Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

jestes tego pewny? pamietam, ze zeby pograc w graw2 musialem zasysac update

 

btw ja sie jeszcze nie laczylem z live od czasu zmodowania... update z plyty :D

wiesz co, teraz jak się pozastanawiałem to już sam nie wiem :) Ale na bank można później update sobie wypalić na płytkę i tak zaktualizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to MS zamiata, w sumie to nie mam nic do piratow, bo ten termin jest mi bliski,

niech kazdy robi to co robi zgodnie z soba, mnie tylko krew zalewa jak piraty wychodza tydzien/dwa przed premiera oficjalna,

tego nie moge przezyc...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wredny (a przynajmniej tak to może zostać odebrane) i powiem że MS dobrze robi. Wszystkim którym MS zbanuje/zbanował konsolę oczywiście współczuję (szczerze) ale to nie znaczy że popieram piractwo.

 

To był taki mój komentarz ale teraz obawa; kupcie teraz konsolę używaną np. na Allegro. Sprzedający napisze "Niezbanowana konsola" a co jeśli kłamie? Rynek konsol X360 "z drugiej ręki" może się teraz załamać bo jak to sprawdzić (ban na nr. seryjny konsoli a on jest unikatowy)? Odbiór osobisty wymagałby sprawdzenia konsoli przy kliencie w XBL czy faktycznie nie ma bana.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wredny (a przynajmniej tak to może zostać odebrane) i powiem że MS dobrze robi. Wszystkim którym MS zbanuje/zbanował konsolę oczywiście współczuję (szczerze) ale to nie znaczy że popieram piractwo.

 

To był taki mój komentarz ale teraz obawa; kupcie teraz konsolę używaną np. na Allegro. Sprzedający napisze "Niezbanowana konsola" a co jeśli kłamie? Rynek konsol X360 "z drugiej ręki" może się teraz załamać bo jak to sprawdzić (ban na nr. seryjny konsoli a on jest unikatowy)? Odbiór osobisty wymagałby sprawdzenia konsoli przy kliencie w XBL czy faktycznie nie ma bana.

Ja bym osobiście nie brał z drugiej ręki. Chociaż wystarczy sprzawdzić czy konsola nie była otwierana. Każda konsola która była przerabiana dostanie bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście nie brał z drugiej ręki. Chociaż wystarczy sprzawdzić czy konsola nie była otwierana. Każda konsola która była przerabiana dostanie bana.

raczej nie wystarczy :] uwierz mi moja konsola wygląda jak nowa :] plomba jest wręcz perfekcyjnie odlepiona :razz: i leży sobie w pudełku od CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście nie brał z drugiej ręki. Chociaż wystarczy sprzawdzić czy konsola nie była otwierana. Każda konsola która była przerabiana dostanie bana.

Widzisz, Ty byś nie brał, ja bym nie brał ale ktoś może chcieć wziąć. Jak nie wie że takie rzeczy teraz się dzieją to może się na tym interesie przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechane...Mi sie wydaje ze malo kto sie spodziewal tak mocnego ciosu z ich strony. Az mnie dziwi ze nie bylo do tej pory przecieku o tym ze tworza taka baze numerow.

no to w betę H3 co poniektórzy sobie nie pograją :lol2:

spodziewałem się takiego zagrania ze strony MS, ale wraz z premierą Halo 3 ;)

 

w zasadzie to bardzo dobrze się stało :twisted:

przydałaby się tylko jakaś baza nr seryjnych zbanowanych konsol

wtedy kupując konsolę używaną można by sprawdzić czy jest "naznaczona" czy nie ;)

 

MS wie, ze niesłusznie poleciała część konsol bez moddingu - pracują nad tym. Na dzien dzisiejszy trzeba będzie odesłać konsole do MS oni ja sprawdza czy rzeczywiście nie była otwierana (nie tylko sticker, jest więcej znaków szczególnych) i zostanie wysłana nowa konsola.

kijowo troche, ale pocieszające jest to, że takie osoby dostaną nową konsolę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z opcji moim zdaniem wyjasniajaca to dlaczego reakcja byla taka pozna jest to, ze MS chcial "uzaleznic" piratow od XBL

teraz jak konsole pozamieniaja sie w ceglowki to dzisiaj bardziej prawdopodobne jest to, ze ktos siegnie po kolejna sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co dostali konsole z serwisu i byla to inna niz pierwotnie kupiona jest jeszcze szansa :)

 

wgrywacie oryginalny bios, wysylacie na gwarancje ze sie nie chce z xlive łączyc i sie tlumaczycie ze moze poprzedni wlasciciel sflashowal konsole i wy teraz dostaliscie jego konsole :)

 

pokombinowac mozna. Gorzej jak nie wymienią konsoli,a za kuriera policzą xD

 

Mysle ze teraz postanowili zbanowac, by np. podnieść sprzedaż Elite. Przynajmniej na zachodzie.

 

Grac mozna dalej na singlu, GS'y kolekcjonowac. Potem wsadzic dysk do jakiegos tanio kupionego Core i zaktualizowac profil GS na sieci po czym ciorac na sieci, ale oczywiscie w oryginały. To tak przypomnia sytuacje odnosnie piratów na PC. W singlu mozna ciorac ile sie chce, a na sieci raczej trza kupic oryginał bo bez key'a nie pogramy :)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy to forum to odpowiednie miejsce na propagowanie zlodziejstwa/kombinatorstwa? Kradliscie to poniesliscie skutek proste. Szkoda tylko ze taki maly. Konsole powinny sie zamieniac w prawdziwe ceglowki moim zdaniem.

