Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

o, bardzo dziękuje :)

To pewnie usunąłem jakieś filmiki, ale nie interesowały mnie one ;P

 

No, i mam dźwięk. Ten czerwony i biały kabelek od VGA dałem do złączki takiej, która była w zestawie na małego jacka, i podłączyłem do line in

No i jest. Nic specjalnego ale od razu inaczej ;)

 

Mam pytanie, bo nie chce mi ruszyć PES 6 - sprzedawca powiedział, że on zmienił sobie z 60hz na PAL coś takiego i juz mu chodziło.

Bo zacina mi się na początku loading.

Nie moge tego znaleźć nigdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P: Po odpaleniu gry wyskakuje mi coś takiego:

"This game does not support PAL-50. Please change your display setting to PAL-60. To change your setting, in System, select Console Settings, Display". Co robić ??

O: Część tytułów do poprawnego działania wymaga odświeżania 60Hz, wystarczy tylko przestawić w opcjach na PAL-60 i wszystko powinno być OK

CONSOLE SETTINGS -> DISPLAY -> PAL-60

 

FAQ

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.

U mnie niestety (na kablu VGA) nie ma takich opcji (o ile to jest tym spowodowane) ale gra o dziwo ruszyła.

Bo nie miałem w sumie takiego komunikatu, tylko zacinało się na loadingu pierwszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby przestawić PALe musisz odpalić konsolke na zwykłym chinchu jak do telewizora SD i wtedy zmienic. Potem przestawiasz na HD i juz gra smiga. Wiem debilizm :mur:

 

Patrzcie na to. Myslałem, że padne jak zobaczyłem :lol2: :lol2:

http://allegro.pl/item201146382_wspaniala_...er_okazja_.html

 

Jacys chętni? B-) B-)

 

Dziś doszło do mnie Saint's Row i Rainbow Six Vegas w kuszących cenach :) Teraz tylko trzeba zarezerwować czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

U mnie niestety (na kablu VGA) nie ma takich opcji ...

Bo kabel VGA obsluguje tylko 60Hz. :) Niestety, sa problemy z odpaleniem niektorych emulowanych gier ze starego X'a (brak obslugi 50Hz).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa Panowie, koniec gadania o piratach. Caly czas sa raporty na to ze ktos o tym mowi, dlatego ostrzegam ostatni raz. Przemol przestan sie czepiac "innych", a inni tez niech sie przymkna z gadkami o firmwareach, przerobkach i sciaganiu "demek" <_<. Mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno. Kazda nastepna prowokacja z ktorejkolwiek strony bedzie "nagradzana" niespodzianka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa

Miałem przed chwilą 4 czerwone diody. Kilka razy włączałem, wyłączałem. To samo.

No ale po odłączeniu zasilania i ponownym włączeniu jest ok.

Tylko teraz jak rozszyfrowac, co to bylo te 4 diody ? to nie były 3 ring of death, na to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

hmm, rozumiem ;) Myślałem, że to wysoka temperatura, no ale fakt, komp się mocniej grzeje...

 

Mam już x360 ;) W sumie rewelacja, tylko ten dźwięk, nie wiem jak go sprawić przez komputer =/

 

aha, czy zna ktoś kod formatowania dysku ?

Bo jest tam pełno jakichś filmików itd, których chciałbym się łatwo pozbyć a konsola prosi mnie o kod

jaki kabelek vga wybrales i jakie wrazenia w porownaniu do com. ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa

Miałem przed chwilą 4 czerwone diody. Kilka razy włączałem, wyłączałem. To samo.

No ale po odłączeniu zasilania i ponownym włączeniu jest ok.

