Skocz do zawartości
PiPoL

Colin Mcrae: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość seraf

ja mysle, ze nie mozna wybierac miedzy tymi dwoma tytulami, bo to zupelnie co innego, trzeba miec po prostu oba B)

prawda, oba sa swietne ale inne.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do obu przyda się kiera jeśli obniżka cen dojdzie i do nas :D Dzisiaj pograłem więcej w demko i wcale nie jest tak źle z tą fizyką. Fakt spodziewałem się czegoś lepszego, pod tym względem FM2 bije Dirta o lata świetlne jednak Dirt ma za to ładniejszy AA ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do obu przyda się kiera jeśli obniżka cen dojdzie i do nas :D Dzisiaj pograłem więcej w demko i wcale nie jest tak źle z tą fizyką. Fakt spodziewałem się czegoś lepszego, pod tym względem FM2 bije Dirta o lata świetlne jednak Dirt ma za to ładniejszy AA ^^

Chyba chciałeś napisać ,,Dirt ma AA, a Forza nie" B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

ja mysle, ze nie mozna wybierac miedzy tymi dwoma tytulami, bo to zupelnie co innego, trzeba miec po prostu oba B)

Zgodze się z tą opinią :wink: Obie gry oferują co innego no chyba, że ktoś kupuje gry dla grafiki to niech bierze DIRTa.

Edytowane przez Brusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wiem, że na bank tytuł który zakupię, pograłem kilka razy lancerem i subaru i po prostu miazga B)

kamera z środka roxuje maksymalnie :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom kamera z kokpitu daje radę, ale zza samochodu ładnie oddaj piękno samochodu. A jak tam wasze czasy?? Mi najbardziej odpowiada jazda Subaru i tam mam najlepszy czas 1:07:xx nie pamiętam setnych bo jestem w pracy ^^ czas całościowy jaki osiągnąłem to 2:17:xx.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Bardzo ladna grafa, HDR daje rade-wszystko ladnie pieknie-ale gra ma tylko jedno "wade" :

jak dla mnie najlatwiejsze sterowanie z jakim sie chyba spotkalem , no ale to wkoncu arcade, wiec coz wiecej wymagac,dla jednych zaleta dla innych "wada" ;)

 

napewno pograc warto :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna grafa, HDR daje rade-wszystko ladnie pieknie-ale gra ma tylko jedno "wade" :

jak dla mnie najlatwiejsze sterowanie z jakim sie chyba spotkalem , no ale to wkoncu arcade, wiec coz wiecej wymagac,dla jednych zaleta dla innych "wada" ;)

 

napewno pograc warto :)

 

Tego Pana kierujemy po słownik ortograficzny...

 

 

Czy jest dokładna data premiery? Bo w grze jest napisane tylko, LATO 2007...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiRT Achievements

 

---------------

 

Colin McRae Dirt Q&A for XCN Answered by: Alex Grimbley, Producer, Codemasters

 

Here’s the classic racing game question: 30 fps or 60 fps?

Alex Grimbley: 30. Once you se the game running you’ll understand why. As I mentioned all our other systems are running much faster than that, like the physics updating 1000 times a second. And we’ve got some amazing blur effects that really make it difficult to notice the difference. To be honest though, we did try the game at 60 fps with cut back graphics and detail, but when we put it back to 30 and ramped up the visuals again it just blew us away. We’re really not too concerned about it because Dirt looks fantastic, runs smoothly, and we’re very happy with it.

czyli ogolnie sprobowano z 60fpsami, ale postawiono na wyglad, zupelnie co innego zrobili goscie z F2, ktore rozwiazanie lepsze wedlug was?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, każdy widzi inaczej, dla mnie 30 klatek to nie jest taka plynność jak przy 60 fps.

 

60 fps gra płynie, przy 30 fps gra jest bardziej ślamazarna, płynność już nie ta.

 

Porównajcie sobie Forze pierwszą z Gran Turismo, ja po przesiadce z idealnie płynnego GT3 byłem załamany Forzą....

 

Stawiam na 60 fps kosztem wyglądu, wieksza precyzja sterowania i gładsza animacja to jest to czego trzeba w wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, każdy widzi inaczej, dla mnie 30 klatek to nie jest taka plynność jak przy 60 fps.