 

Ide zarabiac wtyczke rj45 do nowego kabla i pogram w cos, w koncu weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole powinny sie zamieniac w prawdziwe ceglowki moim zdaniem.

Oczywiscie ze MS bez problemu moglby takie cos wymyslic, ale poprostu nie mogą tego zrobic. Po zakupie konsola jest Twoja i mozesz ją sobie dowolnie modyfikowac, a takie cos byłoby celowym uszkodzeniem sprzetu. Co innego x-box live. To jest usługa swiadczona, ktora nalezy tylko do M$ i oni sobie mogą spokojnie wybrac kogo chcą w tej społecznosci, a kogo nie. Tak jak na forum ppc mozna dostac bana jesli ktos bedzie np. przeklinał, bo nie podoba sie to moderacji, tak na xlive mozna dostac bana bo M$ sie nie podoba granie na piratach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info dotyczace dlaczego userzy bez modyfikowanych konsol sa banowani -

 

"According to Boris Schneider Johne (German Microsofts PR)

 

you can get banned and get the exact same error code as the firmware ban code if:

 

- you have a oversea account with NON VALID ADDRESS

 

- you paid with a oversea creditcard where the address does not agrees with the address used in xbox live

 

źródło - forum Online Center 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

konsolka dotarla.

jak dla mnie ma jedna wade - brak czegos takiego jak xbmc z jedynki :-)

gra jedyna narazie to cod 3 i zasysajace sie demka.

A juz mialem sie brac za flash konsoli ale z tego co widze dobrze ze sie powstrzymalem.

Bawil sie ktos z was streamem z pc ?

TVersity chodzi kiepsko i czesto sie wywala na pc a

media center nie mam checi instalowac.

Czy jest jakas alternatywa ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsolka dotarla.

jak dla mnie ma jedna wade - brak czegos takiego jak xbmc z jedynki :-)

gra jedyna narazie to cod 3 i zasysajace sie demka.

A juz mialem sie brac za flash konsoli ale z tego co widze dobrze ze sie powstrzymalem.

Bawil sie ktos z was streamem z pc ?

TVersity chodzi kiepsko i czesto sie wywala na pc a

media center nie mam checi instalowac.

Czy jest jakas alternatywa ?

pzdr

Tak, ja sie bawilem w to. Specjalnie Media Center zainstalowalem i programik o nazwie Transcode 360. :) Zero problemow. Nie wiem czy istnieje wersja dzialajaca bez Media Center.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na forum ppc mozna dostac bana jesli ktos bedzie np. przeklinał, bo nie podoba sie to moderacji, tak na xlive mozna dostac bana bo M$ sie nie podoba granie na piratach :)

Na PPC tez mozna dostac bana za piractwo. Przypominam zawczasu, bo dyskusja zaczyna powoli przekraczac granice tolerowanej "szarej strefy" przerobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, costi, a w temacie o PS2 to jakos ci nie przeszkadza gadka o ripperach itp. Wrecz przeciwnie dyskusja toczy sie zywo i sam sie w niej udzielasz...

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck mojemu xboxowi skończyła się moc obliczeniowa i najgorsze, że nie pojawią się na nią żadne "niesamowite" gry

 

yaro120 nie pozostaje nam nic innego tylko sprzedaż x0 i kupno ps3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ja ostatnio siadłem sobie "na chwilkę" do Burnout'a i zanim się obejrzałem minęło 3h :D to właśnie brakuje PC - grywalności :) jakoś mi np. bardziej pasuje usiąść przy 32LCD z kumplem przy piwku i pogrywać np. w PES6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest światełko w tunelu B-)

 

MS IS BANNING FROM XBOX LIVE - INFECTUS IS THE SOLUTION!!!

Starting from today MS is starting to BAN all users trying to go online with a modified firmware in their DVD drive.

INFECTUS is now one of the best solutions to play X360 online games without any trouble, in facts Infectus can be

turned off when you play an original game on XBOX LIVE!

http://www.infectus.biz/news.php?news=2007-05-18%2014.15.52

zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty dotyczące dyskusji konsole vs. PCty zostały przeniesione do tematu:

Konsole vs. pcty (to nie jest temat do kłótni).

 

Skoro już musicie pisać o tym co lepsze/gdzie gry ładniejsze itp. to róbcie to w podanym topicu. Tylko proszę bez flejmów. Szacunek dla drugiego usera się należy, choćby miał inne zdanie niż my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

jest światełko w tunelu B-)

 

MS IS BANNING FROM XBOX LIVE - INFECTUS IS THE SOLUTION!!!

http://www.infectus.biz/news.php?news=2007-05-18%2014.15.52

zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Może to plotka a może nie ale moim zdaniem dwa dni wystarczą każdemu żeby zauważyć że nagle, nie wiadomo czemu spadł ruch na XBL i ponad połowa topowych pr0play0row siedzi i gra single...

 

Co do pomysłu rzuconego przez kogoś na wiatr aby zamienić XO na PS3 to całkiem fajna opcja bo trzeba w końcu posmakować drugiego obozu a to może być dobry moment ;) Jak w tym miesiącu dziabnę więcej kaski to pomyśle. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...