Tylko teraz jak rozszyfrowac, co to bylo te 4 diody ? to nie były 3 ring of death, na to wygląda

Dioda 1, 2, 3, 4 migają na czerwono- Prawdopodobnie kabel zasilający jest odpięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo tak chyba faktycznie było [; .... dzięki Nierealny :)

seraf ten od Microsoftu, w MM za 130zł. Niby najlepsza jakość (no i za bardzo nie wiem o co chodzi z tym .com jeśli chodzi może o telewizor CRT, no to jakość jest znacznie lepsza) - ale dopiero z nowym frimwarem będzie ta jakość VGA poprawiona (ten, gdzie jset polskie menu bodajże) no i rozdziałka - póki co 1280x1024 to moja rozdziałka, a monitor ma 22 cale, więc to chyba nie to ;) w nowym updacie chyba sa nowe rozdziałki ? Jaka będzie dla mnie najlepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo tak chyba faktycznie było [; .... dzięki Nierealny :)

seraf ten od Microsoftu, w MM za 130zł. Niby najlepsza jakość (no i za bardzo nie wiem o co chodzi z tym .com jeśli chodzi może o telewizor CRT, no to jakość jest znacznie lepsza) - ale dopiero z nowym frimwarem będzie ta jakość VGA poprawiona (ten, gdzie jset polskie menu bodajże) no i rozdziałka - póki co 1280x1024 to moja rozdziałka, a monitor ma 22 cale, więc to chyba nie to ;) w nowym updacie chyba sa nowe rozdziałki ? Jaka będzie dla mnie najlepsza ?

1. com. zapewne chodzi mu o kabel Component

2. tak, po wgraniu nowego updatu obraz uzyskiwany na VGA jest lepszy :)

3. nic o nowych rozdziałkach nie wiem, ale x0 obsługuje 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p, a co do twojej rozdzielczości to 1280x1024 się nie nadaje za bardzo do x0 :? gdyż masz obraz 4:3, który w pionie jest za duży o 304pix i widoczne są czarne pasy :angry:

 

P: Chce sobie podłączyć Xboxa 360 do monitora, jaki kabel wybrać ??

O: Zdecydowanie radzę dołożyć parę groszy i kupić oryginalny Kabel VGA HD AV Cable od Microsoft lub kabel od Big Ben, wystrzegajcie się tanich podróbek za 30zł.

 

Podróba

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Oryginał MS

Dołączona grafika

 

BigBen

Dołączona grafika

 

FAQ

 

ps

panowie, ale po co tyle piany ?? z czego widzę to właśnie p. maSTHa212, Niemiec i Przemol^N wnoszą burdel do tematu, nie wnosząc nic treściwego.

sorry wnosicie tylko niepotrzebny bałagan i kłótnie :lol2:

 

pozdrawiam i dajcie se na luz

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

P: Chce sobie podłączyć Xboxa 360 do monitora, jaki kabel wybrać ??

O: Zdecydowanie radzę dołożyć parę groszy i kupić oryginalny Kabel VGA HD AV Cable od Microsoft lub kabel od Big Ben, wystrzegajcie się tanich podróbek za 30zł.

big ben bedzie chyba dobrym wyborem.

pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może być taka sytuacja, że gra będzie miała TYLKO np. język włoski, a angielskiego nie? Bo np. Polska Viva Pinata, angielski i tak ma, a język zależy od ustawienia w dashu kraju pochodzienia :)

 

Po drugie mam sam np. Gears Of War, okładka włoska (to zadna "nowość"), ale również na okładce napis COMPLETAMENTE IN ITALIANO (czyli chyba "CAŁOŚĆ PO WŁOSKU"??) A ustawienie w Dashu jezyka polskiego, czy też angielskiego daje nam język angielski w grze.

 

Każda gra tak ma czy naprawdę są wyjątki że angola całkowicie wykastrowali? Może gdzieś jakaś lista na necie czy coś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny - wrzuc na luz, dobrze?

