Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko z netem śmiga - dzięki za pomoc. Już żałuję, że kupiłem tylko 20GB dysk ;)

Jednak do tej pory nic nie jest w stanie przebić Burnout Paradis'a - gra wymiata i żadne wczoraj ściągnięte demo nie wciągnęło mnie na dłużej.

 

Mam pytanie natury technicznej. Czy we wszystkich grach nie ma AA? Jakoś przywykłem do tego na PC a tutaj z powodu bliskiej odległości od 32 cali LCD (od 1,5 metra) widać "schodki" jak na dłoni. Żeby nie było - to nie przeszkadza w rozgrywce nic a nic bo frajda z jazdy w Paradise jest ogromna (nie miałem takiej w żadnej samochodówce na PC) ale w innych tytułach (mniej miodnych) zaczyna się na to zwracać uwagę (Euro, PGR4, Forza2 - wszystko demo).

Juz w innym temacie to pisalem - powalcz troche z kalibracja w opcjach TV, ustaw poziom HDMI na L2 (w konsoli na rozszerzona palete). Ja siedze 2 razy dalej niz ty, ale ekran mam 9 raz wiekszy i po kalibracji "zabki" zniknely, a przynajmniej sa na takim poziomie, ze (przynajmniej mi) w ogole to nie przeszkadza. A tez bylem na to wyczulony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem juz po kupnie. Do tego akurat trafiłem na model sprzed miesiąca (kwiecień 28) :) . Narazie wszystko ok, z jednym ALE: założyłem konto na XBL i wszystko jest git pozatym że mnie co jakiś (częsty)czas rozłącza, częściej nawet w grze zauważyłem np. jade w FM2 a tu nagle mam 'miły' komunikat. Internet mam z Globalconnect i podpinam kabel bezpośrednio pod X'a i nic więcej nie trzeba ofc. Adres MAC i całą konfiguracje sprawdzałem. Miał ktoś cos podobnego ?

Edytowane przez skorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w innym temacie to pisalem - powalcz troche z kalibracja w opcjach TV, ustaw poziom HDMI na L2 (w konsoli na rozszerzona palete). Ja siedze 2 razy dalej niz ty, ale ekran mam 9 raz wiekszy i po kalibracji "zabki" zniknely, a przynajmniej sa na takim poziomie, ze (przynajmniej mi) w ogole to nie przeszkadza. A tez bylem na to wyczulony.

Albo muszę wbić się do jakiegoś tajnego menu w swoim Samsungu LE32R51B albo nie mam opcji zmiany poziomu HDMI. Mogę zmienić jedynie nasycenie barw itp. Swoją drogą wczoraj widziałem reklamę Satrurna z TV 40 lub 42" za 2500zł (??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo muszę wbić się do jakiegoś tajnego menu w swoim Samsungu LE32R51B albo nie mam opcji zmiany poziomu HDMI. Mogę zmienić jedynie nasycenie barw itp. Swoją drogą wczoraj widziałem reklamę Satrurna z TV 40 lub 42" za 2500zł (??)

42" ale to Plazma :/ Ciekawszą reklamę widziałem też wczoraj z Saturna. 32" Full HD za 2700 chyba :) Nie spotkałem się z tak małymi Full HD. W ogóle telewizory tak potaniały że teraz za 5k można mieć 46" Full HD. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że coś jest tanie ale niby markowe nie znaczy że dobre ;)

przykładowo dobrej jakości matryce z kiepską elektroniką np samsungi -szczególnie te starsze modele

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie. (z gory mowie, prosze sie nie smiac :P)

 

W grudniu 2007 w Electro Worldzie kupilem reklamowanego przez nich Xbox 360 premium hdmi value bundle (FM2+Viva pinata).

Dzisiaj, zorientowalem sie, ze nie mam hdmi portu :D Wzielo sie to z tad, ze nigdy nie interesowalem sie, jak ten port wyglada i myslalem, ze premium hdmi oznacza mozliwosc odbioru obrazu cyfrowego.

Na paragonie ze sklepu widnieje: "Xbox 360 value bundle".

Czy jest jakis sposob, na odzyskanie pieniedzy// wymiane konsoli na taka z hdmi, po 6 miesiacach?

Wiem, ze zawalilem sprawe, ale coz, czasu nie cofne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz IMHO po ptakach, tym bardziej ze na paragonie HDMI nie jest wyszczegolnione, a gazetka (nawet jakbys ja jeszcze mial) mozna sie podetrzec, a nie udowadniac cokolwiek.

 

Link dla wielbicieli RPGów. Jak widać iks ma całkiem sporą bibliotekę takich gier ;)

W paru miejscach pomerdali screeny (np. przy Far East of Eden Ziria jest screen z Eternal Sonata), ale ogolnie lista niezla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie. (z gory mowie, prosze sie nie smiac :P)

 

W grudniu 2007 w Electro Worldzie kupilem reklamowanego przez nich Xbox 360 premium hdmi value bundle (FM2+Viva pinata).

