Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

a ja prosze o przesuniecie tych konkursow z niedzieli na sobote. Nie kazdy moze wyjechac po poludniu z gdanska 8O

 

tak, beda te prosby uwzglednione, duzo osob o tym wspominalo, tak samo jak o tym by w piatek zaczac pozniej bo dojezdzaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja prosze o przesuniecie tych konkursow z niedzieli na sobote. Nie kazdy moze wyjechac po poludniu z gdanska 8O

Albo chociaż przeniesienie kilku, prawdopodobnie w niedzielę rano będę wracał do domu 8O

 

 

BTW. W ten sam weekend co zjazd ma w Gdyni być Gdańsk Beach Party, miejmy nadzieję, że nie będzie natłoku w Gdańsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak będzie sporo osób w niedziele i będzie fajnie to zostanę do poniedziałku i wrócę sobie w poniedziałek ;] jak się wszyscy rozjadą (a tak chce większość) to nie ma co siedzieć 8O

 

Gdańsk Beach Party

To jakieś after party dla nas? 8O Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. W ten sam weekend co zjazd ma w Gdyni być Gdańsk Beach Party, miejmy nadzieję, że nie będzie natłoku w Gdańsku...

Dwa lata temu było to samo. Zalety? Dwa razy częściej SKM. Wady? 10x więcej ludzi w SKM... Czyli będzie źle... a to całe Bitch Party to żadna rewelacje, na integracji pewnie będzie ciekawiej 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym sie przejmowal derbami trojmiasta...

 

Arka Gdynia vs Lechia Gdansk... jesli ktos przyjezdza w sobote proponuje sprawdzic dokladnie czy nie jedzie 'specjalem dla kiboli'

 

na szczescie mecz jest w Gdyni wiec nie powinno byc duzych awantur w Gda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym sie przejmowal derbami trojmiasta...

 

Arka Gdynia vs Lechia Gdansk... jesli ktos przyjezdza w sobote proponuje sprawdzic dokladnie czy nie jedzie 'specjalem dla kiboli'

 

na szczescie mecz jest w Gdyni wiec nie powinno byc duzych awantur w Gda...

Z tego co sie orienruje to mecz sie bedzie odbywal bez kibicow gosci czyli w tym wypadku Lechii. Istnieje prawdopodobienstwo ze i tak sie chlopaki beda napier*alac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orienruje to mecz sie bedzie odbywal bez kibicow gosci czyli w tym wypadku Lechii. Istnieje prawdopodobienstwo ze i tak sie chlopaki beda napier*alac.....

 

zadne prawdopodobienstwo ;8O

 

tsaa mecz kibicow gosci... te brameczki na Baltyku nie zatrzymaja bialozielonej fali ;P

 

dobra na temat... 8O

 

miejmy nadzieje, ze cala akcja rozegra sie terenie Gdyni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

bardziej bym sie przejmowal derbami trojmiasta...

 

Arka Gdynia vs Lechia Gdansk... jesli ktos przyjezdza w sobote proponuje sprawdzic dokladnie czy nie jedzie 'specjalem dla kiboli'

 

na szczescie mecz jest w Gdyni wiec nie powinno byc duzych awantur w Gda...

http://sport.wp.pl/kat,1742,wid,8989228,wi...ml?ticaid=141e7

 

"Lechia Gdańsk - Arka Gdynia"

 

 

http://www.pzpn.pl/0506_2_liga.php?inf=12540 tu tak samo...

8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienipono termin meczu na 15 pazdziernika wiec nas to juz nie obchodzi 8O

 

Derby nie odbędą się tak jak pozostałe mecze inauguracyjnej kolejki II ligi 28 lub 29 lipca, a zostają przełożone na 10 października na godzinę 15.00. Miejscem tego meczu będzie stadion przy ul. Traugutta w Gdańsku. Natomiast bez zmian pozostaje termin spotkania z 17. kolejki. Ma się ono odbyć 3 lub 4 listopada w Gdyni. Od gospodarzy i PZPN zależy, czy te mecze odbędą się z udziałem kibiców gości. Jeśli klubu nie ograniczą się do wpuszczenia na obiekt tylko własnych sympatyków, to w myśl związkowych przepisów powinni udostępnić co najmniej 5 procent biletów dla kibiców przyjezdnych. Jeśli oba klubu zadeklarują, że ich mecze oglądać będzie 10 tysięcy widzów, to gościom przypadnie wówczas 500 wejściówek.

