Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzysz nick -> miesiac Golda. Skonczy sie miesiac, robisz nowe konto (nowy nick, stary przepada chyba ze kupisz Gold na kolejne miesiace wlasnie na tamto konto) i znowu miesiac. I po kolejnym miesiacu mozesz jeszcze raz to zrobic a potem nara, czyli albo masz silver albo kupujesz golda do jednego z tych poprzednich? Czego nie kumasz? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A new firmware replacement for the TS-H943 xbox360 drive..

Features:

(v1.2) Extra verification performed on Stealth backups

 

Note: The extra features added in both 1.1(not public) and 1.2 release are directly related to security. A security-hole was found after 1.1, which lead to the jump in version numbers. We prefer to keep specific details private, but in general there is extra verfication between SS/DMI/PFI in stealth backups.

 

Those whom were using a TS-H943 in replacement of a original hitachi drive, and were having issues copying the key, should no longer have such issues. The included samtool has been updated to v0.7i (thanks caster420!!)

 

We strongly advise that you upgrade from 1.0 to 1.2 in the near future for the safety of your xblive account. Currently, 1.0 is safe, but in the future there will undoubtably be new checks that 1.2 addresses!

As always...

Use on Xbox Live at own risk!! (And please do not alter game content on xbox live, as that is the sole reason MS is motivated to ban backups on live!!!)

 

Also, please note that included is a version ixtr12-i.bin which is strictly for Windows/Linux testing ONLY. Do *NOT* flash the -inq version to your drive. The Hitachi Version of iXtreme is currently a Work In Progress. There is no ETA, so i would give it several weeks before any public progress report.

 

Here are the definitions update for iPrep to include iXtreme 1.2 (extract file to your iPrep install directory)

można śmiało wgrywać ! :] zero problemów :D

 

ps

do mistrzostwa opanowałem wgrywanie fw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 ślicznie dziękuje, własnie o to mi chodziło :)

Tylko czy możecie mi powiedzieć, z tym limitem, to jest limit max 3 konta darmowego live, czy max 3 konta na konsoli ? Ew. czy np. można usunąć jedno z kont, założyć na jego miejsce inne i wtedy dalej gratis, czy po prostu dana konsola może mieć 3 miesiące na róznych kontach ?

Nie pojmuje po prostu tego do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ci bardzo :)

Wychodzi na to, że dla jednej konsoli 3 miesiące, no to bardzo fajnie, całe wakacje mam za darmo na to wyjdzie ;)

 

Jednak coś mnie niepokoi apropo danego limitu, o którym do końca nie wiadomo.

Jeśli kupię sobię zdrapke na allegro, taką tańszą, która daje live na 3 miesiące pod warunkiem założenia nowego konta, a ja już będe miał 3 konta, pytanie - czy założe 4 czy po prostu koniec, to są moje 3 konta i na któryś musze kupić przedłużenie live ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to akurat rozumiem, czyli że 4 moge, a po upływie tych 3 miesięcy gdy znowu będe chciał taki 3 miesięczny pakiet z nowym kontem, moge załozyć 5-te ? jeśli tak, to już wszystko wiem ;) wtedy będe mógł i 6, chodzi mi o limit kont live na jednej konsoli, bo jest limit 3 darmowe miesiące czyli 3 konta ale pytanie jaki jest limit kont na jednej konsolii ogólnie kont, nie tych darmowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to ;)

 

Choć z aukcji wynika

 

-czy moge mieć więcej niż jedno konto na Xbox Live?

