Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

A co Ty bys tam chcial wkladac? :lol: Puszki ktore mozna podniesc z ziemi?

Ludzi :P / ewentualnie jakieś mołotowy, bo często mam granaty a przydawałyby się mołotovy. Ot tak pytam, bo w licznych zapowiedziach hucznie o tym mówiono. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie : Jak to jest z tymi bagażnikami - da się je otwierać i coś tam wkładać ? W zapowiedziach niby było, ale coś tego nie widzę... 

Czasami się widuje na mieście jak ktoś gmera w bagażniku i jak mu buchnąć auto to ma się bagażnik otwarty :D Ale niestety jedyne co można z nim zrobić to zamknąć...

 

Koszulka ze Statue of Happiness jest fajna, ale jak zastrzeliłem tam gołębia to od razu 4 gwiazdki i policja mnie ubiła :blink: Widać dbają tam o ochronę przyrody...

Edytowane przez Janisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz pytanie do ludzi, kórzy zrobili 100% . Achievmenty są potrzebne do uzyskania tych 100% ? :) Jeśli tak to jak zrobiliście ten, że trzeba przetrwać 5minut na 6 gwiazdkach ? Ja widzę dwa sposoby :

 

1. Perfekcyjna jazda samochodem, chociażby po lotnisku, ale tu jest jeden minus, bo z niewiadomo jakiego powodu może spaść z 6 na 5 gwiazdek, i druga sprawa, ciężko jest spowodować samochodem 6 gwiazd :P a stojąc na ulicy i robić rozrubę a dopiero potem wsiadać to hmm... również ciężko.

 

2.  

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "2"

A jak Wy to zrobiliście ? :P

 

 

EDIT :

 

Janisław -> Ja gołębi , póki co nie ubijam. ;) Ale sprawdzę tego osobnika. :P

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz pytanie do ludzi, kórzy zrobili 100% . Achievmenty są potrzebne do uzyskania tych 100% ? :) Jeśli tak to jak zrobiliście ten, że trzeba przetrwać 5minut na 6 gwiazdkach ? Ja widzę dwa sposoby :

Jeśli dobrze pamiętam to najłatwiej to zaliczyć jak jeszcze nie wszystkie wyspy są odblokowane bo w tedy po przekroczeniu bariery policyjnej na moście dostajemy z automatu 6* Pod jednym z mostów jest linia metra - w sytuacji kiedy mamy 6* to idziemy na ten most i zeskakujemy z krawędzi mostu do otwartego tunelu metra i tam spokojnie czekamy 5min ;)

 

Ja osobiście zrobiłem to tak - nie miałem odblokowanych wszystkich wysp, wziąłem helikopter i poleciałem na zablokowaną wyspę aby zarobić 6* następnie latałem sobie po całym liberty city przez te 5min.

 

Achievementy same w sobie nie są potrzebne do 100% Procenty rosną nam za zaliczanie określonych aktywności, fabuły, misji pobocznych itd. tak więc nie musisz mieć wszystkich achievementów zaliczonych aby zrobić 100% - aczkolwiek kilka z nich akurat w GTA pokrywa się ze wzrostem procentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie mam 50%+ gry i są odblokowane 4 sklepy - dwa takie z garniakami, modo, i ruski jakiś :lol2: . I tam są ciągle te same ubrania od długiego już czasu. I czy odblokują mi się jeszcze z fabułą sklepy, czy muszę robić coś dodatkowego czy może to już koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jedynie można długie światła włączyć.

 

up@ jak masz już trzy wyspy odblokowane to nic więcej nie będzie. Ogólnie rzecz biorąc baaardzo mało jest kombinacji ubraniowych w czwartej części. Jako to ten sektor gry ratują stroje okazjonalne które dostaję przed wybranymi misjami np. strój śmieciarza ; ]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem w ok. 65% gry i mogę już to orzec. Gta IV jest imo najgorszą częścią z cyklu 3D. Z prostej przyczyny, misje są beznadziejne. Jest kilka perełek, ale od kilkunastu misji nie było takiej, która nie polegała na zabiciu jakiegoś celu. Zdarzają się wyjątki, ale raczej potwierdzające regułę. Do tego zabiedzenie względem SA w takich duperelach jak spadochron, rowery, różne style walki. Nie można też nic kupić (ani jakiejś firmy jak w VC, ani domu) A przede wszystkim gra mi nie daje takiego funu jak poprzednie części, w GTAIV pogram godzinkę, dwie i mogę wyłączyć. Poprzednie części przykuwały mnie do monitora na cały dzień.

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda, że ta cześc jest tak okrojona. W poprzednich był progres od III do SA ciągle coś dodawali i było ciekawie. Teraz zrobili fajną fizykę, grafikę ale zapomnieli o tych szczegółach z poprzednich części... a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde sory, ze znowu o tym ale nie wiem co juz mam robic...

Chodzi o to, ze gta mi sie tnie na najslabszych detalach! Jest okolo 15fps!!!:/

800x600 rozdzielczosc, wszystko na najnizszym.

Mam takiego kompa:

geforce 8500gt

2 gb ram

intel pentium dual e2180 2.00ghz

stacja dyskow samsung hd250hj

Co mam zrobic? stery do karty graficznej sa zainbtalowane te najnowcze do gta 4

z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na domiar złego, odnośnie tego, że w każdej misji likwidujemy cel, pojawia się zleceniodwca podpisany na mapie "assasin". Tak jakby to było coś nowego :D W zasadzie tu zabijamy całe grupy a nie jedną osobę więc pewne urozmaicenie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde sory, ze znowu o tym ale nie wiem co juz mam robic...

