Jump to content
kojak_ct

Playstation 3

Recommended Posts

Podczas dzisiejszej wycieczki po sklepach w Kolonii w Gamestopie kupiłem rewelacyjne nakładki na gałki oraz na trigery (producent bliżej mi nieznany, "Kamikaze"). W komplecie są 4 różne typy nasadek na "grzybki" oraz 2 nakładki na trigery. Muszę powiedzieć, że teraz DS3 zaczyna dopiero sprawiać wrażenie wygodnego pada. Komplet kosztował ok 10EUR, moim zdaniem rewelacja.

PS. Do kompletu kupiłem jeszcze drugiego DS3 za 40EUR. Nie było niestety padów dla PS3 a'la ten od x360tki.

Edited by draak

Dzis zamowilem moja pierwsza w zyciu konsole , sie w koncu przekonalem ;)

Wtorek pierwsze testy

Moje kolejne pytanko do starych wyjadaczy ps3 , jak jest z klawiatura i mysza ??

bede tego potrzebowal do instalki Linuksa , mozecie cos polecic ?

haha linux i ps3 dobry żart :lol: pewnie to będzie zamiennik dla PC?

poca

gdzie moje uncharted2 ? B-)

Szukam gry na 4 playerow jednoczesnie (odpada raczej opcja z podawaniem padow) i najlepiej taka, zeby z kobietami dalo sie grac bez wiekszego marudzenia. Generalnie ma byc na tyle latwo i przyjemnie zeby spozywanie % nie skreslalo szans na wygrana? Jakies sugestie?

Szukam gry na 4 playerow jednoczesnie (odpada raczej opcja z podawaniem padow) i najlepiej taka, zeby z kobietami dalo sie grac bez wiekszego marudzenia. Generalnie ma byc na tyle latwo i przyjemnie zeby spozywanie % nie skreslalo szans na wygrana? Jakies sugestie?

Może Buzz! ?

Oo i to wygląda fajnie. Rozumiem, że na plycie jest iles tam pytan. A mozna potem sciagac jakies polskie paczki z nowymi zagadkami? Bo widze, ze sa, ale nie wiem czy tez zlokalizowane?

Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że są jakieś dodatkowe zestawy do sciągnięcia po polsku.

Dwie fotki pada z nakładkami. Zarówno trigery, jak i grzybki są miło gumowane. Muszę szczerze napisać, że teraz DS3 jest niemal tak wygodny, jak ten od xO. Brak gałek ułożonych ukośnie da się przełknąć.

Teraz "dodawanie gazu" w Heavy Rain jest bardzo wygodne ;)

post-2965-1265826320_thumb.jpg

post-2965-1265826327_thumb.jpg

• Upvote 1

Dokładnie, ja swoich siedem zastąpiłem jednym harmony i gra gitara. Szkoda tylko, że by oglądać BR trzeba sięgać po pada. Paradoksalnie, przed zakupem ps3 (oddzielny BR player z normalnym pilotem zastąpionym harmony) tego problemu nie miałem. Ech, sony i ich innowacje...

• Upvote 1

Pewnie. Gdzie ją namierzyłeś ?

Dysk 250 GB nie jest aż tak konieczny. 120 GB spokojnie Ci styknie.

Do wszystkich mam prośbę. Zwłaszcza tych co też planują zakup PS3. Jak znajdziecie jakąś fajną promocję to od razu wpisujcie tu w tym temacie. Jak zobaczyłem cene w Saturnie dzisiaj to mnie lekko zgieło 1499 + jakaś tam gra. Nawet nie patrzyłem na pudełko.