 

-oczywiście!!!Microsoft nie zabrania posiadania wielu kont,możesz zakladać ile chcesz,najważniejsze że zostawiasz im pieniądze :)

tak więc chyba można mieć wiele kont live, w tym pierwsze 3 z darmowym livem

 

do postu niżej :

 

kucyk, dziękuje ;)

mniej więcej to samo napisałem o tutaj w tym poście ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa poddaje sie, nie wytrzymalem! wyjasnie ci po raz ostatni:

 

* mozesz zalozyc 99999999999999999999999999999999999999999 kont

 

* tylko na 3 z nich (nie wazne w jakim regionie zalozone, nr konsoli ten sam) mozesz skorzystac z darmowego live na miesiac, co daje rowne 3 miesiace, ale nie mozesz doladowac darmowym live dwa/trzy razy tego samego konta, dodatkowo nie musza byc to 3 pierwsze konta, mozesz po prostu nie doladowywac darmowo drugiego, czwartego, dziesiatego konta, a zrobic to za pol roku na setnym

 

* zdrapkami mozesz doladowywac konta ktore zostaly doladowane darmowo, konta ktore nigdy nie mialy live golda, konta ktore nie istnieja, mozesz sobie ze zdrapkami robic co chcesz

 

jeszcze jakies pytania?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jeszcze jakies pytania?

Kucyk

 

ja mam odnosnie golda!:

otoz czy po 3 darmowych kontach...zartuje!! ;)

 

nie ma sie co tak denerwowac ,chlopak poprostu jest dociekliwy i lubi wiedziec na czym stoi-chociaz z drugiej strony podziwiam cie za checi w wykladaniu "problemu" ;)

 

czy zdarzylo sie wam ze podczas grania wyskakuje czasem komunikat ze plytka zabrudzona itp? bo na jednej jedynej grze "GoW" mam czasem ten problem, chociaz plytka wizualnie jest w bardzo dobrym stanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zdarzylo sie wam ze podczas grania wyskakuje czasem komunikat ze plytka zabrudzona itp? bo na jednej jedynej grze "GoW" mam czasem ten problem, chociaz plytka wizualnie jest w bardzo dobrym stanie .

Tak i to pare razy (GoW, Oblivion), ale tylko jak konsola stala w pozycji pionowej <_<

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to akurat rozumiem, czyli że 4 moge, a po upływie tych 3 miesięcy gdy znowu będe chciał taki 3 miesięczny pakiet z nowym kontem, moge załozyć 5-te ? jeśli tak, to już wszystko wiem ;) wtedy będe mógł i 6, chodzi mi o limit kont live na jednej konsoli, bo jest limit 3 darmowe miesiące czyli 3 konta ale pytanie jaki jest limit kont na jednej konsolii ogólnie kont, nie tych darmowych

Dla mnie to łagodnie mówiąc głupie rozwiązanie, ale to w końcu Twoja sprawa B-) B-) Mieć 100 kont i na każdym np. po 100 punktów Gamerscore wydaje mi sie jak już mowiłem głupie. Bo w końcu chodzi o to aby mieć jednego nicka stałego, a nie ciągle lawirować. No ale Twój cyrk, Twoje małpy ;)

 

Kucyk

 

ja mam odnosnie golda!:

otoz czy po 3 darmowych kontach...zartuje!! ;)

 

nie ma sie co tak denerwowac ,chlopak poprostu jest dociekliwy i lubi wiedziec na czym stoi-chociaz z drugiej strony podziwiam cie za checi w wykladaniu "problemu" ;)

 

czy zdarzylo sie wam ze podczas grania wyskakuje czasem komunikat ze plytka zabrudzona itp? bo na jednej jedynej grze "GoW" mam czasem ten problem, chociaz plytka wizualnie jest w bardzo dobrym stanie .