 

60 fps gra płynie, przy 30 fps gra jest bardziej ślamazarna, płynność już nie ta.

 

Porównajcie sobie Forze pierwszą z Gran Turismo, ja po przesiadce z idealnie płynnego GT3 byłem załamany Forzą....

 

Stawiam na 60 fps kosztem wyglądu, wieksza precyzja sterowania i gładsza animacja to jest to czego trzeba w wyścigach.

To w duzej czesci zalezy tez od silnika gry, takze ciezko porownywac. 30 klatek w takim na przyklad counter-strike to masakra, w battlefieldzie dopoki nie spadnie poznizej tej granicy specjalnych zwolnien nie widac. Skoro postawili na te 30 klatek to widac, ze tyle wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze wybor jest bardzo dobry w obu przypadkach, inny target, inne zalozenia

forza 2 ma plynac, bo skierowana jest do troszke innego grona odbiorcow, tam ma byc realizm i zadne zaciachy do 25 klatek tego zepsuc nie moga i ten realizm i uczucie predkosci zostalo osiagniete kosztem grafiki

co innego colin, gra w ktorej postawiono na efekty i wyglad, a wyglada wedlug mnie oszalamiajaco, sam tryb rozgrywki mega arcade, wiec po co tam 60 klate? wiadomo, fajnie bylo by miec 60fps i sliczna grafike, ale powiedzmy sobie to szczerze - na to klocek jest po prostu za slaby...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słaby? Pewnie PS3 lepsze? Tam pewnie bedzie śmigać 60 FPS... bez AA :mur:

 

Tak czy siak, gra jest przekozacka, szczególnie jazda z kokpitu. Chociaż jak jeździmy tymi ,,łazikami" to jest od cholery zwolnień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słaby? Pewnie PS3 lepsze? Tam pewnie bedzie śmigać 60 FPS... bez AA :mur:

A czy Kucyk wspomnial cokolwiek o PS3, dorabiasz sobie jakies historie i sie bulwersujesz. Autorzy wyraznie zaznaczyli, ze zeby osiagnac taki wyglad musieli uciac FPS, wniosek z tego taki, ze jednak X jest za slaby na taki wyglad i 60fps, a PS3 nie ma nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Kucyk wspomnial cokolwiek o PS3, dorabiasz sobie jakies historie i sie bulwersujesz. Autorzy wyraznie zaznaczyli, ze zeby osiagnac taki wyglad musieli uciac FPS, wniosek z tego taki, ze jednak X jest za slaby na taki wyglad i 60fps, a PS3 nie ma nic do tego.

x jest za slaby, albo autorzy zeby porzadnie zoptymalizowac gre ;) po tym co zrobili wersji pc'towej stawiam na to 2gie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

kto da mniej ?

 

mam nadzieje, ze nie robia ponizej minuty :D

Mój czas po ok. 30min treningu ;) Wystałem się w korku w drodze z pracy, więc w ten sposób odreagowałem B-)

 

post-2965-1181145919_thumb.jpg

 

Odnośnie 30fps vs. 60fps- uważam podobnie jak kucyk- w Dirt'cie te 30fps w niczym nie przeszkadza, a fenomenalna oprawa a-v w zupełności wynagradza te 30fps mniej względem np FM2.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na IGN:

 

http://xbox360.ign.com/articles/794/794774p1.html

 

 

Ocena 9.0/10

 

9.0 Presentation

You won't believe how gorgeous menu screens can be until you see those in DiRT, plus the career mode is presented in a clear yet clever way.

 

8.5 Graphics

DiRT is a beautiful game, with fantastic tracks and detailed vehicles. The inconsistant frame-rate and pop-up knocks the score down a little.

 

8.5 Sound

From gravel hitting the chassis to struggling grunt of a damaged engine, DiRT is an aural treat.

 

9.0 Gameplay

DiRT may be a little too arcadey for McRae traditionalists but those wanting an intense next-driving experience will lap it up.

 

7.5 Lasting Appeal

The career mode is packed with events that'll keep you driving for ages. Shame about the online mode though.

 

 

Co teraz powiedzą wszystkie marudy? Jeśli IGN daje 9.0 to już coś znaczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...