Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

POgrałem chwilkę dzięki kumplowi i powiem szczerze że mam strasznie mieszane uczucia. Mówie o SP. Dla mnie star craft to tylko SP więc liczyłem na jakąś porywającą fabułe i że gra mnie wessie swoim klimatem. No ale szału nie ma w SP. Chyba że już jestem za stary ;) Pewnie w multi wszyscy maja sporo zabawy ale jak ktoś chce pograć tylko w SP to sie trzeba zastanowić. Bo tanio nie jest.

Muzyczka daje klimat starego SC ale grafika szczególnie modele budynków i pojazdów są dla mnie kartonowe. I rozgrywka jakby tak sztucznie prowadzona. Choć chyba popełniłem błąd i zagrałem na spolszczonej wersji a powinienem na angielskiej. POgram jeszcze chwile bo mi zostało jeszcze troche czasu na koncie gościa i mam nadzieje że zmienie zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika szczególnie modele budynków i pojazdów są dla mnie kartonowe.

Dalej nie czytalem.Trudno spelnic oczekiwania osob ktore wymagaja nie wiadomo czego (same nawet pewnie nie wiedza). Z tego bierze sie fala krytyki SC2. Edytowane przez Czarnodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zamieniłem GF 260 na GF 460 i mam wrażenie, że gra gorzej chodzi. Inna dziwna sprawa, na 260 wszystko miałem w sugerowanych ustawieniach na ultra, a na 460 gra sugeruje mi abym ustawił rozdziałkę na 1280x1024 a inne ustawienia na low albo medium. Dziwne. Mam najnowsze stery i nic mi do głowy nie przychodzi co mógłbym zrobić. Na niższych sterach też różnicy nie było. Myślicie, że można coś z tym fantem zrobić, czy czekać może na nowe stery? Pytanie od innych, którzy mają 460, jak u was gra się zachowuje i co sugeruje w ustawieniach grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiam, co nie zmienia faktu, że wydaje mi się, że gra chodzi gorzej niż przy starszej karcie. Niestety nie mam jak już sprawdzić, bo pozbyłem się 260. A te sugestie... wydaje mi się, że gra nie rozpoznaje do końca karty i nie współpracuje z nią tak jak powinna, ale to może moje subiektywne odczucie. Z innej strony rekomendowana karta to 8800 GTX a przy 460 potrafi zjechać poniżej 30 klatek, to chyba coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z włączonym wygładzaniem rozumiem? Bo u mnie bez śmiga płynnie w ultra.

W testach które widziałem 460ka radzi sobie świetnie w tej grze.

 

Problem może być w sterownikach oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kampania jest super. Niesamowite jest to, że każda misja jest dosłownie inna (w sumie 26), a przecież to rts. Misje wciągają bardzo, a czym dalej tym bardziej się rozkręca i naprawdę jest bardzo ciekawie. Po przejściu kampanii osobiście mnie nie dziwi, że blizzard chce kolejne wydać oddzielnie, są warte tego po prostu. Jeżeli nie wniosą nic do multi to cena na pewno będzie sporo niższa niż wings of liberty.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się na razie odechciało gdzieś w połowie. Nie podoba mi się design jednostek mechanicznych u Terran - plastik fantastik jak dla pięciolatka. Prawie Lego. Mam nadzieję że kolejne misje będą ciekawsze, a właściwe to bardziej skompilowane, do tej pory cele podane na tacy, do tego same mapki malutkie...

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna misja jest ukryta i wymaga odblokowania, a część misji nie trzeba przecież robić. Zresztą gra informuje, że jak wchodzimy w decydującą rozgrywkę to nie ma odwrotu i pyta się, czy przypadkiem nie chcemy dokończyć czegoś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn która? Np taka z wielkim laserem którym przepalamy wrota do artefaktu to miałem.

 

Jak mnie pytało czy na pewno chce rozpocząć finałową bitwe to i tak nie miałem innych do wyboru już. I w ogóle nie miałem misji z Zeratulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o misję "in utter darkness", którą odblokowuje się niszcząc budynek na dole ekranu w misji "Media Blizt". Takie Alamo prostosów. Ale mogę się mylić.

 

edit. a tutaj jest pies pogrzebany. Bo te misje masz z poziomu laboratorium. A konkretnie, klikają w kryształ jaki dostałeś od Zeratural.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko mialem maksymalnie rozwinieta technologie zergow i protosow to zrobilem huzia na juzia ( tzn na planete :D ). Wczesniej byla mowa o 30 misiach wiec spodziewalem sie troche dluzszej gry i mozliwosci dokonczenia motywu zeratula pozniej, a tutaj sie dowiaduje, ze spora czesc historyjki zwiazanej z proroctwem mnie ominela :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, no tak, misje Protów są nieobowiązkowe, Mnie gra tak wciągneła, że przeszedłem wszystkie możliwe misje :P.

 

 

BTW ilu przeciwników udało się Wam zabić w ostatniej misji Protów? :P Mi zaledwie 2,5k na trudnym. Pod koniec niezła rzeź była ;].

 

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, no tak, misje Protów są nieobowiązkowe, Mnie gra tak wciągneła, że przeszedłem wszystkie możliwe misje :P.

 

 

BTW ilu przeciwników udało się Wam zabić w ostatniej misji Protów? :P Mi zaledwie 2,5k na trudnym. Pod koniec niezła rzeź była ;].

 

 

 

3200 na Hard. Phoenix z Graviton Beam pod CTRL+1, Colossus pod CTRL+2, Void Ray pod CTRL+3. W miedzy czasie upgrade do Shields oraz atak dla naziemnych i latajacych. Piece of cake choc doszedlem do tego za 5 podejsciem :P

 

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o misję "in utter darkness", którą odblokowuje się niszcząc budynek na dole ekranu w misji "Media Blizt". Takie Alamo prostosów. Ale mogę się mylić.

 

edit. a tutaj jest pies pogrzebany. Bo te misje masz z poziomu laboratorium. A konkretnie, klikają w kryształ jaki dostałeś od Zeratural.

 

ukryta misja to "piercing the shroud"

i polega na penetracji tajnego laboratorium dominium

 

 

Rreszta czyli zniszczenie smiesznego budynku w "media blitz" jest jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...