Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę - 3433646[/snapback]

Czy po instalacji patcha 1,3 plik commandline przydaje sie jeszcze na cos ? Czy mozna za jego pomocą zyskać jeszcze kilka fpsów ?

Ja mam ten patch. Plik commandline również. Wpisałem to, żeby gra umożliwiała włączanie lepszych ustawień graficznych, bo limit pamięci na grafie się wtedy zwiększa, a w zasadzie jest nieograniczony.

Jakiś komend zwiększających ilość fps nie znam, ale chętnie poznam :D

 

 

 

Ja mam taki problem. Kilka stron wcześniej ktoś pisał o problemie zalogowania się do Windows Live. Zastrzegałem się, że nigdy nie wpisywałem CD-Key'a przy rejestracji tam, tylko przy instalacji gry. Bo tak było. No i coś się spaprało. Nie mogę się zalogować do profilu online i pyta mnie właśnie o kod z książeczki. Dziwne jest to o tyle, że nic nie ruszałem, nie robiłem nowego systemu, nie przenosiłem save'ów, a wszystko wcześniej od czerwca śmigało, bo grałem nie raz na necie. Ostatnio to trochę olałem, bo nagrywara poszła z dymem, a nie zrobiłem obrazu. Przy logowaniu niby nazwa użytkownika lub hasło jest nieprawidłowe. Mail jest ok, bo dostaję od nich różne info, hasło już zresetowałem, zrobiłem nowe i dalej to samo. I co teraz ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A na stronie xbox.com możesz się zalogować?

 

Spróbuj cofnąć aktywację, i wykonać ją ponownie.

 

 

 

A co do mojego problemu to spróbuję demko Crysisa, pamiętam że tam też FPS-ów było multum.

 

Na Viście też był ten problem, tyle że było tylko to leciutkie trzęsienie się w menu, takie jak w szachach. Czasami, ale rzadko, zdarzyło się że ekran mignął na czarno w jakiejś grze. Ładowania GTA bez Vsynca akurat nie testowałem.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xbox.com mogę się zalogować już z tym nowym hasłem. W grze dalej nie. Jak mogę cofnąć tą aktywację ?

 

Właśnie, w Crysisie powinno być to samo, jak już. Stery zmieniałeś ? Wcześniej miałeś chyba GTX'a o ile dobrze pamiętam, też miałeś takie zachowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W katalogu gry masz skrót Revoke License.

 

Jak nie pomoże to zmień nazwę folderu Content w XLive i spróbuj pobrać ponownie profil. Jesli zadziała to przeniesiesz save-y do innego folderu user_blablabla i będzie grać. Jak nie pomoże to przywrócisz stary Content i się pomyśli dalej.

 

 

Odpaliłem demo Crysisa i takiego trzęsienia nie ma, natomiast w menu od czasu do czasu jest ten ruch lewo-prawo, a podczas ładowania save-a zawsze raz mignie ekran zanim pojawi się "press any key", znika wtedy overlay z FPS-ami więc raczej odcina wyjściowy sygnał na chwilke.

 

Dużo graf miałem i raczej nigdy nie widziałem czegoś takiego, dopiero chyba na tym 9600 GT. Stery mam ostatnie WHQL, ale miałem na Viście rożne wcześniejsze i też były te ruchy lewo-prawo w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok popróbuję. Akurat save na profilu online nie mam żadnych, bo grę przeszedłem na offline i ten działa normalnie, wiadomo. Chciałem założyć nowy profil, coś się zainstalowało i gra nie chciała się uruchomić. Teraz się uruchamia, ale menu nie widać :| Na razie zainstaluje najnowszego patcha 1.0.0.4 i zobaczymy. W tej grze już nic mnie nie zdziwi.

 

Wniosek prosty, coś nie tak z grafiką. Możesz oddać na gwarę i powiedzieć, że Ci cały ekran biega i już. Skoro wcześniej też tak miałeś na tym 9600 to i nowa platforma nic do tego nie ma.

Ja np. na sterach WHQL 190.xx miałem takie przygody, że szok. Dopiero na 191 wszystko jest ok. Najnowszych jeszcze nie instalowałem.

 

//edit

 

Ok. Licencję cofnąłem, ale teraz wychodzi na to, że muszę odinstalować całą grę, bo normalnie nic w menu nie widzę :| Także jeśli możesz przypomnieć, przenoszę save i katalog xLive z plików użytkownika tak ?

Z tą licencją już wszystko, czy jeszcze gdzieś coś muszę wyłączyć/usunąć/skopiować ?

