Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci Witek , ze od zawsze przypuszczalem , ze z Toba jest cos nie tak :lol: ;)

ja mysle ze poca chcial sie podtekstem pochwalic ze nowego tivika sobie kupil ;) xD

 

kurde, trza kupowac konsole, bo cos czuje ze ta nowa plomba to wlasnie taka latwa do zdjecia nie bedzie. W koncu po cos ją zmieniaja

 

http://www.gameonly.pl/newsy/12670

Sześć tygodni to jakieś 42 dni lub 1008 godzin. Trochę można się wynudzić. Według Kotaku, który twierdzi, że ma wtyki gdzieś w serwisach, tyle właśnie trzeba czekać na naprawę padniętego Xboxa 360. Innymi słowy - jeśli właśnie dziś, wczoraj, jutro padła lub padnie komuś konsola, może on swobodnie wydłużyć czas odkładania na np. Halo 3 o ładnych parę dni, ponieważ w dniu premiery nie będzie miał w co wetknąć swojej płytki z grą. Oczywiście takie oczekiwanie spowodowane jest tym, iż ludzie wysyłają do naprawy nawet sprawne konsole. Ponoć Microsoft rekompensuje czekanie dorzucając do paczek jakiś tytuł. Oraz notkę: prosimy nie używać bluzgów w komentarzach.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze poca chcial sie podtekstem pochwalic ze nowego tivika sobie kupil ;) xD

 

kurde, trza kupowac konsole, bo cos czuje ze ta nowa plomba to wlasnie taka latwa do zdjecia nie bedzie. W koncu po cos ją zmieniaja

http://www.gameonly.pl/newsy/12670

Sześć tygodni to jakieś 42 dni lub 1008 godzin. Trochę można się wynudzić. Według Kotaku, który twierdzi, że ma wtyki gdzieś w serwisach, tyle właśnie trzeba czekać na naprawę padniętego Xboxa 360. Innymi słowy - jeśli właśnie dziś, wczoraj, jutro padła lub padnie komuś konsola, może on swobodnie wydłużyć czas odkładania na np. Halo 3 o ładnych parę dni, ponieważ w dniu premiery nie będzie miał w co wetknąć swojej płytki z grą. Oczywiście takie oczekiwanie spowodowane jest tym, iż ludzie wysyłają do naprawy nawet sprawne konsole. Ponoć Microsoft rekompensuje czekanie dorzucając do paczek jakiś tytuł. Oraz notkę: prosimy nie używać bluzgów w komentarzach.

Nie wiem jak oni to liczyli :blink: po komentarzach na forach itp można wywnioskować, że M$ "przetrzymuje" konsolę u siebie max 2 tygodnie. Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, aby było inaczej :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lezy od srody tydzien temu. Mozna gdzies sprawdzic na jakim etapie naprawy jest albo czy juz leci do mnie?

jak wroci to daj znac co Ci dali w gratisie i czy rzeczywiscie dla tych fantow oplaca sie wyslac sprawna konsole ;) No i jak plomba wyglada. Bedziesz ją sciagał czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac podejscie Mastah do piractwa sciagac plomby nie bedzie, bo i niby po co?

 

Mozna narzekac, ze xbl jest platne, albo ze pingi wysokie (jak sie ma slabe lacze, u mnie nigdy zadnych problemow nie zauwazylem) lub tez, ze malo jest fajnych gier z trybem online (nawet takie dosc dziwne opinie slyszalem), ale prawda jest taka, ze xbl to swietna sprawa i dla pirackich gierek zwyczajnie szkoda z niego rezygnowac.

 

Ten 1-2 oryginalne tytuly w miesiacu dla kogos pracujacego to raczej pomijalne wydatek idacy "z budzetu na rozrywke", wiec sensu piracenia konsoli i grania (po 1h) w 100 pozycji nie widze. Ale dosc o sciaganiu plomb i piractwie, bo znow rozpeta sie taka burza jak nascie stron temu.

 

edit- buahaa, napisalismy identycznie to 1sze zdanie, zostawie je dla "picu" ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s0lid

tivika to on ma już od dawna :D tylko jest trochę skryty więc nie wspomniał o tym :D

 

maSTHa212

zadzwoń do ms i poproś o nr. paczki. dzięki niemu będziesz mógł sprawdzić gdzie twój x teraz jest. :) ogólnie na stronie masz całą historię :] gdzie był, ile czasu itp (mój nawet odwiedził wielką brytanię :) )

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timeshift robi pozytywne wrazenie. Fajnie, ze umiejetnosci trzeba uzywac ciagle, a nie jak np. w PoP'ie raz na jakis czas. No i drugim poziomie trudnosci bylo mi calkiem ciezko. Na razie na minus moge dac tylko strasznie biedne i archaicznie wygladajace menu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy polecacie ten serwis pogwarancyjny??

 

http://www.iksboks.aplus.pl/index.php

A dokładnie naprawe w x360 rings of death i tego redfixa??

 

konsolka pokazuje kod 0020 - przegrzanie konsoli

jest przerobiona ale plomba jest nienaruszona

Co się stanie jak wyślę ją do M$??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jak wyślę ją do M$??

zaplacisz 780zl za przesylke:P

 

a co do serwisu to z tego co czytalem na innych forach i z wypowiedzi gostka co go prowadzi to jest OK, jak moja konsola zaniemowi to ja raczej tam wysle

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...