Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na sterach 180.70 mam non stop 22fps. :<

 

Co do Social Club to widze ze po reinstalacji systemu mi sie statystyki u nich skasowaly i sie nie updatuje w miare postepow - ktos wie jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ten telewizor z sygnaturki 40 cali fullHD to gratisowo do konsoli dostales? :lol2: Wez juz lepiej nic tu nie pisz o konsolach bo glupoty opowiadasz.

Zawsze jakieś ale.

I nie głupoty opowiadasz, tylko TY liczyć nie umiesz.

 

PS. Ile miejsca na HDD zjada pełna instalka GTA4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest maxymalna ;D

 

 

 

Statistics

Average FPS: 21.83

Duration: 37.20 sec

CPU Usage: 89%

System memory usage: 80%

Video memory usage: 98%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 60

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT

Video Driver version: 180.48

Audio Adapter: SB X-Fi Audio [DF00]

Intel® Core2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś na gforcie sprawdzić, czy ma różnice w wydajności między rozdzielczością 1920x1200 a 1280x1024 ? U mnie nawet różnicy 1 fpsa nie ma :(. W tej grze chyba wszystko cpu renderuje :P bo gpu nawet się nie rozgrzewa sądząc po jej temperaturach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś na gforcie sprawdzić, czy ma różnice w wydajności między rozdzielczością 1920x1200 a 1280x1024 ? U mnie nawet różnicy 1 fpsa nie ma :(. W tej grze chyba wszystko cpu renderuje :P bo gpu nawet się nie rozgrzewa sądząc po jej temperaturach.

Ja też nie zauważyłem spadku wydajności, a graficzka dużo lepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, zależne od ustawień oszczędzania energii w biosie. Wyłączyłem to gdy zobaczyłem, że maksymalizowanie okienka rozmowy gg podnosi mi mnożnik ^^ Swoją drogą ciągle zastanawiam się czy nie kupić tej gry ^_^

Radziłbym kupić. Mimo trudności technicznych (chodzi głównie o uciążliwości związane z instalowaniem i logowaniem), na twoim sprzęcie nie powinno być problemów (mam bardzo podobną konfigurację i wszystko działa naprawdę przyzwoicie).

 

p.s.

 

Wyłączać ten speedstep czy nie? Czy takie "skakanie" wartości mnożnika i zegara nie odbije się negatywnie na żywotności sprzętu?

 

p.s.

 

Czy przy GTA IV lepsze OC i co za tym osiągi daje 9,5x333 czy 8,0x400? (Chodzi oczywiście E7200 2,53)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na sprzęcie:

C2D E8400

Radeon HD4870

Pamieci Patriot 2gb 800mhz

Dysk Twardy Samsung Hd753LJ 750 GB

Zasilacz Chieftec GPS 550W

Gigabyte GA-EP35-DS3L

 

Na najnizszych fraps mi pokazuje 10/13 FPSów. To nie jest chyba normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jake79

Ja wyłączyłem tę opcję mimo, że użytkownicy piszą że to niegroźne. Jakoś nie odpowiada mi zmiana taktowania procesora przy używaniu gg ^_^ Co do monożnika, to raczej jego wartość nie gra roli, nie wiem jak w GTA, ale w innych grach liczą się wyjściowe Mhz. Mój e7200 nie chce iść wyżej przy napięciu ok. 1,37 (według wskazania biosu), jeśli to wystarczy do komfortowej gry na średnich detalach w 1024x768 to może się skuszę :P

Edytowane przez Duelist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowalem wszystko i nie wywala do windowsa ale nic sie nie dzieje znowu po kliknieciu start. W koolko pokazuja sie obrazy postaci gry i nic nie mozna zrobic. Juz zaczynam zalowac ze kupilem ta gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Was niski poziom trudności? Nie uświadczymy tu żadnej misji która chodź w minimalnym stopniu da nam popalić jak np. podkładanie bomb na placu budowy helikopterem w Vice City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jake79