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A nie miałeś ostatniego patcha wcześniej? Bez tego sie nie da zalogować do LIVE, w każdej grze tak jest.

 

 

Spróbuje może jeszcze przetestować jakieś stare stery. Czy 17x i 18x bez oficjalnego wsparcia dla 7 będą działac?

 

EDIT.

 

Z licencją wszystko, ona się też automatycznie cofa przy odinstalowywaniu gry. Dziwne coś masz z menu, może reinstall ze świeżym patchem pomoże.

Pamiętaj żeby folder XLive przywrócić przed aktywacją gry, żeby nowy Token.bin się zrobił podczas aktywacji.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cały czas grałem na 1.0.0.3 ... Czyli mogę śmiało odinstalować grę, zainstalować ją i najnowszego patcha tak ? Save na razie nie będę dawać, bo i tak chcę zacząć grę od nowa, ale na profilu online.

 

Na stronie nVidii stery na vistę i 7 są te same, więc jeśli mają wsparcie dla Visty to i dla 7 powinny mieć. Spróbuj 185.85, miałem je długo bez żadnych problemów. GTA też na nich męczyłem.

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zainstalowałem 174.16 i jest to samo, tak więc niestety chyba coś z grafą. Zapytam w sklepie, zobaczymy co powiedzą.

 

Zanim oddam to i tak będę musiał kupić coś innego żeby nie zostać bez kompa, musze pomyśleć co, bo zasiłki raczej zmieniać na razie nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę przeinstalowałem, próbowałem założyć nowy profil, ale gra się minimalizuje i instaluje jakiegoś fixa, przez którego potem mam krzaki w grze. Nie wiem o co w tym chodzi, bo wszystko było ok. Na razie odpuszczam :D

 

Może jakiś 9600GSO, bo jeżeli ma to być karta przejściowa to po co kupować coś lepszego i bardziej prądożernego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss1394

Znalazłem fajny patent w grze na poprawienie grafiki (pewnie już było to pisane, ale przypomne) podczas gry wciskamy P i tyle (drzewa i cienie wyglądają dużo lepiej - przynajmniej u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Znalazłem fajny patent w grze na poprawienie grafiki (pewnie już było to pisane, ale przypomne) podczas gry wciskamy P i tyle (drzewa i cienie wyglądają dużo lepiej - przynajmniej u mnie).

A lewy alt+ F4 próbowałeś? To dopiero dobry patent.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy jest jakieś oficjalne spolszczenie do GTA4? Dawno się nie bawiłem, a że teraz mam na Steam to wpadłem zapytać ;)

 

Spolszczenie nie dla mnie ale głównie z ciekawości pytam.

Oficjalnego nie ma, w sieci jakieś amatorskie się przewijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znalazłem fajny patent w grze na poprawienie grafiki (pewnie już było to pisane, ale przypomne) podczas gry wciskamy P i tyle (drzewa i cienie wyglądają dużo lepiej - przynajmniej u mnie).

"Poprawienie" to raczej relatywne stwierdzenie. O ile w wysokich rozdziałkach ten efekt wygląda nawet nieźle (nie jest intensywny), to w niskich nie ma fizycznie możliwości korzystania z tego, bo jest po prostu ochyda.

 

Jak ktoś chce to zachęcam do przetestowania tego w 800x600 - tylko wcześniej postawcie jakiś kubełek gdzieś blisko siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja >P< o której piszecie to najwyraźniej "Definition", które można załączyć w opcjach graficznych. Świat wygląda u mnie po tym koszmarnie (rozdziałka 1280x1024) - wszystko staje się rozmyte - wolę ząbki i ostry obraz.

 

Z innej beczki - przyznać się kto jeździ po nocy na długich światłach ? (załączane poprzez H) - efekt niezły ale przy deszczu lub w specyficznych miejscach to już killer, tak FPSy lecą :wink:

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Panowie kumpel założył sobie konto w GTA IV na Polskę a chciałby ze mną po sieci pograć. Ma normalną pudełkową wersję. Wystarczy tylko skopiować sejwy do nowego profilu i będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Save-y nie będą działać, ale przecież można mieć ile sie chce kont. Będzie grał w singla to skorzysta ze starego konta, do multi skorzysta z nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że GTA 4 można zainstalować tylko 3 razy ?? Czy to tlyko plotki ? To niemozliwe wydać na gre 120 zł i jeszcze móc ją instalowac tylko 3 razy ? Paranoja !

Ja instalowałem z 10-15 razy z tym że przy każdej deinstalacji należy pamiętać o "revoke license", jak się nie pamięta to 5 razach jest blok. Prosta, nieskomplikowana czynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...