Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie bo teraz to juz jestem zielony ;/ Wyzej opisywalem problem dotyczacy tekstur w grze. Otoz po godzinie grania (a raczej probowania grania) bez tekstur, tekstury zaczely sie pojawiac :D Po 2 godzinach wszystkie tekstury byly (z tym ze wolno sie pojawialy i bardzo niska jakosc) RAM i tak kupuje. Moze to dlatego ze mam zrobione troche "ramu" na twardym dysku? I poprostu tekstury sie wczytuja ale baaaaardzo dlugo (dlatego po rozpoczeciu gry ich nie ma a po 2 godzinach sa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/art_8AnhHO0_GTA_IV_rece...)_strona_5.html

 

Przy okazji: nowe drivery do Nvidii dostępne są tutaj: http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html.

Użytkownicy ATI wciąż muszą czekać... I wiecie co? One DIAMETRALNIE poprawiają grafikę i płynność (sprawdziłem tuż przed oddaniem tekstu). Na testowym GF 8800 wszystkie detale skoczyły na High i gra w końcu nabrała rumieńców. Cóż - tak jak można było przypuszczać, w wysokich ustawieniach grafika przebija to, co znamy z konsol (wkrótce dostarczę garść screenów). Poczekajmy teraz spokojnie na patch, a gra z pewnością zajmie w historii należne jej miejsce.

Coś te stery dają. Zaraz zdam relację od siebie.

 

BTW. Bajecznie sie gra z padem http://www.microsoft.com/poland/hardware/g...ls.aspx?pid=090

Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem formata i teraz jak wlaczam GTA to w menu glownym mam komunikat ze nie mam Flasha przynajmniej w wersji 9 i zebym uzyl skrotu z menu start zeby zainstalowac. Wchodze na stronke Adobe [korzystajac wlasnie z owego skrotu] i mam komunikat ze mam wersje 10 - jak to u was wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem formata i teraz jak wlaczam GTA to w menu glownym mam komunikat ze nie mam Flasha przynajmniej w wersji 9 i zebym uzyl skrotu z menu start zeby zainstalowac. Wchodze na stronke Adobe [korzystajac wlasnie z owego skrotu] i mam komunikat ze mam wersje 10 - jak to u was wyglada?

Pewnie musisz to zrobić przez jedyną słuszną przeglądarkę ;) IE. U mnie zawsze tak trzeba i działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prosbe, moze mi ktos wyeksportowac wpis GTA4 z rejestru i wrzucic na serwer? :) postawilem na nowo system i nie chce instalowac tego od nowa, a zapomnialem sobie wyeksportowac. Z gory dzieki i czekam ;)

 

tutaj bedzie HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście rozwala to że mam radeona 4870, Procesor C2D E8400, 2GB ramu 800 i mam 10 fps na najnizszych detalach. Czy to wina mojego sprzętu ?

Raczej nie! Patrz na sprzet z mojej sygny - mam FPS rzedu 35-40

Zaczne sie bawić to poustawiam na fulla wszystko (weekend poza chatą i juz 5 stron z tematu w plecy :P:P )

Edytowane przez TheNaturaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego CPU masz X360. I twoje problemy znikną raz na zawsze...

kupić konsole żeby pograć na PC mądre walnij się w łeb człowieku jakby ktoś chciał grać na konsoli to by dawno grał

 

Wie ktoś kiedy będą jakieś sterowniki od ATI? Bo na 4850 gra sie slabo

Edytowane przez TranceFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Soundwave @ 7 XII 2008, 12:37)

W cenie tego CPU masz X360. I twoje problemy znikną raz na zawsze...