Tiaaaaa i to nieraz :blink: :blink: Już tu nawet kiedyś pisałem że dla mnie to jest naprawde debilne. Nie wiem jak bardzo te napedy są uposledzone, ale jakim cudem nawet już po komunikacie i wywaleniu do dasha, trzeba wyjąć i włożyć płytkę na nowo :blink: :blink: I w ogóle dlaczego od razu wywala do dasha, nie dając możliwości wyjęcia płytki, przeczyszczenia (jakby jeszcze było co czyścić, ale ok niech będzie) i włożenia spowrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk owzem, to jest głupie rowziązanie dla kogoś, kto chce zdobywać ów punkty i coś z nimi robić. Ja potrzebuję golda jedynie do grania z innymi, i podejrzewam, że dużo by mi te punkty nie dały, bo wiem, że wymienia się je na jakieś filmiki, zdjęcia czy cuś, aczkolwiek jeśli możesz i chcesz, to uświadom mnie, że warto zbiereać te punkty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk owzem, to jest głupie rowziązanie dla kogoś, kto chce zdobywać ów punkty i coś z nimi robić. Ja potrzebuję golda jedynie do grania z innymi, i podejrzewam, że dużo by mi te punkty nie dały, bo wiem, że wymienia się je na jakieś filmiki, zdjęcia czy cuś, aczkolwiek jeśli możesz i chcesz, to uświadom mnie, że warto zbiereać te punkty ;)

Eeeeee te punkty na nic nie wymieniasz :huh: :huh: Wiesz co to są achievementy? Są to osiągnięcia gracza w danej grze. Zazwyczaj każda gra ma 1000 punktów ach. do zdobycia. A te moga byc rózne. Od punktów za przejscie misji, aż po zabicie iluś przeciwnikow, przejechanie na GOLD wyścigów etc. Achieementy niejako świadczą o tym jak dobrym graczem jesteś, a ponadto czasami niejako zmuszają gracza do zgłebienia danej gry, a nie tylko przejścia i odtawienia na półkę. Ja dzięki ach. naprawdę wiele rzeczy przeszedłem i jestem z tego dumny.

 

 

Pewnie Ci sie pomyliło z Microsoft Points ;)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i mu sie nie pomylilo ;) Mnie tez achievementy i gamerscore kompletnie wala - nie po to siegam po gry i na pewno nie bede przechodzil gry X razy tylko po to, zeby nachapac punkcikow. Mnie to po prostu nie bawi.

 

Ale zakladanie N kont uwazam za bezsens z jednego powodu: friendlist. Nie wyobrazam sobie trzymania na liscie przyjaciol kilkunastu kont jednej osoby, tudziez zastanawiania sie z jakim nickiem wyskoczy mi tym razem (i w druga strone: banowania co chwile nowego nicka tego samego kolezki, ktory mnie wkurza), a takze tracenia calej listy przyjaciol przy kazdej zmianie nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mu się, pomyliło (pisze przecież o wymianie tych punktów na filmiki etc.)... ;)

 

Fox 13, jesteś pewnie młodszym userem tego forum, ergo masz sporo czasu- zapraszam(y) do przeczytania FAQ o x360, bo burdel robisz okrutny w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem zarówno o gamescore jak i o microsoft points ;)

I mam po prostu na ten temat takie zdanie jak costi, aczkolwiek lista przyjaciół jest tu problemem

 

draak, domyślam się, ale naprawdę, przeczytałem FAQ co można wywnioskować z innego posta, kiedy to gratulowałem cavarowi jego wykonanie, ale naprawde, nie było tam odpowiedz na pytanie czy mogę założyć nieskończenie wiele kont i bawić się w te 3 miesięczne zdrapki na allegro z nowym kontem ;) Fakt faktem, wcześniejsze pytanie o 3 konta na jednej konsoli było, więc przepraszam

 

Poza tym myśle, że forum jest od pomagania (między innymi) i temat nie służy tylko do wymieniania się wrażeniami z danej gry, ale i pomocy innym. Wiem, wiem, juz kończe ... ;)

 

do postu niżej

 

W takim razie pisałem tylko o tych punktach ;)

Tym bardziej nie widzę sensu zbierania takich punktów, bo za te MS points można chociaż coś kupić, a te akuratnio dają tylko niejaką opinie

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem zarówno o gamescore jak i o microsoft points ;)

I mam po prostu na ten temat takie zdanie jak costi, aczkolwiek lista przyjaciół jest tu problemem

 

draak, domyślam się, ale naprawdę, przeczytałem FAQ co można wywnioskować z innego posta, kiedy to gratulowałem cavarowi jego wykonanie, ale naprawde, nie było tam odpowiedz na pytanie czy mogę założyć nieskończenie wiele kont i bawić się w te 3 miesięczne zdrapki na allegro z nowym kontem ;) Fakt faktem, wcześniejsze pytanie o 3 konta na jednej konsoli było, więc przepraszam

