Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj zakończyłem swoją przygodę z LP. Powiem że walki mechami na padzie od X0 to sama przyjemność. Bardzo fajnie się biegało i waliło do wszystkiego co chodzi. Grę przerywają bardzo fajne według mnie filmiki. Ogólnie warta zagrania pozycja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wersja direct x 10 zajmuje 18gb obraz

Po pierwsze myślę że nikt nie będzie dzielił gry na wersję 9 czy 10 , wszystko będzie zależeć od sprzętu i naszych preferencji .

Po drugie na 100% nie będzie miało 18giga - ploty.... gra będzie miała moim zdaniem od 3,5 do 4,7 max.

na boxa ma ponad 5 troszeczke , a na PC są zawsze lepiej skompresowane.

Co do samej gry to kusi mnie aby wywalić te 40 $ .... muszę pomyśleć.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajcie relację z fulika, bo dopiero jutro będę na sprzęciku swoim. Czy dx 10 rzeczywiście tak jak zapewniali 30% speed up i więcej różnic w porównaniu do dx 9.0 ??

Hmm tak zafascynowani , że nie ma czasu nawet napisać ??

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

Zdajcie relację z fulika, bo dopiero jutro będę na sprzęciku swoim. Czy dx 10 rzeczywiście tak jak zapewniali 30% speed up i więcej różnic w porównaniu do dx 9.0 ??

Hmm tak zafascynowani , że nie ma czasu nawet napisać ??

Gra chodzi tak samo jak demko, ale wyglada lepiej na dx10 :)

BTW - nie wiecie moze jakim programem zrobie screeny na DX10 ??

Edytowane przez Andare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dx9 full chodzi troche lepiej niz demko. Trzeba tez przyznac ,ze chyba lepiej wyglada. Wydaje mi sie ,ze w niektorych miejscach tekstury sa ladniejsze. Ogolnie poczatek gry bardzo fajny i musze powiedziec ,ze az sie chce grac. Zobaczymy co bedzie pozniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi tak samo jak demko, ale wyglada lepiej na dx10 :)

BTW - nie wiecie moze jakim programem zrobie screeny na DX10 ??

Chodzi o cienie , że są w opcji na high dostępne czy coś jeszcze się tam zmieniło w wyświetlanym obrazie?? Szczerze demo w dx 10 vs 9.0 ja tam nie zauważyłem różnicy- oprócz cieni i mniejszego fps o 1/2 ;) no i skopany dzwięk na moim audigy , ale to już wina sterów do vieśniaka toteż dlatego nie bardzo chcę go instalować , bo w lostplanet i innych tytułach miałem co jakis czas krzszyyyyy w głośniczkach. Zmajstrucie screena jakiegoś ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

Chodzi o cienie , że są w opcji na high dostępne czy coś jeszcze się tam zmieniło w wyświetlanym obrazie?? Szczerze demo w dx 10 vs 9.0 ja tam nie zauważyłem różnicy- oprócz cieni i mniejszego fps o 1/2 ;) no i skopany dzwięk na moim audigy , ale to już wina sterów do vieśniaka toteż dlatego nie bardzo chcę go instalować , bo w lostplanet i innych tytułach miałem co jakis czas krzszyyyyy w głośniczkach. Zmajstrucie screena jakiegoś ;).

No właśnie po godzinnym poszukiwaniu programu do screenow nic nie znalazlem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie odpaliłem pograłem chwilke, poznałem...."green eye'" fajnego robala, domyślam sie że bedzie on ostatnim bossem w naszej przygodzie,,jeszcze kombinuje z samymi ustawieniami, ale gierka syci i to niesamowicie boshe.....śnieg, wichurki, wszędzie białoo biało...o mały włos nie wpadłbym w przepaść...../lina mnie uratowała/ i te scenki, wstawki poprostu genialne, uwielbiam takie gry, panowie z capcom...mmmm kawał dobrej roboty, co jeszcze mogę powiedzieć grając przez 10 min,,,, 10/10... aa i ten motyw z samym strzelaniem do wszystkiego...zmarznięte zamarznięte samochody...miód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak leca...kolejne godziny spędzone w LOST PLANET...aktualnie jestem w 3 misji: jak naraize największe wrażenie zrobiły na mnie robale...toczące sie wprost na ciebie, ten model zniszczeń po wyrzucie granatu, wogóle same eksplozje, wybuchy, rewelacja....boss w pierwszej misji //dziupla os? // wszytko wygląda pięknie ślicznie, ico najważniejsze gra wciąga jak holera, po przejściu kolejnych zadań masz ochotę na corazto więcej....w 2 misji fajne miasteczko, budynki //wraki// gdzie musimy sie rozprawić oprócz wstrętnych robali z samymi "piratami" ludźmi.... nie należy to do najłatwijszych rzeczy ale udałoo siee...!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci level? To Ty jeszcze nic nie widziałeś. :-D Bodajże piąty poziom i ogromna ćma krążąca nad głową... masakra. Trzeba przyznać, że nie było jeszcze gry na peceta z tego rodzaju oprawą graficzną. Chodzi bardzo dobrze i już czuję klimat przyszłych gier... np: assasin creed... podczas gry jakoś tak mi się skojarzyło. Wie o co mi chodzi ten kto gra w lost planet na vista i z dobrym sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 10 minut i ide spac ;) Gierka super, na konfigu z podpisu odpalilem w 1024 x 640, opcje mid / low i wyciagam poki co 35-45 fps (zakladam ze potem bedzie gorzej ;p). Piekne efekty, pierwszy "boss" zdolal mnie juz kilka razy polozyc, poki co nie mam pomyslu ale i pora nie ta ;) Czuję, że pare godzin dobrej zabawy się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...