 

 

kupić konsole żeby pograć na PC mądre walnij się w łeb człowieku jakby ktoś chciał grać na konsoli to by dawno grał

 

Wie ktoś kiedy będą jakieś sterowniki od ATI? Bo na 4850 gra sie slabo

wcześniej była mowa o kupnie proca, ramu i grafy żeby pograć w jedną grę ;) cena tych wszystkich części na pewno przekroczy cenę konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej była mowa o kupnie proca, ramu i grafy żeby pograć w jedną grę ;) cena tych wszystkich części na pewno przekroczy cenę konsoli.

jestes idiota czy tylko udajesz? Jak ktos nie chce grac na padzie i chce pograc z kolegami majacymi PC to ma kupic konsole zeby pograc na PC? naucz sie czytac ze zrozumieniem

 

gdzie sa moderatorzy to jest temat o pc ludzie

 

wywiad z Rockstarem

http://pc.ign.com/articles/936/936304p1.html

 

bedzie patch

Edytowane przez TranceFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sama konsola nie starczy, trza TV mnie niezłe :P

 

bedzie patch

 

1.) Wiemy, i czekamy!

2.) Patch ponoć jest, nie ma akceptacji Microszrotu./

 

Panie TranceFanie, dołączył pan 20minut temu i od razu wszystkich od idiotów wyzywa ? Pokory trochę ...

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem formata i teraz jak wlaczam GTA to w menu glownym mam komunikat ze nie mam Flasha przynajmniej w wersji 9 i zebym uzyl skrotu z menu start zeby zainstalowac. Wchodze na stronke Adobe [korzystajac wlasnie z owego skrotu] i mam komunikat ze mam wersje 10 - jak to u was wyglada?

Musisz wrzucic flasha pod IE... ;)

 

Panowie mam prosbe, moze mi ktos wyeksportowac wpis GTA4 z rejestru i wrzucic na serwer? :) postawilem na nowo system i nie chce instalowac tego od nowa, a zapomnialem sobie wyeksportowac. Z gory dzieki i czekam ;)

 

tutaj bedzie HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV

Proszę bardzo:

3164165[/snapback]

wcześniej była mowa o kupnie proca, ramu i grafy żeby pograć w jedną grę ;) cena tych wszystkich części na pewno przekroczy cenę konsoli.

Wyjdź i nie wracaj :damage_wall:

 

IMO za pisanie w tym temacie o tym, że lepiej kupić konsole itd powinno być z miejsca 10%...

 

Dzisiaj zakupiłem gre i już mi nerwy puszczaja. Instalacja, logowanie wszytsko. Uruchamiam gre pokazuje sie menu, wciskam start i po chwili wywala do windowsa z komunikatem "fatal error: rc 20" co jest grane?

 

Moj komp

x2 @ 2800mhz

2gb @ 1000mhz

8600 gt @ 750-1800-2000

 

Z tego co widze powinno smigac bez problemu. Mial ktos cos takiego?

Dołączona grafika

 

;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes idiota czy tylko udajesz?

nikogo nie obrażałem a ty to robisz.

kupić konsole żeby pograć na PC

o co chodzi :blink: Kupuje się konsolę żeby grać na konsoli bez takich głupich problemów. nie wiem jak chcesz kupić konsolę żeby grać na pc :/

rozumiem żeby były problemy przy piratach, jednak to są oryginalne gry kupione w sklepie i nawet ciężko niektórym jest zainstalować :/ To jest śmieszne co zrobili z tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić konsole żeby pograć na PC mądre walnij się w łeb człowieku jakby ktoś chciał grać na konsoli to by dawno grał

Ah... też bym chciał mieć z te 15 lat...

 

 

gdzie sa moderatorzy to jest temat o pc ludzie

No właśnie bo ktoś tu przegina pałkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: nowe drivery do Nvidii dostępne są tutaj: http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html.

Użytkownicy ATI wciąż muszą czekać... I wiecie co? One DIAMETRALNIE poprawiają grafikę i płynność (sprawdziłem tuż przed oddaniem tekstu). Na testowym GF 8800 wszystkie detale skoczyły na High i gra w końcu nabrała rumieńców. Cóż - tak jak można było przypuszczać, w wysokich ustawieniach grafika przebija to, co znamy z konsol (wkrótce dostarczę garść screenów). Poczekajmy teraz spokojnie na patch, a gra z pewnością zajmie w historii należne jej miejsce.

