Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Tym razem plotka, która zapewne jest równie realna co wydanie World of Starcrafta. Jak wiadomo Koreańczycy kochają StarCrafta, a StarCraft kocha ich i dlatego mogą grać na „czitach” w taki sposób by nikt nie widział. Dzięki temu wygrywają wszystkie zawody, ale skończmy mówić o czymś co wiedzą wszyscy.

 

Na koreańskim forum FighterForum.com pojawiła się informacja o tym że trwają prace nad StarCraftem 2, który jeszcze w tym roku ma wejść w fazę beta. Wiadomości te przetłumaczyli redaktorzy zachodnich serwisów. Według nich w grze pojawi się nowa rasa, pochodząca od frakcji Kerrigan. Ma zostać zniesiony limit jednostek (!), a każda nacja dostanie po 2, 3 nowe jednostki. Fabuła ma kontynuować wątki rozpoczęte w pierwowzorze.

 

Oczywiście nie wierzę w to, jak zapewne większość z Was, ale wiadomość przekazać trzeba. W dziwactwach wypisywanych przez Koreańczyków znalazł się również punkt mówiący o tym że Blizzard zamknie zaraz po premierze Starcrafta 2, serwery pierwowzoru by wymusić na fanach kupno nowej wersji gry.

Źródło: http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;nowinki,10,33568;core.html

 

Pożyjemy zobaczymy :wink:

 

 

UPDATE (19.05.2007):

 

Oficjalnie potwierdzone! http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33666

 

Oficjalna strona: http://www.starcraft2.com

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='13 kwi 2007, 22:19' post='2574574']http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,28,5842;s...aft_2;core.html

 

Trochę to naciągane ale niby są :]

Przecież to Warcraft III Reign of Chaos.

Akurat Marines i Hydraliski były od początku zrobione przez Blizzarda, co było w którejś misji (chyba Night Elves 3 lub 4) easter eggem. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Przecież to Warcraft III Reign of Chaos.

Niby Starcraft.

 

Post należy traktować jako czystą plotkę. Jednakże warto o tym porozmawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='13 kwi 2007, 22:35' post='2574593']Post należy traktować jako czystą plotkę. Jednakże warto o tym porozmawiać :)

Tyle że tu nie ma o czym rozmawiać. Takiego Starcrafta 2 może zrobić każdy, kto poświęci troszkę czasu na edytor do Warcrafta III.

Wystarczy sprawdzić jakie są jednostki w edytorze, a później umieścić je na mapie, na terenach należących do umarłych, ustawić odpowiednio kamerę i ścieżki dla jednostek. Dodać trochę ognia i mamy Starcraft 2.

 

Przy okazji: kiedyś zdaje się Slayer napisał posta, dotyczacego jakiegoś moda do Warcrafta III, być może tego, o którym pisał wcześniej w tym temacie ath.

 

[RONIN], spóźniłeś się z tym tematem o 12 dni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

[RONIN], spóźniłeś się z tym tematem o 12 dni. ;)

Życie. Nie wszystko jestem w stanie wyłapać z forum. No ale może kiedyś sie pojawi "2" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek do nadaje sie do kasacji, nie ma zadnych onformacji o grze, nie zostala zapowiedziana, nic o niej nie wiadomo... watek dla spamerow. w dodatku kiedy w koncu pojawia sie jakies potwierdzone informacje to ciezko bedzie je odszukac w tym watku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka czy nie, wydaje mi sie, ze Blizzard nie odpusci sobie StarCrafta 2, bardzo duza kasa sie z tym wiaze, czekalismy dlugo na WarCrafta 3, mysle, ze Starka 2 sie doczekamy (tak jak Diablo 3). W tej chwili Blizzard ma tyle pieniedzy z WOWa, ze moga sobie pozwolic na tworzenie kilku gierek naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Korea/Chiny to centrum gier online (starcraft, warcraft, wow, diablo) wiec jesli oni mówią coś o powstaniu nowej czesci starcrafta to może coś w tym jest. Ehhh mam nadzieje ze to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to już nie plotka ;)