Sorry, ze sie wtracam ale jezeli zalatwiasz to na forum ogolnodostepnym a nie priv to chyba moge... Jezeli nawet nie potraficie wskazac konkretnie w czym problem to cos tu jest nie halo. Wychodzi na to, ze Nierealny dostal po d*** bo ludzie nie potrafia odroznic kiedy mozna pisac raport, a kiedy nie. Co do firmware to proponuje zakazac tez dyskusji o zmianach biosow w kartach graficznych i plytach glownych - jakby nie bylo czesto niesie to za soba wyzysk producentow hardwaru, poprzez mozliwosc lepszego o/c. Chore, jezeli prawo ani regulamin forum czegos wyraznie nie zabrania to kto tu powinien wrzucic na luz? :mur:

 

@ lukk Mozliwosc taka zapewne jest, ale poki co widzialem tylko wersje multi. W piecach to czesto wykorzystywali, oferujac gry po nizszych cenach (nikt zza granicy sobie nie zamowi taniej, jezeli bedzie jeden jezyk).

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko mam już za sobą :f długie nie jest max 10min gry :( jest możliwość wyboru pomiędzy Covert Operative, British Commando, Army Ranger. gra wg. mnie bardzo słaba nie ma co nawet porównywać do cod3. może full będzie ciekawszy :]

 

ps

misja w której to kierujemy czołgiem jest beznadziejna!

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może być taka sytuacja, że gra będzie miała TYLKO np. język włoski, a angielskiego nie? Bo np. Polska Viva Pinata, angielski i tak ma, a język zależy od ustawienia w dashu kraju pochodzienia :)

 

Po drugie mam sam np. Gears Of War, okładka włoska (to zadna "nowość"), ale również na okładce napis COMPLETAMENTE IN ITALIANO (czyli chyba "CAŁOŚĆ PO WŁOSKU"??) A ustawienie w Dashu jezyka polskiego, czy też angielskiego daje nam język angielski w grze.

 

Każda gra tak ma czy naprawdę są wyjątki że angola całkowicie wykastrowali? Może gdzieś jakaś lista na necie czy coś jest?

Odnośnie GoW, to i ja kupiłem tą wersję w niby całości po włosku (choć akurat znam ten język, więc nawet gdyby nie było ang. to by się nic nie stało ;) ) i tak jak piszesz- wersja ang. była również do ustawienia w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ustawieniem DNS, jeżeli ktoś mógłby pomóc, będe wdzięczny.

Adres IP wchodzi normalnie, lecz DNS nie - mam 10.0.1.2 i 10.0.1.102 wpisuje to w karcie sieciowej oraz w xboxie - nie idzie. Na auto też nie idzie. No i nie mam pomysłów... Firewalla wyłączałem, to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ustawieniem DNS, jeżeli ktoś mógłby pomóc, będe wdzięczny.

Adres IP wchodzi normalnie, lecz DNS nie - mam 10.0.1.2 i 10.0.1.102 wpisuje to w karcie sieciowej oraz w xboxie - nie idzie. Na auto też nie idzie. No i nie mam pomysłów... Firewalla wyłączałem, to samo

P: Jak podłączyć XBox 360 do sieci ??

O:

Konfiguracje Xbox Live - Online

[X360] Podłączanie X360 do Internetu

 

FAQ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie widzę tego w MP? :blink:

A na jaki kraj masz zarejestrowaną konsolę? Ja mam na UK i też wczoraj o północy właśnie zobaczyłem że jest demko. Ale to jest TYLKO multiplayer tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jaki kraj masz zarejestrowaną konsolę? Ja mam na UK i też wczoraj o północy właśnie zobaczyłem że jest demko. Ale to jest TYLKO multiplayer tak?

Zarejestrowana na UK (jak większość ludzi w PL :P) Ale nie widzę wcale takiej pozycji na "Rynku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę, na koncie na UK i na DE... Na DE nie ma większości "krawych" dem (np. FEAR i sporo innych), ale dziwi mnie, że na koncie UK też nie ma nigdzie u mnie tego demka.

 

PS. Nierealny, skończył mi się gold i nie mam jak chwilowo odpisywać na xbl :) i pewnie przez brak Gold'a nie sciągnę tego demka, skoro to stricte MP.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...