Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też, ale po trzecim patchu zauważyłem wzrost i poniżej 25 FPS już nie schodzi, pomimo, że wszystko dałem na największe i View Distance na około 50-60. Ogółem mam poważniejszy problem, czyli GTA w różnych momentach wyrzuca mnie na pulpit, gra się wyłącza i jest komunikat: Ta aplikacja przestała działać. Sądzę, że to problem z ustawieniami sprzętu, lub sterownikami.

 

Procesor na 100% stabilny??:) U mnie GTA wywalało się szybciej niż Orthos więc proponuję zjechanie ze 100-200mhz na procku i sprawdzenie czy jest już ok. Jeśli nie będzie problemów to wiadomo o co chodzi jak nadal bedzie to samo to być może warto zrobic reinstal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że walczę ze stabilnością. ;) Jutro obniżę 100 MHz i zobaczę jak chodzi. Marzyło mi się 3,8 GHz, a teraz o 3,6 GHz walczę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

U mnie gra wychodziła do pulpitu lub blue screen, podniosłem napięcie na pamięciach i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po instalacji patcha. Cienie jakby sie poprawiły, już tak nie migają. Płynność też sie poprawiła co także poskutkowało wzrostem fps o jakieś 4 fps.

Pytanie do posiadaczy visty 64 bit i 7. Czy gra chodzi płynniej niż na viście 32 bit ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra wychodziła do pulpitu lub blue screen, podniosłem napięcie na pamięciach i problem zniknął.

Tylko, że u mnie pamięci są dowoltowane do 2,29V. :D Spróbuję do 2,3 V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, sorry za OT. ;)

 

Podoba mi się pomysł w GTA 4, polegający na wymieszaniu różnych narodowości. Tak sobie po prostu idąc ulicą słyszymy zarówno Amerykanów, jak i Rosjanów, Hiszpanów itd., ale i Polaków można w pewnych miejscach usłyszeć. :D

Ciężko mi się przyzwyczaić do sterowania pojazdem za pomocą pada w GTA 4. :P Zdecydowanie inne, bardziej realistyczne, niż w poprzednich wersjach.

 

Jeszcze tak, tym razem w temacie zapytam, czy ktoś miał przypadki typu: po prostu wyłączanie się gry co 30-40 minut, może godzinę? Sądzę, że może to po stronie gry może coś być. Jestem ciekaw, jak było u innych i jak sobie poradzili z tym(Nie mówię o żadnych BSODach, a po prostu o błędach gry, których jest trochę).

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po instalacji patcha. Cienie jakby sie poprawiły, już tak nie migają. Płynność też sie poprawiła co także poskutkowało wzrostem fps o jakieś 4 fps.

Pytanie do posiadaczy visty 64 bit i 7. Czy gra chodzi płynniej niż na viście 32 bit ?

Działa tak samo (Win7 x64), ale trzeci patch to mus, daje kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak, tym razem w temacie zapytam, czy ktoś miał przypadki typu: po prostu wyłączanie się gry co 30-40 minut, może godzinę? Sądzę, że może to po stronie gry może coś być. Jestem ciekaw, jak było u innych i jak sobie poradzili z tym(Nie mówię o żadnych BSODach, a po prostu o błędach gry, których jest trochę).

Jak juz wczesniej wspomnialem jedynie przy nie dokonca stabilnym procku... Teraz jak mam 100% stabilnego procka na 4ghz jeszcze ani razu nie waywaliło mnie z gry do windowsa/gra się nie zawiesiła...

 

U mnie ogolnie bylo tak:

 

Niestabilny procesor = zamykanie GTA4/wywalanie do windowsa

Niestabilna karta graficzna zawieszanie się pc(zero obrazu) i pomagal tylko reset

 

 

Jak dla mnie ogolnie gierka może być chociaż nadal uważam wymagania za chore no ale coż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są chore, ale moim zdaniem wypadałoby już, żeby GTA IV, skoro obsługuje czterordzeniowe procesory, to i obsługiwało dwurdzeniowe karty graficzne. Połowa mojego Radeona HD 4870X2 się marnuje.

 

W GTA 4 miejscami lubią się ponabijać z Polaków. Na pewno pamiętacie pierwszą misję u Bruciego. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklamy są dobre

a jeżeli już gadamy o sprzęcie to u mnie pocina na athlonie 6400@3500 mHz (musiałem zejść z 3,7 bo był niestabilny) 4 gb ram (1066) i 4850 (tymczasowo bo 4870x2 w serwisie) na maksymalnych koło 40 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu patcha 1.0.3.0 gierka dostała kopa, ale coś za coś, po chwili grania bardzo przycisza sie lub całkiem znika większość dzwięków, odgłosy strzałów, hamowania itd. Spróbowałem przeinstalować sterowniki do kart dzwiękowej ale to pomaga jedno razowo, a nie mam zamiaru przed każdym uruchomieniem gry przeinstalowywać sterów do dźwiękówki. Jakieś propozycje??

 

Komp:

Athlon X2 3600+(1.9GHz)

2x1GB ramu

Palit GF 9600GT

Win XP SP3

 

EDIT: Dodatkowe objawy, gdy chciałem wykonać misje, to początkowa cut-scenka działała tak jak by szybciej, a końcowa, wogóle w sie przwineła jak bym dialogi pomijał.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tym co z podpisu @3.6GHz chodzi całkiem dobrze i zaników dźwięku nie zauważyłem.

Jedyne co odnotowałem to od drugiego pacza nie mam cienia pod autem jak jadę w tunelu. Poza tym drobnym szczegółem wszystko w najlepszym porządku.

Na początku tylko się przestraszyłem bo znikały mi tekstury, ale okazało się że gra ustawiła wszystkie detale na maxa. Po zjechaniu do odpowiednich wartości jest już OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie problemy z dźwiękiem były po pierwszym patchu, ale wraz z drugim wszystko ok. Po trzecim patchu też nic z dźwiękiem się nie dzieje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem patch 3 jest sensowny. Dobrego kopa w wydajności daje, ja żadnych problemów nie zauważyłem.

 

Mmm... Napad na bank w misji z Packim. ^^ Najlepsza jaką dotąd przeszedłem, a mam ok. 40%. :)

 

Miałem też taką sytuację, że taksówka z mostu spadła, po czym się pojawiła, uderzając o beton i obracając się. :D Tak tylko raz było. I nie było to zabezpieczenie anty-pirackie raczej, bo grę mam oryginalną. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Najlepsze po tej cut-scence jest jak Roman mówi do Niko, że to jego angielski jest zły, a nie tej dwójki.

 

Mi nawet napisy niezbyt pomagają zrozumieć Badmana, bo LJ-a jeszcze w miarę się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z powodu drobnych problemów technicznych musieliśmy tymczasowo wyłączyć możliwość pobierania spolszczenia z naszej strony internetowej. Spolszczenie dostępne będzie ponownie około godziny siódmej rano. Za wynikłą sytuację przepraszamy.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacało by się komuś domenę zakładać tylko pod prima aprilis?

Oj domena to w tej chwili groszowa sprawa ;) Ale jeśli to tylko na Prima Aprilis to i tak świetna nazwa, na allegro pójdzie o wiele drożej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...