Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego Celerona nie pomoże żadna nowa karta. Chcesz grać, to musisz oprócz karty graficznej kupić także nowy, co najmniej dwurdzeniowy procesor i ewentulanie płyte główną, bo nie podałes jaka masz i nie wiadomo czy ta twoja obsłuzy współczesne procki. Albo możesz tez kupic sobie konsolke X360 lub PS3(lepiej X360, bo jest tanszy, ma wiecej gier i grafika na nim jest przewaznie lepsza jak na PS3) i wtedy tez pograsz sobie bez problemu w GTA IV, a takze w mase innych swietnych gier, których na PC nie ma. :)

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Celerona nie pomoże żadna nowa karta. Chcesz grać, to musisz oprócz karty graficznej kupić także nowy, co najmniej dwurdzeniowy procesor i ewentulanie płyte główną, bo nie podałes jaka masz i nie wiadomo czy ta twoja obsłuzy współczesne procki. Albo możesz tez kupic sobie konsolke X360 lub PS3(lepiej X360, bo jest tanszy, ma wiecej gier i grafika na nim jest przewaznie lepsza jak na PS3) i wtedy tez pograsz sobie bez problemu w GTA IV, a takze w mase innych swietnych gier, których na PC nie ma. :)

tylko ze gry na xboxa sa zauwazalnie drozsze niz w na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze gry na xboxa sa zauwazalnie drozsze niz w na pc.

Niestety cos za cos ;) Chodziaz miej leb na karku!

 

Ja osobiscie wybralem PC i ogolnie w GTAIV gra mi sie na tej platformie o wiele lepiej niz na Xklocku i PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze gry na xboxa sa zauwazalnie drozsze niz w na pc.

W dniu premiery tak, ale potem szybko tanieją. GTA IV na X360 można teraz kupić w cenie nawet niższej jak 100zł, wiec taniej jak wersję PC. :) Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś przystosować pada a'la Sony (w moim wypadku jest to Logitech ChillStream PS3 Black) do działania z GTA4?

 

 

Oto, co znalazłem w czasie szukania rozwiązania : KLIK.

Próbowałem spróbować jakoś zrobić żeby pad działał pod GTA 4 PC, ale nic z tego :/

 

Co do tego linku to chłopakowi przydałby się Słownik Poprawnej Polszczyzny niż "GTA 4 które niszczy PS3"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie na radka 4870x2 wlasnie , z gtx 280 , wrazenia z gry w porownaniu do gtxa to to ze na gtx ta gra mozna powiedziec doslownie plywala a na radku jest tragedia od 28-35 fps gdzie w tym samym momencie mialem na gtxie od 35-50 , i w ogole co ta sa za cienie ?? tragicznie to na radeonie wyglada , cienie wygladaja jak jakies malutkie kropeczki porozsypywane , strasznie pozostaje czekac chyba na stery od ati bo poki co wtej grze obsluga radka kwiczy

Edytowane przez spoxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cienie wygladaja jak jakies malutkie kropeczki porozsypywane , strasznie pozostaje czekac chyba na stery od ati bo poki co wtej grze obsluga radka kwiczy

Nie tylko na owym radku są te kropki, na ge force 9600GT też one wystepują na sterownikach 180.84 wielokrotnie reinstalowanych ale mimo to cieni brak zamiast tego sa te ochydne kropki

Edytowane przez aenwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, wiem że te radki to monstery super itd...ale jeśli chodzi o gry to nikt chyba nie zaprzeczy, że co druga gra chodzi lepiej na GF :] Aż szkoda bo się chciałem jeszcze nie dawno na radzia przesiąść, ale gdy mam 4fpsy mniej na 8800GS co wyżej podpisany z 4870X2 no to ja dziękuje :D

 

Pozwolicie na mały OT? :]

Odnośnie tego laptopa, ktoś napisał że można zmienić grafę dedykowaną. Jak to dokładnie? Tj, na VBI to okey, ale to już upadło praktycznie u nas, a z takiej Toshiby czy innego "markowca" mogę wyjąć np. 9300 i wpakować 9600 do środka? Zastanawiałem się nad kupnem laptopa (do pracy potrzebny) ale właśnie mnie odstraszał brak możliwości zmiany grafiki, a 3tys. na lapka z 9600 nie mam teraz i raczej mieć nie będę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś przystosować pada a'la Sony (w moim wypadku jest to Logitech ChillStream PS3 Black) do działania z GTA4?

Próbowałem spróbować jakoś zrobić żeby pad działał pod GTA 4 PC, ale nic z tego :/

Z tego co się orientuję, to GTA 4 obsługuje tylko pada X360 od Microsoftu, dlatego żeby inne pady zadziałały trzeba go emulować.

