Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

grałem zergiem, ale przesiadłem sie w 6 patchu bety na terrana i tak zostało.

trzeba być mega gosu by wygrywać zergiemz lepszymi graczami :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Px0zB9_ePmI&feature=player_embedded

planetary fortess > 5 ultrali lol

 

dali nowe ikonki

 

http://i.imgur.com/yBG8g.png

http://i.imgur.com/obqBu.png

 

Jakos nie bardzo wiem po co je zmienili.

 

@kuebk - jak to jakie :)? Takie jak w jedynce - dużo wiary na to narzeka. Fajny opis tego patcha tutaj - Oficjalne notki patcha 1.1.0 przez kolesia który jest top 100 EU. Ja tam lama jestem w tą grę i mi to tak nie przeszkadza ale macie racje, że niektórzy są wkurzeni na zmiany.

 

Nie za bardzo kminie ocb. :(

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam achivments? Czy to jest problem na całym europejskim battle'u, czy tylko u mnie?

 

EDIT super, dzięki Wam za pomoc! <_<

Podobno działają, u mnie jest error, mam punktów 0 lub 0000. Napisałem do supportu. Problem od czasów patcha 1.1.1.16605

 

EDIT2 udało mi się przywrócić punkty. Dostałem odpowiedź, sprawdziłem krok po kroku co mi napisali, a pomogło zainstalowanie nowego firmware do routera, który u mnie pracuję w trybie client - Linksys z softem Tomato. Miałem 1.0x, a zainstalowałem 1.28 + dodałem port forwarding. Jakby ktoś miał podobny problem to wbijać na PW.

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja też gram terranem ale nie to żebym płakał

staram sie patrzeć na wszystko obiektywnie

 

pociski spowalniające po factory, a nie nitro

 

 

obczajcie co znalazłem, to z IEM z Niemiec, 40sek dimaga jaki typ haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho w kolejny paczu powinni jeszcze oslabic benelingi, bo zerg na poczatku praktycznie robi tylko zwiad i zerglingi... jakby co to szybko sobie dobuduje benelingow :/ zealoci czy marinsi nie maja szans

 

Chyba w grach teamowych :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jednak pisze co innego na temat nitro: http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/796439#blog.

 

mi chodziło, że pociski spowalniające powinny być po factory, a nie nitro

teraz nitro zupełnie nikt nie bedzie robił

jak zreszta riperów już nikt nie gra, chyba że 1 na całą gre do scaut na początek

to bedzie teraz zapomniana jednostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reapery znerfowano po raz drugi, skutecznie tym samym eliminując tą jednostkę z gry.

 

Sam nie gram terranem i nie staram się bronić tej rasy (marauder imba ;p), ale nerf reapera to przegięcie. Powinni zrobić tak jak napisał FanEk, concussive shells po faktorce, a nie nitro.

 

Reszta zmian ok, void ray prosił się o nerf od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, jak sie to przelicza ile void zadaje obrazen bo on sie tam laduje czy cos i skad mam wiedziec jak bardzo sie naladowal i ile teraz zadaje dmg?

 

Tu masz 3 voidy, każdy w innym 'stadium naładowania'. jedna naładowana, dwie w trakcie.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie że z tym naładowaniem VR sam do końca nie wiedziałem :)

patrze jest tutaj troche graczy :razz:

 

jeszcze co do rozgrzanych VR - nie dało sie tego wcześniej praktycznie zatrzymać w początkowym stadium gry

widziałem na GSL korea jak gość jednym wyciął 6 marinów, co chwila go ładując

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerg = skill.

 

Dokladnie, w mojej (brazowej lol)lidze i tak jestem najwyzej notowanym zergiem. Gralem innymi rasami, ale tylko zergiem tak fajnie wyglada 'reactionary play' poza tym cwiczy sie i makro i micro w bardzo fajny sposob (ciagly spawn larwy, creep tumory, rozstawianie overlordow, harass zerglingami itp itd.) No i czego sie nie robi dla widoku banelingow wpadajacych w chmare marinsow, albo grupki mutów rozwalajacej stado Thorów 'magic boxem' :) Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...