Dzisiaj, zorientowalem sie, ze nie mam hdmi portu :D Wzielo sie to z tad, ze nigdy nie interesowalem sie, jak ten port wyglada i myslalem, ze premium hdmi oznacza mozliwosc odbioru obrazu cyfrowego.

Na paragonie ze sklepu widnieje: "Xbox 360 value bundle".

Czy jest jakis sposob, na odzyskanie pieniedzy// wymiane konsoli na taka z hdmi, po 6 miesiacach?

Wiem, ze zawalilem sprawe, ale coz, czasu nie cofne ;)

często tak jest że sprzedawcy sami nie wiedzą co sprzedają. wiele jest na allegro opisów aukcji a tak naprawdę co innego jest sprzedawane.podobnie jest w sklepach, zadajesz pytanie a oni ... yyyy że nie ma takiego czegoś, albo że takie coś nie istnieje i patrzą jak na debila. możesz liczyć na pewno na przeprosiny od kierownika sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze oni pisali:

Xbox 360 premium hdmi + 2 gry (FM2+Viva pinata). Dlatego kupilem, bo bylo za 1200zl i tanio. A tu sie okazuje, ze nie ma hdmi :P

Gazetka nie bedzie zadnym dowodem? Przeciez jak oferta w gazetce to xbox 360 hdmi i wtedy kupowalem (data na paragonie) to chyba powinno byc to co reklamuja ;<

@Edit: narazie wyslalem im maila z prosba o udostepnienie gazetki z poczatku grudnia 2007. Jezeli ja bede mial to przynajmniej pokaze sie u kierownika z jakims argumentem. Lepsze przeprosiny niz nic ;p

 

@down: no to po ptakach :P Trudno, i tak nie korzystam z tego portu (no bo go nie mam :D) :P

Ale dam znac o sobie w EW.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe szanse, od zakupu dużo czasu minęło.

jak Ci kiedy padnie konsola (w okresie gwarancyjnym) to od serwisu MS dostaniesz wersje z hdmi ;]

 

ps

na gazetkach reklamowych zazwyczaj widnieje taka informacja:

"Zastrzega się możliwość wystąpienia błędów w procesie przygotowania ulotki do druku"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci kiedy padnie konsola (w okresie gwarancyjnym) to od serwisu MS dostaniesz wersje z hdmi ;]

Znasz jakakolwiek osobe, ktorej wymienili na wersje z hdmi? kazdy moj znajomy dostal taka sama stara wersje bez hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam ;)

myślałem że wymienią na nowy model, no ale jeśli tak nie jest... to źle [;

No to jak czegoś nie wiesz to po co siejesz plotę? Zaraz przyjdą jacyś nowi i znowu się zacznie czemu nie dostał hdmi... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie. (z gory mowie, prosze sie nie smiac :P)

 

W grudniu 2007 w Electro Worldzie kupilem reklamowanego przez nich Xbox 360 premium hdmi value bundle (FM2+Viva pinata).

Dzisiaj, zorientowalem sie, ze nie mam hdmi portu :D Wzielo sie to z tad, ze nigdy nie interesowalem sie, jak ten port wyglada i myslalem, ze premium hdmi oznacza mozliwosc odbioru obrazu cyfrowego.

Na paragonie ze sklepu widnieje: "Xbox 360 value bundle".

Czy jest jakis sposob, na odzyskanie pieniedzy// wymiane konsoli na taka z hdmi, po 6 miesiacach?

Wiem, ze zawalilem sprawe, ale coz, czasu nie cofne ;)

No lol po prostu. A tak btw. czy to czasem nie Ty pisałeś że masz konsole z 2006 roku i z HDMI? I wszyscy próbowali wykombinować jakim cudem/w jaki sposób etc. Jeśli tak to widać jak się znasz i jakie ploty rozsiewasz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakakolwiek osobe, ktorej wymienili na wersje z hdmi? kazdy moj znajomy dostal taka sama stara wersje bez hdmi.

Ja znam. Żeby było śmieszniej, mój kumpel wysłał starą SPRAWNĄ konsole na serwis, wymienili mu na nową z hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie takie coś:

http://www.allegro.pl/item371432961_hd_dvd...owy_folia_.html

miem że ten format już praktycznie umarł. interesuje mnie tylko jedno. wiadomo Xbox generuje dość dużo głośności. ciekawe czy po podłączeniu zewnętrznego napędnu można byłoby z niego odpalać gry i czy byłoby ciszej. ktoś sprawdzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Costi

 

wyslalem ci wiadmosc na pw(pare dni temu), w sprawie zdublowanego tematu ,ale chyba ja ...hm..przeoczyles,dlatego pisze tutaj ..zebys znowu nie przeoczyl :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie można je przejrzeć w samej konsoli, jak tylko uruchomisz pierwszy raz grę. Opisy, sztuczki i sposoby to już cięższa sprawa i trzeba szukać na stronkach typu xbox360achievements, gamefaqs itd, tak samo jak opisy secret achievementów.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na ten napęd hd dvd. Jest pare perełek filmowych które nie pojawiły się na bluray. A te przeszło 100 zł to malutko jak na możliwość oglądania materiału HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...