 

Przypomnijmy, co i jak w zakresie derby zmieniało się w ostatnich tygodniach, gdzie i kiedy miano grać, co stanowiono w sprawie kibiców gości. Poniżej zamieszczamy swoiste kalendarium.

zrodlo trojmiasto.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest podział na kategorie sprzetowe? Bo może być taka sytuacja, że ktoś w cpuz wyskoczy z celeronem @6ghz i wymiecie wszystkie c2d/c2q. Tak samo w 3d, ktos zrobic WR na 7300gt, a w drugim teamie koledzy zrobia setny wynik na swiecie na 8800gtx a i tak beda mieli wyzszy wynik.

 

Się sprecyzuj Panie Sam 8O

 

I jak wyglada sprawa z zapasowym sprzetem?

 

Mozna tez wiedzieć kto bedzie sedzia i czy beda to naprawde kompetentne osoby (kompetentne = 20sztuk takich osobników w pl)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ztcw w regulaminie nie ma nic o podziale na sprzet. masz podane ze mozesz uzywac jednego cpu. jak celkiem zamieciesz w cpuz to w reszcie markow zostaniesz z tylu. sztuka zeby dobrac cpu pod wszystko. mobo pod wszystko 8O. itp itd. bez sensu nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy tego typu konkurs - zobaczymy ja kwypali,

 

nie mowimy nie dla rozrosniecia zasad w przyszlym roku, zacznijmy od czegos, pozniej przejdzmy na lvl up 8O

To jeszcze odpowiedz na moje pytania zwiazane z konkursem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrki ze sie tak spytam - to nie bedzie jaka zawsze ze kilka stanowisk kompow. na ktorych robiony jest test 3 d mark np. i podkrecanie procka???????? Tylko ludzie swoje kompy przywoza i podkrecaja na swoim sprzecie.

Jesli tak to nawet nie bedzie to konkurs, Po co ta fikcje przeprowadzac, Spojrzec na wszlekie masci rankingi na forum rozdac nagrody od razu w piatek 8O

 

czyli jesli nie wezmiesz kompa to sobie nie wezmiesz udzialu w konkursie?

 

edit: juz sie mniej wiecej doczytalem. Tak niestety bedzie 8O nie bedzie kilku niezaleznych stanowisk do podkrecania na ktorych "kazdy ma te same warunki" szkoda... Wiem ze to wymaga zorganizowania kompow pod ten konkretny cel ale z tym bylo by o wiele wiecej zabawy niz turniej jakis "mistycznych" teamow oc. Sam pamietama z Dziwnowa i Bialowiezy ja sie ludzie switnie bawili przy tym, jak wielcy wyjadacze z forum zaliczali na petli marka zwieche i wygrywali ludzie z lapanki :)

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrki ze sie tak spytam - to nie bedzie jak zawsze ze kilka stanowisk kompow. na ktorych robiony jest test 3 d mark np. i podkrecanie procka???????? Tylko ludzie swoje kompy przywoza i podkrecaja na swoim sprzecie.

Jesli tak to nawet nie bedzie to konkurs, Po co ta fikcje przeprowadzac, Spojrzec na wszlekie masci rankingi na forum rozdac nagrody od razu w piatek ;)

 

czyli jesli nie wezmiesz kompa to sobie nie wezmiesz udzialu w konkursie?

 

8O 8O :)

 

to nie jest impreza jak Twika tylko inna...

 

to jest konkurs dla Teamow, extreme, kazdy przywozi swoj sprzet, nie bedzie konkursu dla zwyklych userow (w tym roku) w przyszlym nie wykluczone...

