Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StoProGratis

Prosze Cie, mozesz miec swoje subiektywne zdanie, ale zanim wypowiesz sie n/t danego tytulu (a nie da sie ukryc, ze "pijesz" do FM2) to zagraj w niego, bo sie osmieszasz (publicznie).

 

A sama lista- no coz, i dla mnie te ~10k to "glupota", bo po jakie licho wkladaja np. mondziaka 1.6? Przeciez to krowa, ktora nawet w realu brak frajdy jechac, a co dopiero w arcade-simie. No ale, kto co lubi, imho i tak nic z tego nie wyjdzie.

A Fidel grał w GT5, że już wie jaki będzie model jazdy :wink: W FM2 model jazdy wygląda ładnie ale nie chodzi mi o jechanie FM2 za model zniszczeń ( nawet nie wiesz jak bardzo lubię serię FM i PGR) tylko o jechanie fanboyskich postaw. Dla mnie akurat frajdą by była jazda nawet takim Polonezem po Nurburgringu a głupotą jest takie fanboyowskie podejście i wytykanie braku modelu zniszczeń przy 10 000 samochodów, no wybacz ale "coś za coś" musi być :wink: Pewnie to 10k tak tylko pobożne życzenia. Jak dla mnie GT zawsze dużo brakowało do symulatora więc nawet jeśli nie byłoby modelu zniszczeń a było by dużo samochodów to nie byłoby nad czym płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój ludzie z tym "super hiper wypaśnym modelem zniszczeń" w forzie. Fakt fajnie, że samochód sie trochę pognie i wylecą szybki ale po centralnym dzwonie w ściane przy ponad 200km/h nawet przedni zderzak nie odpada :/ . Nie odpadają też drzwi ani listwy. Zresztą nie wiem jak wy ale ja nie po to gram w te gry żeby jeździć po ścianach albo po przeciwnikach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co tyle piany ?? Wyraźnie jest napisane, że w grze ma być dostępne 340 samochodów, więc ilość wg. bardzo dobra, a te 10k to se można między bajki włożyć, gdyż jest to tylko plota. A jeśli jakimś cudem się ona sprawdzi :wink: to będziemy mieli w tym do wyboru 100 modeli Fiata 126p :lol2:, za którego będziemy musieli zapłacić. Już widzę zapowiedzi GT6 - 100k samochodów :lol:

 

Nowe foty:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Na replayach gra wygląda kozacko, ale z kokpitu wygląda to marnie :huh: do premiery jeszcze dużo czasu więc wiele może się zmienić :-P

 

ps

Gra ma być w 1080p ??

 

edit

Following speculation on a number of different gaming sites about the number of cars that will feature in GT5, we contacted SCEE directly, to get some comment / confirmation from them.

 

“Despite news articles claiming that ‘SCEI/Polyphony Digital’ have made an official announcement with regards to GT5 featuring 1000 vehicles, we can confirm that this is pure speculation. It would appear that the list is a mixture of vehicles that were included in previous GT titles, coupled with somebody’s own fantasy garage.

 

Further details about GT5 will be announced in due course, but for the moment at least, we can confirm that the current car list/speculation, does not come from SCE.”

 

It would also appear that the site carrying the original story, has now confirmed the list is fake…

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie 10k ludzie pomyślcie trochę logicznie!!

autor newsa przeczytał bzdurę :oops: do tego w newsie nie było podanych 10k aut tylko 1k co jest też liczbą nie potwierdzoną.

 

Following speculation on a number of different gaming sites about the number of cars that will feature in GT5, we contacted SCEE directly, to get some comment / confirmation from them.

 

“Despite news articles claiming that ‘SCEI/Polyphony Digital’ have made an official announcement with regards to GT5 featuring 1000 vehicles, we can confirm that this is pure speculation. It would appear that the list is a mixture of vehicles that were included in previous GT titles, coupled with somebody’s own fantasy garage.

 

Further details about GT5 will be announced in due course, but for the moment at least, we can confirm that the current car list/speculation, does not come from SCE.”

 

It would also appear that the site carrying the original story, has now confirmed the list is fake…

http://gtcenter.eu/gt/sorry-about-gt5-car-list

 

ps. gra na screenach wygląda ohydnie. lusterka miażdżą :blink: ogólnie wszystko prócz powtórek wygląda słabo. nawet jestem skłonny powiedzieć, że gra wygląda gorzej od fm2.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co tyle piany ?? Wyraźnie jest napisane, że w grze ma być dostępne 340 samochodów, więc ilość wg. bardzo dobra, a te 10k to se można między bajki włożyć, gdyż jest to tylko plota. A jeśli jakimś cudem się ona sprawdzi :wink: to będziemy mieli w tym do wyboru 100 modeli Fiata 126p :lol2:, za którego będziemy musieli zapłacić. Już widzę zapowiedzi GT6 - 100k samochodów :lol:

 

Nowe foty:

 

 

Na replayach gra wygląda kozacko, ale z kokpitu wygląda to marnie :huh: do premiery jeszcze dużo czasu więc wiele może się zmienić :-P

 

ps

Gra ma być w 1080p ??

 

edit

 

Ha ha, po tych screenach cofam to co mówiłem o zmianie X360 na PS3 B-) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez jestem niemile zaskoczony tymi screenami <_< Wnętrza aut są na poziomie tych z TDU, otoczenie - kiepawo... reszta tez jakos tak słabawo wygląda... a wcześniejsze screeny były takie dobre.

