nie 40%, ale tylko dlatego, ze jonathan zdjął Ci 20% z okazji urodzin.. Śmiesz dalej psioczyć?

 

Damn, jakie to żałosne... Robisz z siebie taka ofiare, ze chyba pojde sie pochlastać..

Ja mam urodziny 27 maja :wink: :lol2:

Procentów za darmo się nie dostaje, zawiniłeś więc za to płacisz.

Aby ich nie dostawać wystarczy odrobina zdrowego rozsądku.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

SGJ

 

np prosze trzeba bylo az tyle postow i staran,aby otrzymac informacje za co dostalem ukarany-wynika jasno ze od admina nie mozna "zadac" nalezy blagac ,prosic itp,zadalem bo bylem przekonany ze nie popelnilem wykroczenia , i nadal podtrzymuje swoje zdanie.

 

Dlaczego post nie zostal zacytowany caly???-jest w nim cos co nie mozna podpiac na 100% pod zlamanie regulaminu prawda??

Dlatego aby cala sprawa zostala do konca wyjasniona prosze o wklejenie calego posta ,a nie zeby caly czas byly niedomowienia ,bo % tak mi nie przeszkadzaja jak wlasnie brak jasnosci sprawy

 

Edit:

 

Fipa

Przedstaw WSZYSTKIE PM, jakie pisales do sgj, marco i tego moderatora o ktorym mowisz. KAŻDĄ!.

 

Pisząc o postach ukrytych miałem na mysli to... Ten nieszczesny post, za ktory dostales ostrzezenie został ukryty, a nie usunięty, co znaczy, ze NIE JEST WIDOCZNY podczas przeglądania ostatnich postów użytkownika. Dlatego moderator do ktorego zwrociles sie z prosba o weryfikacje % nic nie znalazł. Kapejszon? ...

 

Dla mnie to Ty masz cos wspolnego z krzykaczami, ktorych PM skerowane do moderatorów zamiescilem wraz z Orgiuszem swego czasu na Testowym. Wiecej tego komentowac nie bede, nie dziw sie, ze inni z administracji tez nie maja ochoty.

no wlasnie dlaczego ten post zostal ukryty?????jesli dostalem % i mam prawo przejrzec swoich ostatnich 10 postow,tym bardziej chyba powinnienem miec mozliwosc gdzie popelnilem blad

 

do SGJ pisalem chyba 2 razy ,drugi raz pisalem ze jesli nie otrzymam odpowiedzi to napisze do kogos innego bo tej sprawy tak nie zostawie,zas do Marco wyslalem 2x ten tekst ktory zamiescilem w 1 poscie i nie dostalem zadnej odpowiedzi

 

nie wiem o jakich ty krzykaczach piszesz-kiedys napisalem ze dostalem % bo mod mi napisal ze bylem w zlym miejscu o zlej porze ,ale olalem to bo sie nikt nie przejal,jednak od tamtej pory staram sie bardzo pilnowac i walczyc o swoje prawo do obrony,bo jesli zasluze na % to nie ma sprawy ,jednak nikt ich nie lubi za darmo

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego post nie zostal zacytowany caly???-jest w nim cos co nie mozna podpiac na 100% pod zlamanie regulaminu prawda??

Jakbym zacytowal caly to bys się tylko jeszcze bardziej osmieszył zalozeniem tego tematu i calą tą dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Jakbym zacytowal caly to bys się tylko jeszcze bardziej osmieszył zalozeniem tego tematu i calą tą dyskusja.

To osmiesz mnie,nie zalezy mi,chce tylko wiedziec czy naprawde popelnilem wykroczenie czy tez moze ty sie pomyliles

 

gladiac, daj spokoj i przestan sie rzucac.

no prosze-swietny tekst!!! "przestan sie rzucac" ,bardzo pouczajacy,to nowy styl adminow i modow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luki2

Jako że zostałem wezwany do tablicy. To twoj post dużo wnoszący do tematu "Xbox 360". Na który był raport.