 

Rumor Confirmed...Kinda

 

 

Yesterday I posted a news article talking about Blizzard's possible announcement of Starcraft 2 early next month at their Worldwide Invitational. Thanks to an eager editor over on Kotaku this rumor is now slightly more in focus. While the Korean site that originally posted the rumor discussed specifics for the upcoming RTS juggernaut including the fact the next incantation is being developed in 3D and already includes one new race plus numerous changes to existing units, Blizzards official stance skimps on the details. This was Blizzard official response to yesterday’s rumor:

 

"We do intend to announce a new product at the Worldwide Invitational next month in Korea, and we appreciate the enthusiasm and interest in getting an advance look at what that will be, but players will have to wait until May 19th to find out more. Also, we have a very strong connection with the characters and settings of StarCraft, and we do plan to revisit that universe at some point in the future, but we don't have anything new to announce in that regard at present."

 

So basically there's another StarCraft on the horizon and Blizzard is intending to announce a new product at WWI. Now the question is are they one and the same? Humm…If I were a betting man I'd put my money on StarCraft 2 being announced on May 19th.

news z 3dgamers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dailytech dzisiaj się też pojawiło... OBY

Ciekawe czy wykorzystają materiały stworzone podczas produkcji SC: Ghost... bo tralier z Ghosta miażdżył

Edytowane przez noe9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No to czekamy do 19 maja na wieści z Seulu. Jestem bardzo ciekaw czy rzeczywiście doczekamy się kontynuacji tak wielkiego tytułu. Osobiście uważam że zbyt głośno się o tym mówi żeby to była tylko jakaś plotka lub żart małego skośnookiego kolegi z Korei <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starkraft jako MMO?

i co będę latał psiakiem i nabijał lvle a na 10 awansuję na hydre?

niewyobrażam sobie tego jakoś...

a pozatym jeszcze ~100PLN za miesiąc gry...

no to raczej podziękuję...

100zl za miesiąc? Skąd taką ciekawą kwote wywrozyles, z fusow?

No i ten STARKRAFT..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mam nadzieje, ze to tylko plotka z tym MMO, ja chce strategie. MMO mi nie pasi, glownie przez to, ze takiej grze trzeba poswiecac mnostwo czasu, a ja tyle nie mam, lub nawet nie chcialbym przeznaczac tyle czasu tylko na jedna gre. Poza tym, tak jak pisalem, ja chce strategie i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś powątpiewam w to czy Starcraft 2 będzie mmorpg. Blizzard ma juz mega momrpg ktore pozyje jeszcze ladnych pare latek, wiec nie bedzie sam sobie konkurencji robil. Poza tym pozycja Starcrafta jako klasycznego rts jest zbyt mocna zeby calkowicie zminic zalozenia gry. Sadze z Blizzard zrobi naprawde konkretne mmorpg, a plotki o tym jakoby bedzie World of Starcrafta sa wyssane z ... palca

 

Poza tym"wizjonerzy" zapomnieli chyba o tym ze Blizzard ma juz zabezpieczenie zeby rzadzic swiatem mmorpg dzieki Diablo 3 :D Wiec po co az 3 gry o podobnych zalozeniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to przecież Blizzard oficjalnie kilka dni temu informował, że jedyny mmorpg nad którym pracują to WOW i dodatki do niego... więc jeżeli już to SC2 będzie rts'em. Nie wiem jak wy ale ja sądzę, że taki mmorpg SC2 byłby totalnym, niewypałem, klapą, tragedią i bluźnierstwem... no ale to moje osobiste zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seul = Korea = stolica maniakow SC

Poza tym 2ka z 3ki wielkich gier blizza (diablo, sc, wc) miala swoje kontynuacje, wiec nie mozna dopuscic do tego, aby takie wspaniale uniwersum sie marnowalo, w w3 i exp byl duzy nacisk na histornie i budowanie swiata, co zostalo wykozystane w wow, sc pod tym wzgledem nie jest taki rozwiniety, wiec mysle, ze to jednak bedzie rts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...