Ale Microsoft Point się kupuje a nie zdobywa (i co więcej nie wymienia), więc z tego wynika iż pisałeś TYLKO o Gamerscore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamescore przedluza penisa tylko. (Wlasnie gram w NFS MW, baaardzo fajna gra i chodzi genialnie plynnie, konkretne arcade, dlugi tryb single playera. Tania, warto kupic, carbon przy tym to zenada)

MS points pozwala pograc w swietne gry ;)

Jak Wam sie podoba Overlord?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overlord to jedyne z tych 3 nowych dem, które trzyma poziom- fajny powrót do niemal korzeni rozrywki z pc (dungeon keeper się kłania ;) ), genialne odzywki "podwładnych" potęgują klimacik. Mnie demo się bardzo spodobało, do tego stopnia, że zastanowię się nad zakupem full'a (ale raczej na pc z uwagi na sterowanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- "I may be forced to ho out and buy a god damed PS3 !!!"

- "Don't worry dear, he's not that desperate !"

 

:lol2:

 

Przemol^N a racje masz, że Most Wanted to przyjemna gierka ;) Mam i jego i Carbona (a to z racji, że już taki zestaw kupiłem) i Carbon w 50% tak dobry nie jest. Lecz ta gra ma jedną wadę - w połowie się nudzi ;) dlatego sprzedałem.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamescore przedluza penisa tylko. (Wlasnie gram w NFS MW, baaardzo fajna gra i chodzi genialnie plynnie, konkretne arcade, dlugi tryb single playera. Tania, warto kupic, carbon przy tym to zenada)

MS points pozwala pograc w swietne gry ;)

Jak Wam sie podoba Overlord?

Nie do końca się zgodzę :P Rozumiem nabijanie Gamerscore grami typu Cars, Sezon Na Misia etc. Jest to rzeczywiście sztuka dla sztuki.

 

Ale wiem z autopsji, że niektórych rzeczy bym w grach nie tknął, albo nawet gier nie dokończył bo by mi się nie chciało, gdyby nie GS. Dodatkowo uzyskanie jakiegoś dość trudnego ach. podbudowuje ;) Można być z siebie dumnym, że udało się jednak przełamać bariery, spiąć się i udowodnić sobie samemu, że nie ma rzeczy niemozliwych ;) Przykład?

- Ridge Racer 6. Wyścigi pod koniec kariery są NIESAMOWICIE trudne. Bez ach. gra by poszła w odstawkę tak mniej więcej przy 70% postępu. I poszła :P Ale na miesiąc :P Nie dawało mi to spokoju, chciałem mieć ten magiczny znaczek "Career Complete" (czy jak to tam sie zwie ;) ). I udało się :)

 

- Hitman Blood money. Znając mnie ( ;) ) nie chiało by mi sie wykańczać innych po baaaardzo cichutku i uzyskiwać ocenę Silent Assasin. A tak jest nagroda dla mnie za mój wkład ;) Bardzo chciałbym mieć równy 1000GS w Hitmanie, a przez to musze skończyć poziom Professional :P Czy mi się uda? Zobaczymy. Ale na pewno gdyby nie ach. nawet bym sie za Prof. nie zabierał wychodząc z założenia, że to i tak dla mnie za trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to GS nic nie daje :( Fajnie by było gdyby chociaż połowa przechodziła ma MarketPlace ^^

a nie Microsoft Points :wink:

podzielam zdanie lukk_'a w 100% :), gdyby nie Gamerscore to straciłbym dużo zabawy, w niektórych grach :), a tak mam punkciki i frajdę z przejścia całej gry :D

No chlopaki, Prince Of Persia Classic na XBLA juz za tydzien. :)))

 

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=77416

 

Pozdrawiam.

a cena za to cacka to tylko 800MP Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...