Ja wyłączyłem tę opcję mimo, że użytkownicy piszą że to niegroźne. Jakoś nie odpowiada mi zmiana taktowania procesora przy używaniu gg ^_^ Co do monożnika, to raczej jego wartość nie gra roli, nie wiem jak w GTA, ale w innych grach liczą się wyjściowe Mhz. Mój e7200 nie chce iść wyżej przy napięciu ok. 1,37 (według wskazania biosu), jeśli to wystarczy do komfortowej gry na średnich detalach w 1024x768 to może się skuszę :P

U mnie na 1360x768 działa bez problemu (oczywiście po lekkim oc cpu; wczesniej było w okolicach 20 fps), (zaraz sprawdzę na 1440x900).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos wyslac pliki znajdujace sie w folderze:

X:\Documents and Settings\[nazwa profilu]\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\RGSC\

Bylbym bardzo wdzieczny, tylko wczesniej z jednego z tych plikow usuncie haslo do SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Was niski poziom trudności? Nie uświadczymy tu żadnej misji która chodź w minimalnym stopniu da nam popalić jak np. podkładanie bomb na placu budowy helikopterem w Vice City.

Gra ma relaksować a nie irytować i wywoływać agresję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Was niski poziom trudności? Nie uświadczymy tu żadnej misji która chodź w minimalnym stopniu da nam popalić jak np. podkładanie bomb na placu budowy helikopterem w Vice City.

Dopiero zaczynam, ale faktycznie da się zauważyć pewne zbędne ułatwienia (np. szlaczki gps, wskazujące drogę do celu, nie mówiąc o ciągłych podpowiedziach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to R* mocno przesadzil, moge im tylko powiedziec zeby mnie pocalowali prosto w dupe! Po przeinstalowaniu systemu, gry i wrzuceniu sejwow do odpowiedniego folderu moge sobie nimi jedynie podetrzec tylek. Backup sejwow nie dziala, probowalem juz chyba wszystkiego, i o to co znalazlem w necie:

 

Yup they protect the savegames so much that even when you want to save them for backup, you won't be able to use them again, tried this at a friend after reinstalling Windows but none of them worked even with the profile offline with the same exact username, it didn't work, hope this will be fixed, it would be totally annoying to have to start back each time we reinstall Windows. Here I don't think its Rockstar fault but rather Microsoft and is GFWL thing, they want to protect their things so much here really.

Szczyt bezmyslnosci i chamstwa programistow spowodowany pogonia za "zabezpieczeniem doskonalym", dalszy komentarz jest zbedny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Was niski poziom trudności? Nie uświadczymy tu żadnej misji która chodź w minimalnym stopniu da nam popalić jak np. podkładanie bomb na placu budowy helikopterem w Vice City.

Nie przypominaj mi tej misji :/ Pół dnia uczyłem się sterować tym helikopterem :D To były czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie rzeczy :D sluchajac radia independence czyli w sumie naszych kawalkow uslyszalem takie cos "And now listen to music stolen on the internet". kolejna sprawa na catalystach 8.12beta cos dziwnie migaja mi tekstury drogi tzn sa obroce minimalnie kamere znikaja na ulamek sekundy i znow sie pojawiaja strasznie to irytujace oO widzial ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Was niski poziom trudności? Nie uświadczymy tu żadnej misji która chodź w minimalnym stopniu da nam popalić jak np. podkładanie bomb na placu budowy helikopterem w Vice City.

Ojj ta misja z helikopterkiem cudenko :D Meczylem sie z nia hmm baaaaardzo dlugo xD ale szerze jak juz ja przeszedlem to nabralem takiej wprawy ze przechodzilem ja wszyskim znajomym i nie stanowila dla mnie juz zadnego problemu - kwestia pocwicznia ;)

a poziom trudnosci w nowym gta? jak narazie za malo gry przeszedlem ~10procent, ale jak narazie gra jest jak interaktywny film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wbić na jakiś serwer ?? Bo nigdzie w grze nie mogę znaleźć takiej opcji...

 

Grasz w single player, klikasz strzalke do góry - pojawia się komórka i wybierasz multiplayer, enter itp itd

 

BTW da się coś z ta kamera zrobić żeby podczas jazdy autem nie musiał myszka widoku przesuwać? czy tak jest lepiej?

Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...