 

No i to co mnie wnerwiło. Chodzi o czwarty i ostatni screen. Nie wiem czy tylko ja mam wrażenie, że te samochody zostały wklejone :blink: To nie są screeny z gameplaya... wydaje mi się, że zostały przerobione <_< który to juz raz Sony coś takiego robi? Na dodatek wcale to jakos super nie wygląda, bo takie dwuwymiarowe budynki kojarzą mi się z Maluch Racerem (lol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to co mnie wnerwiło. Chodzi o czwarty i ostatni screen. Nie wiem czy tylko ja mam wrażenie, że te samochody zostały wklejone :blink: To nie są screeny z gameplaya... wydaje mi się, że zostały przerobione <_< który to juz raz Sony coś takiego robi? Na dodatek wcale to jakos super nie wygląda, bo takie dwuwymiarowe budynki kojarzą mi się z Maluch Racerem (lol).

Takie coś było już możliwe do zrobienia w GT4. Jak chcecie moge zrobic jakies screeny bezposrednio z gry i pokazac. Wielu juz sie zdziwilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Forza2 i najlepszy symulator a nawet widoku ze środka nie ma. I jak tu czuć się jak za kółkiem? Z tyłu? :) Najlepiej brak czegoś zrobić zaleta konkurencji jednocześnie przymykając oko na jej niedoróbki. :) Czy Wy zapominacie, że to są tylko gry i strzelać się z tego nie będzie? Macie się dobrze bawić. A jak chcecie dobrą symulację to GTR2 w MM stoi po 24zł (sam się zastanawiam czy znajdę dla niej czas). :D

 

PS. Nie sądzę, że tyle samochodów PS3 pociągnie w 1080p. Większość screenów jak i filmiki są w 720p. GT:HD jest w 1080p i takie filmiki udostępniano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

No tak. Forza2 i najlepszy symulator a nawet widoku ze środka nie ma. I jak tu czuć się jak za kółkiem? Z tyłu? :) Najlepiej brak czegoś zrobić zaleta konkurencji jednocześnie przymykając oko na jej niedoróbki. :) Czy Wy zapominacie, że to są tylko gry i strzelać się z tego nie będzie? Macie się dobrze bawić. A jak chcecie dobrą symulację to GTR2 w MM stoi po 24zł (sam się zastanawiam czy znajdę dla niej czas). :D

 

PS. Nie sądzę, że tyle samochodów PS3 pociągnie w 1080p. Większość screenów jak i filmiki są w 720p. GT:HD jest w 1080p i takie filmiki udostępniano.

Fakt FM2 do symulatora trochę brakuje brak kokpitu jak i porządnego systemu zniszczeń ale odwzorowanie fizyki jazdy jest niczego sobie jednak jak dla mnie to FM jest coś jak Toca czyli "prawie" symulator a jednak arcade sprawiający dużo frajdy. Nie wiem po co się na siłę przyczepiać do braku zniszczeń w GT które jest jak dla mnie arcade. Kokpit na screenach przypomina mi ten z TDU ciekawe czy będą działały inne wskaźniki czyli temperatur i licznik kilometrów itd :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec serii Gran Turismo - Kazunori Yamauchi, udzielił wywiadu dla magazynu Best Car. Przed Wami szczypta informacji, którymi Yamauchi podzielił się z dziennikarzem.

 

* Premiera GT5 w Japonii, przewidziana jest na lipiec 2008.

* GT Mobile (PSP) trafi na sklepowe półki przed ukazaniem się GT5.

* Premiera GT: Prologue przewidziana jest na październik, tuż przed targami Tokyo Engine Show, które rozpoczynają się 26.10.

* Yamauchi chętnie by pracował przy grze poświęconej F1.

 

Hah to w Europie pewnie doczekamy się w 2009 roku ^^

Ale za to GT na PSP okazuje się nadal żywym projektem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Premiera GT5 w Japonii, przewidziana jest na lipiec 2008.

* GT Mobile (PSP) trafi na sklepowe półki przed ukazaniem się GT5.

* Premiera GT: Prologue przewidziana jest na październik, tuż przed targami Tokyo Engine Show, które rozpoczynają się 26.10.

* Yamauchi chętnie by pracował przy grze poświęconej F1.

Nie wiem czemu, ale jakoś niezbyt w to wierzę... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka niedoróbka. Od plastikowego wnętrza, przez kanciaste cienie (które wewnątrz kabiny rażą - poza niewidać), po brak animacji przy zmianie biegu.

Lecz i tak, jak się przekonałem po GT:HD gra będzie warta zainteresowania. Żyłowanie czasu jednak jest rzeczą piękną, zaś jazda z przeciwnikami to, mam nadzieję, dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem gameplay w HD i powiem tak - auta poruszaja sie jakos nienaturalnie arcadowo, nie widac/czuc ich masy, slizgaja sie po torze, grafika stoi na bardzo dobrym poziomie, ale bez rewelacji, a kamera z wewnatrz jest po prostu KAPITALNA!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, kamera we wnętrz jest kapitalna, ale te kanciaste cienie to HORROR. Do tego lusterko jak GT1 ;F

 

Byly standy z tą kierą logitecha i dzialalo na 900*. Boli tylko ze nie dali galki zmiany biegow, tylko byla opcja zmiany za pomocą manetek. Otoz mam teorie dlaczego nie dali galki zmiany biegow do standow z GT5 demo ;)

 

Gdy gralo sie na kamerze ze srodka i widac rece kierowcy, to przy zmianie biegów nie siega on ręką do gałki. A przeciez nie wszystkie samochody maja zmiane biegow za pomocą "klapek". W zadnym z dostepnych samochodow nie bylo animacji siegania po gałkę. Przyczailem to grajac na padzie. Sprawdzilem zarowno dla skrzyni automatycznej jak i manualnej i nic. Dlatego sie pozniej nie zdziwilem siadajac za wynalazkiem Logitecha. Moze w full dodadza tą animacje, ale widac ze nad gra musza jeszcze trochę popracowac.

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...