Skocz do zawartości
°°°

Wszystko O Logitech X-540

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę czekać 2 tygodnie na głośniki , bo mają w sklepie jakiś problem i nie mogą wysłać, echh. a myślałam, że zdam relacje w tym tygodniu.

Edytowane przez HEROINE
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno, czy mnie nabierasz ?

Tak nabiera Cię bo po to jest forum :mur: Jeśli nie poodpadają wtyki bo widać, ze to home made to jakość na pewno nie będzie gorsza. Sam używam takiego przewodu do swoich G500 ale bez wtyków bo mam zaciski w głośnikach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobne pierdziawki ale creative. Te logi slyszałem i one wcale lepiej nie grają. Jeżeli ktoś się upiera na coś komputerowego koniecznie to już lepiej doskładać i kupić g500 i lepiej. Do 300 zl to co jest w ofercie nie nadaje sie do muzyki nawet mp3. Lepsze już są dobre słuchawki.

A jak ktoś nie ma kasy - trudno nikt nie powiedział że przyjemności są za darmo... 300 zł za wszelkiego rodzaju creativy, logi, geniusy to zmarnowana kasa. Sam miałem dlatego to piszę.

Bez obrazy, ale piszesz tu straszne głupoty...

G500 to takie samo coś jak creativy do 300zł tyle że większe, to po pierwsze primo. Po drugie primo gadanie że nie da sie słuchać muzyki na głośnikach komputerowych to tylko Twoje odczucie, wiadomo że nie będzie najwyższej jakości dźwięk no ale bez przesady, po co tak wyolbrzymiać i mówić że czegoś sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uwielbiam, jak wpadnie para trolli do tematu i snuja swoje dziwczne teorie <_<

 

koperta i rally - jak was tak uszy od tych glosnikow bola, to kupcie sobie Nautilusy i dajcie innym swiety spokoj. Nie macie nic konstruktywnego w tym temacie do napisania, to nie piszcie w ogole.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uwielbiam, jak wpadnie para trolli do tematu i snuja swoje dziwczne teorie <_<

 

koperta i rally - jak was tak uszy od tych glosnikow bola, to kupcie sobie Nautilusy i dajcie innym swiety spokoj. Nie macie nic konstruktywnego w tym temacie do napisania, to nie piszcie w ogole.

 

EOT

Costi nie rób siary :D

Coś mi się wydaje, że twoje zacietrzewienie na oczy ci padło.

Tak jak ty nie zmuszasz nikogo do kupowania takich glośników,

Kaze Ci ktos to kupowac?

tak ja idąc tym tropem proponuję niezadowolonym odstąpienie do słuchania.

Albo słuchać?

Edytowane przez rally

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden głupi post i każdy z uczestników kłótni oberwie po 3 dni ZPP.

Jak komuś się nie podoba temat/sprzęt z tematu, to niech nie czyta. Tyczy się to głównie 2 nowych użytkowników - jeszcze się nie zaklimatyzowali, a już robią zamieszanie.

 

Edit:

Rozmawiać nie zabroniłem. Rzeczowe argumenty/wypowiedzi mile widziane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać takie kable KLICK , tylko krótsze , tak ok 1m , 1,5, max 2m

Uzylem tych kabli do przedluzenia kabli przednich glosnikow (5m) i tylnych (10m).... Jak bym nie sluchal i czego bym nei sluchal, zmian w dzwieku nie slysze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :lol2:

Widać że pojęcie masz małe na dodatek regulaminu chyba nie czytałeś... <_<

 

Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum...

 

Posty niewnoszące nic do dyskusji - 10% +3 dni ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że pojęcie masz małe na dodatek regulaminu chyba nie czytałeś... <_<

Oj razor1 wyluzuj, nie musisz się tak denerwować, akruat rozśmieszyło mnie to że zażartowałeś sobie z kolegi z tą "gigantyczną powierzchnią" pokoju a on odpisał tak jakby to łyknął =] poza tym sam też nieładnie robisz że nabierasz forumowiczów :lol2:

 

Ale żeby nie było OT, do takiego pokoju X-540 wystarczą spokojnie, a kupno g500 to raczej mało opłacalny interes, poprostu będą grały głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... no niewiem x-540 to 70W RMS, aktualnie mam Samsung SMS-6100 40W (2.1) i slabiutko sobie radza, niewiem czy te 540 sa rzeczywiscie takie mocne, najgorsze ze zbytnio nie mam gdzie ich przetestowac zeby sie przekonac co i jak.

Ale pokój 24m to naprawdę niewiele :) zacząłbym sie zastanawiać nad większymi jakby miał ze 60m. Mam pierdziawki creativa 70W starczają spokojnie na słuchanie muzyki w całym mieszkaniu 2-pokojowym i to nawet nie na 2/3 potencjału bo potem podskakują.

Bierz x-540 będziesz zadowolony, resztę można wydać na inne przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...