Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

... skladajaca sie z filtra rodzicielskiego i ochrony danych osobowych przez blokade stron podszywajacych sie pod serwisy typu paypal i ebay - i jedno, i drugie, ma z PS3 wspolnego tyle, ze konsola ma wbudowana przegladarke.

 

Ale w koncu antywirus - to brzmi dumnie. Dzien bez przywalenia PS3 jest dniem straconym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

uwaga na USA psstore daja za darmo po pysku...tfu.. daja "Rag doll kung fu" za friko do konca tygodnia, fani wschodnich sztuk walk mile widziani ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z taka niebanalna prosba: ktos tu sie wczesniej pytal o odtwarzanie materialow z kamery w plikach .m2ts.

Czy moglby mi ktos wystawic taki plik na jakiegos rapidshare czy cos? Potrzebuje do recenzji (nie, nie PS3 ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy 4Giga? :) Poszukaj jakiegoś trailerka HD lub demo philipsa. Miałem kiedyś taki w 720p z samolotami. Jakość bajka. :) A jak nie to sam taki zmontuj. ;) No chyba, że będzie mi się chciało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panow panie i inny lud ^_^

 

mianowicie juz totalnie zglupialem, a problem mam nastepujacy, kupuje w piatek ps3 glownym przeznaczeniem jej bedzie przynajmniej dla mnie BR (kobieta sie uparla na ps3 bo chce pograc w cos od czasu do czasu miedzy innymi LBP i inne platformowki, osobiscie wolalem dedykowany BDP gwoli scislosci jakby ktos zadawal pytania po co Ci PS3 do BR jak sa BDP). no i teraz mam zonka o ile wiem ze PS3 nie odtwarza kontenera MKV na 100% to przy kodekach juz zglupialem, a chodzi dokladnie o kodek x264, naczytalem sie tu i na innych stronach roznych zdan na ten temat i wszedzie sie przewija zdanie ze go nie obsluguje, ba nawet w faq'u w tym temacie to jest napisane. w takim razie jaki jest sens uzywania np mk2vob do muxowania/transcodowania filmow do x264 w m2ts skoro niby PS3 tego nie obsluguje(x264 nie m2ts'a :))?

 

drugie pytanie: konto PSN jest rownowazne z kontem PSS czy sa to 2 odrebne sprawy?

 

trzecie: sa jakies gry na 2 pady warte polecenia?

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panow panie i inny lud ^_^

 

mianowicie juz totalnie zglupialem, a problem mam nastepujacy, kupuje w piatek ps3 glownym przeznaczeniem jej bedzie przynajmniej dla mnie BR (kobieta sie uparla na ps3 bo chce pograc w cos od czasu do czasu miedzy innymi LBP i inne platformowki, osobiscie wolalem dedykowany BDP gwoli scislosci jakby ktos zadawal pytania po co Ci PS3 do BR jak sa BDP). no i teraz mam zonka o ile wiem ze PS3 nie odtwarza kontenera MKV na 100% to przy kodekach juz zglupialem, a chodzi dokladnie o kodek x264, naczytalem sie tu i na innych stronach roznych zdan na ten temat i wszedzie sie przewija zdanie ze go nie obsluguje, ba nawet w faq'u w tym temacie to jest napisane. w takim razie jaki jest sens uzywania np mk2vob do muxowania/transcodowania filmow do x264 w m2ts skoro niby PS3 tego nie obsluguje(x264 nie m2ts'a :))?

http://manuals.playstation.net/document/en.../filetypes.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki vENiZE za linka, jednak wiem jakie formaty odtwarza PS3, dziwil mnie tylko fakt ze np kodek x264 w m2ts jest odtwarzany przez plejke skoro ona nie wspiera x264 ;)

 

P.S. I ja sie stalem szczesliwym posiadaczem PS3 ;) PSN iD vasyndrom ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przecież x264 to H.264, więc czemu PS3 miała by nie odtwarzać, skoro obsługuje kontener m2ts.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/e3-gow3-jednak-nie-w-tym-roku/18361/

 

Plotka, że GoW3 i GT5 dopiero w 2010, podobno dlatego, że jest wystarczająca ilość exclusivów na ten rok. Tylko ciach!a pokażcie mi, które to, bo oprócz nowego Ratcheta to ja nic nie widzę na horyzoncie. Oby to była plotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież x264 to H.264, więc czemu PS3 miała by nie odtwarzać, skoro obsługuje kontener m2ts.

Jak mi ostatnio wyjasniono: nie ma takiego kodeka jak x264, jest tylko h.264. x264 jest po prostu darmowa biblioteka umozliwiajaca kodowanie z uzyciem tego kodeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ClydeX

Po angielsku, już zakupiłem, ale na PS3 się nie da grać z wiadomych powodów. Za to na PSP gra się rewelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich... jestem tu nowy... ale już potzebuję Waszej pomocy.

 

Mam problem gdzyż moje PS3 ostatnio było w naprawie. Wymieniono mi naped.

Włączm go po długim czasie rozłąki wsadzam do nowiuśkiego napędu Fife 09 i czekam...

odpala sie i nagle widze że... zacina sie jak zwykła gra na kompie... to samo z innymi grami z tą różnicą że gram 10 min a potem zastój i nic nie reaguje...

Może to problem tego słynnego adverta 2.60? A może wlepili mi lipny napęd? Prosze Was o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zadzwonie ale po próbuje z tymi advertami kombinować... a nie chce mi sie awanturować z tym z serwisu... raz wystarczył

 

pomoc w sensie rady, co mam uczynić

Edytowane przez Siemko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...