Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę dziwne, bo np. ja zainstalowałem 1.0.2.0 i nie zauważyłem przyrostu w wydajności, a jak 1.0.3.0 wrzuciłem, to przyrost był ogromny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie radia INTEGRY znajomy głos LAZLOWa który jest w GTA już od 3 serii i jego nowe chitchat radio i nowe perypetie :wink:

 

a 3 patch wymiata jak już wcześniej pisałem tak właśnie gta iv powinno wyglądać w dniu premiery przyrost wydajności bardzo zauważalny polecam każdemu. Dobra wracam dalej grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie radia INTEGRY znajomy głos LAZLOWa który jest w GTA już od 3 serii i jego nowe chitchat radio i nowe perypetie :wink:

 

a 3 patch wymiata jak już wcześniej pisałem tak właśnie gta iv powinno wyglądać w dniu premiery przyrost wydajności bardzo zauważalny polecam każdemu. Dobra wracam dalej grać

A mógłbyś podać jaki masz sprzęt ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie radia INTEGRY znajomy głos LAZLOWa który jest w GTA już od 3 serii i jego nowe chitchat radio i nowe perypetie :wink:

 

a 3 patch wymiata jak już wcześniej pisałem tak właśnie gta iv powinno wyglądać w dniu premiery przyrost wydajności bardzo zauważalny polecam każdemu. Dobra wracam dalej grać

U mnie rowniez bardzo zauwazalny przyrost fpsow, teraz bez oc chodzi tak samo jak kiedys z oc - chociaz to moze akurat tez dlatego ze zmienilem mobo i dzieki temu troche lepiej mi sie mem kreci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podać jaki masz sprzęt ? :).

sorry dopiero teraz uzupełniłem profil

ustawienia medium high z WYŁ CIENIAMI w rozdzielczości 1280x1024 śmiga bardzo płynnie.

 

A i jeszcze chciałem się podzielić jednym spostrzeżeniem wszyscy kręcą procesory ile tylko mogą ja zauważyłem że to nie ich czestotliwość co przepustowość ramu wpływa mocno na plynność gry może to dlatego że korzystam z polecenia -availablevidmem w commandline w każdym bądź razie ja nie widze różnicy czy procesor jest na 2.5 czy 3Ghz za wyjątkiem głośności chłodzenia :wink:

Edytowane przez sparki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry dopiero teraz uzupełniłem profil

ustawienia medium high z WYŁ CIENIAMI w rozdzielczości 1280x1024 śmiga bardzo płynnie.

 

A i jeszcze chciałem się podzielić jednym spostrzeżeniem wszyscy kręcą procesory ile tylko mogą ja zauważyłem że to nie ich czestotliwość co przepustowość ramu wpływa mocno na plynność gry może to dlatego że korzystam z polecenia -availablevidmem w commandline w każdym bądź razie ja nie widze różnicy czy procesor jest na 2.5 czy 3Ghz za wyjątkiem głośności chłodzenia :wink:

E to świetnie. Może czas na poważnie sie zastanowić nad kupnem własnego GTA4 ;]. Nie chce mi sie czekać na maszyny przyszłości :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w testach nawet wychodzi, że duże podkręcenie procka daje niewiele w GTA IV. :) Grunt to nie ograniczanie karty graficznej, więc posiadacze kart - dwurdzeniówek muszą wyciągać maksimum ze swoich procesorów. U mnie coś daje podkręcanie karty graficznej. W sumie 38 MHz na rdzeniach i 50 MHz na pamiątkach w górę i zauważyłem delikatnie mniejsze spadki. W benchmarku zyskałem powyżej 1 FPSa, ale on nijak ma się do realnych sytuacji w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do commandline to mozna z tym naprawde zdzialac cuda. Na sprzecie z podpisu gralem na pierwszym patchu w 1024x768 ustawienia medium i suwaki na min a ruch uliczny na 30. Po wpisaniu paru komend ilosc widocznej pamieci w grze zwiekszyla sie do 400 paru i gra dostala naprawde niezlego kopa. Teraz 1024x768 high/high | dystans 15 ruch uliczny na 50. Ponad to gra wkoncu przestala gubic textury i doczytywac obiekty po szybkim odwroceniu sie za siebie :D takze polecam pokombinowac z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kurde mam tkai problem z gta, wszystko pieknie smigalo i przez przypadek zmienielm rozdzielczosc ekranu i teraz mam cos na monitorze " Change Refeq" cos takiego .... i nie moge nic znalesc w necie... Reinstlowalem Gta i tez nie pomoglo ;// Da sie jakos zmienic rozdzielczosc nie wchodzac do gry? Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kurde mam tkai problem z gta, wszystko pieknie smigalo i przez przypadek zmienielm rozdzielczosc ekranu i teraz mam cos na monitorze " Change Refeq" cos takiego .... i nie moge nic znalesc w necie... Reinstlowalem Gta i tez nie pomoglo ;// Da sie jakos zmienic rozdzielczosc nie wchodzac do gry? Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam

Moze sprobuj wywalic swoj profil i wszystkie pliki z ustawieniami jakie sobie GTA zrobilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X:\Documents and Settings\[nazwa profilu]\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\

 

tak z tym ze instalowalem to na D , a dysk d to u mnie taki surowy dysk z grami , i tam sie nie tworza takiego typu pliki , a w tym co mowisz nie mam zakladki rockstar games.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z tym ze instalowalem to na D , a dysk d to u mnie taki surowy dysk z grami , i tam sie nie tworza takiego typu pliki , a w tym co mowisz nie mam zakladki rockstar games.. :/

A na tym dysku co masz system tez nie masz tego katalogu? Ofc jesli masz system w polskiej wersji to bedziesz mial inne nazwy tych katalogow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tym dysku co masz system tez nie masz tego katalogu? Ofc jesli masz system w polskiej wersji to bedziesz mial inne nazwy tych katalogow.

Dziekuje problem rozwiazany

 

LEcz pojechal sie koljeny problem :/ Gralem te Modyfikacje i gra nie chce mi startowac :(( Wlaczam ja i nic sie nie dzieje wraca mi odrazu do windowsa .. Co to moze byc?:/

Edytowane przez Darekk3212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Czy szybkość odświerzania, którą można ustawić zależy od komputera czy monitora? np. miałem nastawione 1280x1024 i było 75Hz, a jak nastawiłem 1600x1200 to jest tylko 65Hz. Po godzinie strasznie boli mnie łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 5 lat przy 60hz i jestem zdrowy. Tak wiec to zalezy od organizmu ;) sorry za ot

OT: Wspolczuje oczom, a czy takie zdrowe sa Twoje oczy to akurat nie bylbym tego taki pewien. :(

 

W kazdym badz razie 60hz na CRT jest niemilosierna kara dla oczu, jak nie odrazu to po pewnym czasie wyjdzie i to z bardzo duza szkoda dla oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne :)

 

Już niedługo będę miał pewnie jakiś nowy telewizor, to na nim będę grał :P Mój monitor piszczy przy 85Hz jak... czaicie ten piszczący dzwonek co wkręca się w głowę?... to tak piszczy.

 

GTA IV cały czas mnie zaskakuje! Zawsze grałem na 1280x1024 wszystko high, a suwaki 30,50,100,5 i trochę przycinało (25-30FPS) Teraz przestawiłem na 1600x1200 wszystko jak się dało najwyżej i... jak ręką odjął (35-40FPS w tych samych miejscach) :ploom: Dziwne nie?

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. :D

Fajna rzecz jest z tym, że u niektórych przy View Distance na 100, chodzi płynniej niż na np. 50. :D

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...