Chodzi o to, ze gta mi sie tnie na najslabszych detalach! Jest okolo 15fps!!!:/

800x600 rozdzielczosc, wszystko na najnizszym.

Mam takiego kompa:

geforce 8500gt

2 gb ram

intel pentium dual e2180 2.00ghz

stacja dyskow samsung hd250hj

Co mam zrobic? stery do karty graficznej sa zainbtalowane te najnowcze do gta 4

z gory thx

No i czego się dziwisz ?

grafa+proc=...

Po 2 pisownia się kłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie ja mam nastepujący problem gram no i co jakiś czas (kilkanascie kilkadziestąc sekund) mam dosłownie na ułamek sekundy zacinanie,nawet to było w filmiku jak doejchało się do tej speluny u swojego kuzyna.

Czyli gra leci i nagle na chwile stop i przy tym dzwięk się zacina.

Stery catalysty 4.12 Win xp z sp3

Procek kręcony na 4 ghz ,

Miał tak ktoś?

Sprawdzlem nawet na low/medium i malej rozdziałce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ MaciekCI

 

Ja wlazlem na zamkniety parking na 3 wyspie, ktory jest gdzies przy autostradzie. Jedzie sie tam jakims wezykiem i wpada przez szlaban. Po bokach sa jakies jakby rusztowania. Zabarykadowalem sie za samochodami i robilem rozrobe. Mialem fart bo przylecial 1szy helikopter i zabilem pilota, ale smiglowiec nie wybuchl bo byl nisko nad ziemia. Odpadl mu tylko ogon i nastepne juz nie przylatywaly. Of kors nazjezdzalo sie FIB itp. Wiec ich wybijalem i zbieralem amunicje. I tak w kolko przez 25 min :-) Az skonczyla sie kamizelka i zdrowko :D

 

To ten parking z poczatku filmu pod tym linkiem:

 

 

EDIT:

 

ktos wie o co chodzi z tym GTA Gun CLub ? Widzialem jakis filmik na youtube, ale nie czaje co to jest.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to kupie z 2gb ramu, a karte graficzna juz zostawie.

thx

Jak masz XP to dokupywanie do 2GB kolejnych 2GB ram, nie ma sensu, w detalach jakich będziesz mógł grać 4GB nic nie zmieni, w ogóle to 32bitowy system nie wykorzysta tyle ramu... a w grze wykorzystanie RAMu będzie na poziomie 1.2GB max.

 

Kręć proca, nic innego robić nie ma sensu jak nie chcesz kupić nowej karty graficznej -która jest nawet gorsza od 7300GT - więc mam wątpliwości czy w sumie jest sens uruchamiać GTA4 na PC z taką kartą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem w ok. 65% gry i mogę już to orzec. Gta IV jest imo najgorszą częścią z cyklu 3D. Z prostej przyczyny, misje są beznadziejne. Jest kilka perełek, ale od kilkunastu misji nie było takiej, która nie polegała na zabiciu jakiegoś celu. Zdarzają się wyjątki, ale raczej potwierdzające regułę. Do tego zabiedzenie względem SA w takich duperelach jak spadochron, rowery, różne style walki. Nie można też nic kupić (ani jakiejś firmy jak w VC, ani domu) A przede wszystkim gra mi nie daje takiego funu jak poprzednie części, w GTAIV pogram godzinkę, dwie i mogę wyłączyć. Poprzednie części przykuwały mnie do monitora na cały dzień.

A Ja bym powiedział, że gra jest inna. Ja tu widzę pare smaczków takich jak telefon komórkowy, internet, taksówka, bonusy znajomych, efektowne wypaki, śmierć po zderzeniu czołowym, realne prostytutki ;) itd. Faktycznie, że z pieniędzmi nie ma co robić, a szkoda. Trochę SA nas rozpuściło pod względem ciuchów, siłowni , koszykówki ehh, zresztą masa smaczków. :) Dla mnie to jest poprostu inne i w GTA V oczekuję właśnie tego czego brakowało z SA, będzie ciekawie. ;)

 

Co do misji... Racja, dodatkowo są banalnie proste, w SA się więcej nagrałem. ;) 

 

EDIT:

 

ktos wie o co chodzi z tym GTA Gun CLub ? Widzialem jakis filmik na youtube, ale nie czaje co to jest.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Misja z bankiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to jak zrobiliście ten, że trzeba przetrwać 5minut na 6 gwiazdkach ?

[...]

A jak Wy to zrobiliście ? :P

Właśnie to zrobiłem i bardzo proste :D trzeba tylko mieć odpowiednią ilość rakiet albo snajperkę i dobrego cela.

Patrząc na mapę, na dole trzeciej wyspy jest rafineria a na niej mnóstwo platform. Trzeba się wbić na czubek jednej z nich i ustrzelić parę osób i czekac na psiarnię. Policja jest na tyle durna, że nie potrafi wejść na tą platformę, więc trzeba się tylko oganiać od helikopterów, a jak już ktoś wspomniał załatwienie snajperką pilota powoduje że heli spada ale nie wybucha więc nie nadlatują następne. Zatem spokojnie siedzimy i czekamy aż gwiazdki rosną, z nudów rzucając granatami w psiarnię na dole. Po całej akcji telefon do Kiki i można spokojnie zejść na dół i iść się nachlać :D

 

BTW, da się coś robić z dziwkami na ulicy?? Po jak podszedłem i chciałem zagadać to mi tylko dała w mordę...

Edytowane przez Janisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta koszulka na Happiness Island i o co biega z tym sercem w statule ? Da sie je zniszczyc ? Sa jakies wady/zalety tego czy moze game over ? :S

 

EDIT:

 

koszulke juz mam :D

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...