 

przyjedziesz, zobaczysz, zrozumiesz

 

 

pozatym, nie rozdajemy nagrod za free... trzeba sie ciutek pomeczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain oddychaj gleboko 8O a i proponuje jkas kuracje bo widze alergiczne objawy na Śp. tweak 8O Moze z piwkiem bede mogl opowiedziec te lepsza strone i sie przekonasz troche ;)

 

moi wspolpracownicy i znajomi i przyjaciele nazywaja to 'Okresem przedZjazdowym" :)

 

ogolnie piwko tak, ale spiewasz na karaoke ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna wyrazic swoje zdanie, to na pierwszy, eksperymentalny raz zrobilbym tylko symboliczne nagrody. Bo wartosciowe nagrody + eksperymenty na regulaminie (w ktorym potencjalne luki juz teraz wymienil np. janio) moga doprowadzic do zostawienia po imprezie nadmiaru smrodu, ktory promocji sluzyl nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna wyrazic swoje zdanie, to na pierwszy, eksperymentalny raz zrobilbym tylko symboliczne nagrody. Bo wartosciowe nagrody + eksperymenty na regulaminie (w ktorym potencjalne luki juz teraz wymienil np. janio) moga doprowadzic do zostawienia po imprezie nadmiaru smrodu, ktory promocji sluzyl nie bedzie.

Rozwin myśl o smrodzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcielismy na poczatku dac super sprzet na pierwsza nagrode, teraz wiem ze pierwsze 3 teamy dostana nagrody, i beda to fajne nagrody, przynajmniej tak sie nam wydaje...

 

jeszcze ustalamy, ale najprawdopodobniej bedzie to:

1 miejsce: Tacens 1kW

2 miejsce: Mobo

3 miejsce: Pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam, chyba potrzebujesz okularów. Miałeś w poniedziałek podać teamy które będą się bawić w te oc. Napisałem ci o tym dziś, a ty nadal mnie olewasz 8O . Nieładnie 8O

 

Na grody są imho dosyć średnie, jak na ryzyko uwalenia sprzetu za xx k zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwin myśl o smrodzie ?

Z doswiadczenia wiem, ze wartosciowe nagrody wprowadzaja do rywalizacji troche niezdrowej atmosfery, objawiajacej sie tym, ze wszelkie niedociagniecia i niejsnosci w regulaminie, a takze (albo przede wszystkim) kontrowersyjne decyzje sedziow, rodza zarzuty o kolesiostwo, ustawianie wynikow itp. Skala tych zarzutow jest dosc czesto wprost proporcjonalna do wartosci nagrod. Potem taka "pokrzywdzona" osoba bedzie na lewo i prawo trabic jak to organizatorzy polecieli w ch... - a chyba takiej reklamy zlotowi nie trzeba? Nie mowiac juz o popsutej atmosferze na samym zlocie...

 

Regulaminu komentowal nie bede, bo jestem ocerem-amatorem i niech jego szczegoly komentuja bardziej obeznani ode mnie. Chcialbym tylko, majac na sercu wylacznie dobra wszystkich zabawe, zauwazyc potencjalne zagrozenie natury ogolnej 8O

 

EDIT: aha, zapomnialbym: niektorym na widok wiekszej kasy wlacza sie mentalna kasa fiskalna i wylazi z nich wszelkie sciach!ysynstwo (objawiajace sie np. krzykliwym i donosnym domaganiem sie egzekwowania kazdego przecinka w regulaminie, tudziez podgladaniem innych uczestnikow w poszukiwaniu jakiejs niescislosci, pozwalajacej zaczac krzykliwie i donosnie domagac sie egzekwowania...), potrafiace skutecznie obrzydzic konkurs innym uczestnikom. Niestety zdarzylo mi sie miec z takimi do czynienia i z fajnie zapowiadajacej sie imprezy potrafili zrobic totalne gowno, ktorego wszyscy, z organizatorami na czele, mieli serdecznie dosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam, chyba potrzebujesz okularów. Miałeś w poniedziałek podać teamy które będą się bawić w te oc. Napisałem ci o tym dziś, a ty nadal mnie olewasz 8O . Nieładnie 8O

nie olalem, nie zauwazylem, czekam na potwierdzenie i podajemy, 4 teamy sie zglosily, wiec szanse na zgarniecie nagrod spore

 

Na grody są imho dosyć średnie, jak na ryzyko uwalenia sprzetu za xx k zł :)

 

mozna dac wszystko pierwszemu teamowi... tylko czy nie bedzie pozniej pretensji? wolimy dac mniejsze nagrody ale wiekszej liczbie osob, niz pozniej wysluchiwac, slusznych lub nie, pretensji. Nigdy nie dogodzi sie kazdemu, badzcie tego swiadomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś z Krakowa na zlot ? jeżeli było by wolne miejsce chętnie się zabiorę ( oczywiście dopłata na paliwo ) chyba że jedzie jakaś grupa obciągiem to chętnie się zabiorę 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...