 

Oto jak tego dokonać:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379477&st=0

Edytowane przez Janisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

witam

niestety nie ma jeszcze zadnego faq, a do gta 4 chyba przydaloby sie :)

liczzac na uprzejmosc forumowiczow, zadam wiec pytanie tutaj - nie widzi mi sie bowiem przegladanie 50stron, wybaczcie ;)

-jakie sa najlepsze sterowniki od ATI przy kartach z serii x1900? poczatkowo nie bylo wogole tekstur, ale zainstalowalem oficjalnego patcha do gry i wszystko wyglada teraz w porzadku, jednak dodatkowe fpsy nie zmniejszyly by mi frajdy z grania

-czy sa jakies mody, optymalizacje dla zwiekszenia plynnosci w grze ? moj config to c2d e63@3ghz, 2x512ram, x1900aiw... wiem, wiem - kupie ram, ale póki co mam 2x512

-i pytanie - w moim przypadku lepiej najpierw inwestowac w ram, czy w lepsza grafike?

a pozatym gra rewelacyjna, na 800x600 low wygląda bardzo przyzwoicie, na monitorze 21cali. czuje ze spędze przy niej wiele godzin :D

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

enebene

Edytowane przez enebene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś przystosować pada a'la Sony (w moim wypadku jest to Logitech ChillStream PS3 Black) do działania z GTA4?

 

 

Oto, co znalazłem w czasie szukania rozwiązania : KLIK.

 

ja tak samo posiadam Logitech ChillStream i nie działa mi w gta, a sterowniki do niego mam te sciagniete:

http://www.chillstream.yoyo.pl/

 

jak ktos zrobi to niech napisze jak (po polsku ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie na radka 4870x2 wlasnie , z gtx 280 , wrazenia z gry w porownaniu do gtxa to to ze na gtx ta gra mozna powiedziec doslownie plywala a na radku jest tragedia od 28-35 fps gdzie w tym samym momencie mialem na gtxie od 35-50 , i w ogole co ta sa za cienie ?? tragicznie to na radeonie wyglada , cienie wygladaja jak jakies malutkie kropeczki porozsypywane , strasznie pozostaje czekac chyba na stery od ati bo poki co wtej grze obsluga radka kwiczy

Tak, teraz będziesz tak miał, że będziesz regularnie wypatrywał nowych sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz będziesz tak miał, że będziesz regularnie wypatrywał nowych sterów.

Dokładnie. Zrobiłes wielki błąd przesiadajć sie z GTX280 na tego Radka. Praktycznie co druga gra jest z logiem Nvidia The way it's meant to be played, a to oznacza, że Nvidia podpisuje umowy z producentami tych gier i płaci im jakas tam kase za to, żeby na kartach nvidii gry chodziły lepiej jak u konkurencji. I jeszcze te wspomniane sterowniki od Ati, które tez czesto pozostawiaja nieco do zyczenia. Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo posiadam Logitech ChillStream i nie działa mi w gta, a sterowniki do niego mam te sciagniete:

http://www.chillstream.yoyo.pl/

 

jak ktos zrobi to niech napisze jak (po polsku ;) )

Tyle, że ja mam Chillstream PS3 :

 

http://www.logitech.pl/produkty/gaming/pla...controller.html

 

Podłączony do komputera bez problemów (sterowników nie potrzeba wcale) - rozpoznawany jako PS3 Corded Pad.

 

Czy po patchu nie będzie się dało grać na padzie (po emulacji)?

 

No i czy warto robić update sterów na HD4850 z 8.11 na 8.12? Obecnie nie ma żadnych błędów w obrazie, no ale jeśli FPS'ów byłoby więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zrobiłes wielki błąd przesiadajć sie z GTX280 na tego Radka. Praktycznie co druga gra jest z logiem Nvidia The way it's meant to be played, a to oznacza, że Nvidia podpisuje umowy z producentami tych gier i płaci im jakas tam kase za to, żeby na kartach nvidii gry chodziły lepiej jak u konkurencji. I jeszcze te wspomniane sterowniki od Ati, które tez czesto pozostawiaja nieco do zyczenia.

Nie placi, tylko oferuje support jak optymalizowac gry pod GF.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolinkaxd

Mam komputer Quad Q6600 Geforce 8600 gts 4gb ram'u i gra mi chodzi słabo.Na low mam około 30 fpsów wszystkie stery i patch zainstalowany.Macie jakąś radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pograc śmiało możesz. Myślę, że medium i 800x600 normalnie pograsz. Ja przy 76gs grałem i nie było najgorzej :D

 

Dzisiaj - filmik przed misją, spojrzałem na zegarek, który wisiał na ścianie - była 11.00. Filmik się skończył patrze na zegarek telefonu 11.06 :) Nie wiem czy przypadek czy faktycznie te zegarki działają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz będziesz tak miał, że będziesz regularnie wypatrywał nowych sterów.

no na to wyglada wsumie na swojej karcie zarobilem 200 zl na czysto i mam tego radka w reszcie gier jest ok tylko widze ze wlasnie wymieka przy gta 4 , nic tak jak kolega pisze zostaje czekac na nowe stery Edytowane przez spoxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...