Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co slyszalem to jak bedziesz tylko wygrywal to nie przejdziesz musisz podobno tez przegrywac ale nie wiem ile w tym prawdy.

 

Nie no bez przesady ;) przegrywam i to czesto, ale bilans jednak 12 na plusie. Z tym przegrywaniem to moze byc prawda - ostatnio jedna partie wygralem, pozniej przegralem i wlasnie po przegranej przenioslo do wyzszej ligi   :blink:

 

musisz wygrywac mecze z ludzmi z wyzszej ligi

 

hmmm ogarne pozniej profile, ale watpie zeby sami z takich samych lig albo nizszych sie trafiali

 

 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 tez mam ponad tysiac, ale uparlo sie i nie przeniesie :P myslalem, ze jak bardziej odstawie reszte drabinki to kopsnie wyzej, ale nic z tego :P

 

To wytlumacz mi dlaczego zaczynajac gre w diamencie dawalo mi czasem ludzi nawet z golda, a po nabiciu jakis 1k pkt nie widzialem juz nikogo ponizej diamentu?

ten system dziala tak, zeby w:l ratio zawsze byl mniej wiecej na tym samym poziomie :P jak wygrywasz to daje Ci coraz mocniejszych, zeby nie bylo zbyt pieknie :D nie musi chodzic o punkty :P mozesz zrobic doswiadczenie i kilka razy wtopic, a znowu dostaniesz slabszych na przeciwnikow, zebys mial ratio ~1:1 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Troche pijany bylem, ale widzialem jak koles niesamowicie zapiepszal roachami =] do tego podczas walki co chwile je wkopywal i zakopywal. Mozliwe zeby byly szybsze niz po normalnym upgradzie szybkosci? Void raye np przyspieszaja wraz ze wzmocnieniem pancerza, ale to sie chyba nie tyczy roachy (?)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Troche pijany bylem, ale widzialem jak koles niesamowicie zapiepszal roachami =] do tego podczas walki co chwile je wkopywal i zakopywal. Mozliwe zeby byly szybsze niz po normalnym upgradzie szybkosci? Void raye np przyspieszaja wraz ze wzmocnieniem pancerza, ale to sie chyba nie tyczy roachy (?)

 

A masz repa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tak do konca bo:

 

- Upgrade na zakopywanie sa dla wszystkich jednostek zergow

 

Roache maja 2 upgrady

- Szybsze poruszanie sie na ziemi

- Poruszanie sie pod ziemia

 

Fakt faktem ze zakopane roache szybciej regeneruja zycie niz nie zakopane ale do tego potrzebny jest tylko upgrade z Lair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...