Pan Moore ma kłopoty ze wzrokiem:)

 

Peter Moore z Microsoftu nie przepuścił kolejnej okazji "dowalenia" Sony. Takowa nadarzyła się przy okazji wywiadu udzielonego serwisowi IGN. W pierwszysch zdaniach padły dość ciepłe słowa pod adresem Nintendo Wii. Moore chwalił familijny charakter rozrywki, serwowany przez najnowszy produkt Nintendo. Dalej nastąpił oczekiwany atak na PS3:

 

"Nie widzę w PS3 żadnego elementu, którego nie posiada i nasza konsola. Patrząc przez pryzmat gier, stwierdzam, że nasza pozycja jest lepsza niż Sony. Tak samo jest w temacie usług sieciowych. Z kolei cena PS3 to coś czego nie chcemy naśladować."[/b]

 

Jak widać Pan Piotruś patrzy na PS3 nieco pobieżnie, bo tylko tak można tłumaczyć fakt, że przeoczył takie szczegóły nowej konsoli Sony, jak napęd Blu-Ray oraz port HDMI:)

zrodlo: next-gen.com.pl

 

:lol2: :lol2: :lol2: Po prostu salwy smiechu, ale nie sadze, zeby byl az takim idiota, bo to pewnie marketing specjalnie dla amerykancow :lol2:

 

@Gladiac zaraz się wypowiem i w twojej sprawie oczywiście nie będe obiektywny i subiektywny nie :>? (to do poniektórych )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dlaczego ten post zostal ukryty?????jesli dostalem % i mam prawo przejrzec swoich ostatnich 10 postow,tym bardziej chyba powinnienem miec mozliwosc gdzie popelnilem blad

ZOSTAŁ UKRYTY, BO BYŁ NIEREGULAMINOWY.

nie wiem o jakich ty krzykaczach piszesz-kiedys napisalem ze dostalem % bo mod mi napisal ze bylem w zlym miejscu o zlej porze ,ale olalem to bo sie nikt nie przejal,jednak od tamtej pory staram sie bardzo pilnowac i walczyc o swoje prawo do obrony,bo jesli zasluze na % to nie ma sprawy ,jednak nikt ich nie lubi za darmo

Walcz, walcz, nie wiem o co teraz walczysz, ale kompromitujesz sie czlowieku, bo nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi, dalej idziesz w zaparte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To osmiesz mnie,nie zalezy mi,chce tylko wiedziec czy naprawde popelnilem wykroczenie czy tez moze ty sie pomyliles

Jak tak bardzo chcesz.

 

Dwa pytanka.

1. Macie jakiś darmowy program do zmiany wielkości partycji NTFS (bez utraty danych)?

2. Czy ktoś sprawdzał czy działa Battlefield 2142 na Viscie?

Zwłaszcza to drugie pytanie warunkuje zakup nowego systemu icon_twisted.gif

1.norton partition magic 8 lub 8.1..prawie darmowy ;) ,jest wersja demo i pelna

 

 

I jeszcze dam linka do tego darmowego programu

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19025

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac - ale masz problemy, tez bym chciał mieć takie <_< tak w ogole podziwiam ze Ci sie chce to wszystko pisac mimo tego, ze zapewne wiesz ze i tak nic nie wskórasz. A nie lepiej zrobic dobry uczynek, napisac jakies FAQ i bedzie po krzyku, bo Ci zdejmą %? Naprawde czasami zachowanie trzeźwego umysłu jest wskazane, tym bardziej na tym forum :huh: Edytowane przez pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

276zł pln to nie jest majątek ;)

 

SGJ - według mnie przesadziłeś trochę, jakby nie patrzeć odpowiedział jaki program służy do podziału partycji

gladiac - nie rzucaj się, bo nie ma o co ;)

 

dajcie se na zgodę :plum:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Dlaczego post nie zostal zacytowany caly???-jest w nim cos co nie mozna podpiac na 100% pod zlamanie regulaminu prawda??

.....

Edit:

 

Fipa

no wlasnie dlaczego ten post zostal ukryty?????jesli dostalem % i mam prawo przejrzec swoich ostatnich 10 postow,tym bardziej chyba powinnienem miec mozliwosc gdzie popelnilem blad

.....

.....

MODERATOR - osoba zarejestrowana na forum, odpowiadająca za utrzymanie na nim porządku. Oprócz posiadania uprawnień uczestnika forum może zamykać (blokować) wątki, przenosić je do innych działów, dzielić wątki wielotematyczne, usuwać z forum wątki i wybrane posty, usuwać z postów i indywidualnych pól użytkowników treści niezgodne z regulaminem , zwracać uwagę użytkownikom nieprzestrzegającym zasad obowiązujących na forum, a w sytuacji braku poprawy - blokować konkretnym użytkownikom dostęp do forum.

Administracja forum NIE PRZYJMUJE zgłoszeń osób chętnych do zostania moderatorami. Powoływani w razie potrzeby nowi moderatorzy są wybierani wyłącznie przez administrację forum.

Post został ukryty jako niezgodny z regulaminem. Samo ukrycie (z punktu widzenia użytkownika usunięcie) jest natomiast jak najbardziej zgodne z regulaminem. Poczytaj to czerwone. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...