Ciekawe bo ja nie widzę najmniejszej różnicy a mam PC'ta z tą właśnie kartą:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego CPU masz X360. I twoje problemy znikną raz na zawsze...

heh a ten telewizor z sygnaturki 40 cali fullHD to gratisowo do konsoli dostales? :lol2: Wez juz lepiej nic tu nie pisz o konsolach bo glupoty opowiadasz.

 

Wracajac do tematu to giera wypas, przeszedlem jakies 23% gry, ta srodkowa wyspa odblokowana i musze powiedziec, ze fajny kawalek miasta ;p duzo i duze wiezowce, ulice fajnie wygladaja (z kazdej strony wielkie reklamy), a w nocy to normalnie miodzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu to giera wypas, przeszedlem jakies 23% gry, ta srodkowa wyspa odblokowana i musze powiedziec, ze fajny kawalek miasta ;p duzo i duze wiezowce, ulice fajnie wygladaja (z kazdej strony wielkie reklamy), a w nocy to normalnie miodzo ;)

No ładne to wszytko, ale w San Andreas był teren bardziej zróżnicowany (góry, pustynie, lasy) jak narazie na tych dwóch dużych wyspach co doszczegłem oprócz budynków to park. Ale i tak miasta sie cudnie prezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś doszedłem do ładu.

 

Żeby założyć konto na socialu trzeba było założyć nową skrzynkę na gmail.

 

Żeby "upłynnić" grę trzeba było z kolei podkręcić procesor, z 2,53 na 3,1 Ghz (Chodzi o E 7200). Teraz działa bez problemu na sugerowanych ustawieniach. (A propos - mnożnik procesora i wartość zegara zmienia się zależnie od obciążenia?; nawet przy samej tylko windzie mnożnik i wartość zegara "skacze" z 6,0 na 9,5 (mnożnik) i 2,0 na 3,1 zegar - czy jest zatem sens korzystać z SpeedStep? - Czy takie "skakanie" jest dobre dla sprzętu?).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, zależne od ustawień oszczędzania energii w biosie. Wyłączyłem to gdy zobaczyłem, że maksymalizowanie okienka rozmowy gg podnosi mi mnożnik ^^ Swoją drogą ciągle zastanawiam się czy nie kupić tej gry ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś doszedłem do ładu.

 

Żeby założyć konto na socialu trzeba było założyć nową skrzynkę na gmail.

 

Żeby "upłynnić" grę trzeba było z kolei podkręcić procesor, z 2,53 na 3,1 Ghz (Chodzi o E 7200). Teraz działa bez problemu na sugerowanych ustawieniach. (A propos - mnożnik procesora i wartość zegara zmienia się zależnie od obciążenia?; nawet przy samej tylko windzie mnożnik i wartość zegara "skacze" z 6,0 na 9,5 (mnożnik) i 2,0 na 3,1 zegar - czy jest zatem sens korzystać z SpeedStep? - Czy takie "skakanie" jest dobre dla sprzętu?).

tak powinno być, to sie nazywa speedstep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tylko masz sprzet, ktory ja pociagnie to moim zdaniem odpowiedz jest oczywista. Tymczasem u mnie gra przestala dzialac po ktoryms restarcie systemu (oryginal z doinstalowanymi wszelakimi smieciami). Przynajmniej mam motywacje do przeinstalowania systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi :blink: Kupuje się konsolę żeby grać na konsoli bez takich głupich problemów. nie wiem jak chcesz kupić konsolę żeby grać na pc :/

rozumiem żeby były problemy przy piratach, jednak to są oryginalne gry kupione w sklepie i nawet ciężko niektórym jest zainstalować :/ To jest śmieszne co zrobili z tą grą.

Czy was juz pogielo??

Co jak co, ale iksie problemow to jest od groma i to niestety te najgorsze z wrecz palacym sie hardwarem :lol2:

Wiedz, ze GTA4 na konsole to wlasnie byl JEDEN WIELI PROBLEM i dlatego tak wszyscy czekali na wersje pecetowa, ktora narazie zawodzi.

Idzcie stad, bo burdel robicie.

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...