Skocz do zawartości
lukasrz

Cebit 2007 - Fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

CeBIT 2007

 

Dołączona grafika

 

Na obywających się właśnie targach CeBIT w Hannoverze nie zabrakło PurePC.pl - w Niemczech są twórcy projektu NOS - Dzidzia oraz ReanimaTOR, którzy pojechali pokazać światu nowego, ulepszonego NOS'a. Dzięki nim prezentujemy Wam zdjęcia z odbywającej się imprezy. Zapraszam do galerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purytanski to ja nigdy nie bylem, ale nagie hostessy na targach KOMPUTEROWYCH sa po prostu niesmaczne... :?

czy nie da sie reklamowac NICZEGO, w ZADNEJ dziedzinie zycia bez pokazywania golych cyckow ? :mur:

ciekawe czy na nestepnym cebicie wystapia bez majtek.... NC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purytanski to ja nigdy nie bylem, ale nagie hostessy na targach KOMPUTEROWYCH sa po prostu niesmaczne... :?

czy nie da sie reklamowac NICZEGO, w ZADNEJ dziedzinie zycia bez pokazywania golych cyckow ? :mur:

ciekawe czy na nestepnym cebicie wystapia bez majtek.... NC

 

homo.. ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraw zgadzam się z Tobą, ale właśnie taki jest marketing, w taki sposób najszybciej ściągniesz uwagę zwiedzających na Twoje stoisko i masz już połowę sukcesu bo zobaczysz logo firmy na zdjęciach w połowie gazet opisujących targi CeBIT, będzie toczyła się rozmowa na forach, że na stanowisku X była goła laska z ubraniem typu Paintbrush i zrobiłem sobie nawet z nią zdjęcie ;)

 

Takie są prawa rynku i nawet sobie nie zdajesz sprawy jak firmy reklamowe działają na Twoją psychikę w codziennym życiu, poruszaniu się po mieście czy nawet robieniu sobie zakupów w małym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homo.. ? :P

nie, bi :)

 

teraw zgadzam się z Tobą, ale właśnie taki jest marketing, w taki sposób najszybciej ściągniesz uwagę zwiedzających na Twoje stoisko i masz już połowę sukcesu bo zobaczysz logo firmy na zdjęciach w połowie gazet opisujących targi CeBIT, będzie toczyła się rozmowa na forach, że na stanowisku X była goła laska z ubraniem typu Paintbrush i zrobiłem sobie nawet z nią zdjęcie ;)

 

Takie są prawa rynku i nawet sobie nie zdajesz sprawy jak firmy reklamowe działają na Twoją psychikę w codziennym życiu, poruszaniu się po mieście czy nawet robieniu sobie zakupów w małym sklepie.

tak, zdaje sobie sprawe, ze w dzisiejszych czasach cale miasta (a co dopiero mowic targi jakiekolwiek) to jedne wielkie chodzace reklamy i w tym natloku staraja sie przyciagnac klienta chociaz na chwile wszelkimi mozliwymi sposobami, ale golizna przynajmniej imo sie juz przejada powoli... teraz ludzie chcieli by widziec cos orginalnego, nie po raz 1000000 gole cycki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bi :)

tak, zdaje sobie sprawe, ze w dzisiejszych czasach cale miasta (a co dopiero mowic targi jakiekolwiek) to jedne wielkie chodzace reklamy i w tym natloku staraja sie przyciagnac klienta chociaz na chwile wszelkimi mozliwymi sposobami, ale golizna przynajmniej imo sie juz przejada powoli... teraz ludzie chcieli by widziec cos orginalnego, nie po raz 1000000 gole cycki...

Ale zrozum, ze ten sposob zawsze dziala, chyba przejemnie jest jak zobaczysz ladne panie na stoisku jakiejs firmy, przynajmniej tak sadzi 3/4 facetow, zdarzaja sie wyjatki jak widac... chyba trafil sie drugi Camillo, czy jak mu tam bylo, odbronca moralnosci i przedstawiciel lpr. :]

Wyluzuj, przeciez nikt Cie nie zmusza do ogladania cyckow, pamietam wieki temu reklame FA w telewizji i laske z cyckami na wierzchu... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie porownuj mnie do lpr, to sa [...] a nie politycy

nie chodzi mi o obrone moralnosci, bo gole cycki widzialem wiele razy i chyba wszyscy widzieli je wielokrotnie, tylko o to, ze ja np. chetniej bym podszedl do stoiska, gdzie jest prezentowana w CIEKAWY sposob jakas nowa technologia czy cos.

ciekawy to znaczy cos orginalnego, a nie demo technalogiczne puszczone do duzym monitorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni zmienić nazwę na cycbit ;)

a tak serio - zaiste żałosne i jaskiniowe podejście do kwestii marketingowych

..i te zdjęcia gdzie dwaj goście pozują obok tej pomalowanej dziewoji niczym seksturyści - bez urazy ale takie ujęcia to sobie można wrzucać w prywatną fotorelację z eroticonu

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...