Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Limańsku więc nie mam zamiaru się bawić w nowy patch, który i tak wszystkiego nie poprawi.

Przejdę już do końca, a jak pojawi się więcej modów to zapodam najnowszy patch i się zobaczy. Na razie byle do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mieliście jakieś problemy z tą anomalią przestrzenną... Bo jak do niej wskakuję to mnie przenosi ale nie zalicza zadania... To se pograłem :|

 

// Wczytałem innego save'a i działa... Co za gra . Wrrrrr :|

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manhunt mam prośbę możesz wrzucić swojego save po tym własnie zadaniu tzn po anomali? ja też stoję

a na dodatek myśle czy czekac aż ktoś dojdzie do czerwonego lasu i da mi save z wersji 1.04 albo grać dalej od czerwonego lasu

na patchu 1.03. BTW u mnie 1.04 chodzi lepiej i mam właczone niektóre bajerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po postach widze ze jakakolwiek kontrola jakosci ominela nowego Stalkera szerokim lukiem . Chyba zakupie gre jak wyjdzie w platynowej serii w CDP dopiero, moze wtedy spatciach!a ja na maxa ;)

Skoro w soc im się do tej pory nie udało to życzę powodzenia w czekaniu, chyba jesteś już na tyle dorosły, że nie wierzysz w bajki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nami czy przed nami? i jakie stery zarzuciles?

Oj nie lap za slowka ;) Mialem na mysli ze chodzi tam gdzie my i widoczny jest przed nami :) Stery wgralem Xtreme-G 177.92 ze strony http://www.tweakforce.com moze mi sie wydaje ale chyba nawet troche lepiej chodzi cs niz na poprzednich

 

ps. a i jeszcze jedno, teraz przynajmniej w srodku nocy moge cos zobaczyc bo wczesniej to tragedia byla, latarka wlaczona i widzialem tylko 2m przed soba, ja wiem ze to buduje klimat itd bo realistycznie ale podczas walk strasznie wkurzalo bo przeciwnik widzi nas jak za dnia :) no i notorycznie wpadalem do dziury w bazie "wolnosci" noca :lol2:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier****. level -szpital. jest naprawde posrany. tym ktorzy sa jeszcze przed czerwonym lasem i wczesniej radze zbierac wszystkie apteczki i bandaze. sam mialem z 50 bandazy i ponad 40 apteczek, po przeczytaniu co tam sie dzieje:) niesmiertelny snajper jest najlepszy. // przy elektrowni szpital to jednak pikus :P

 

niestety od limanska ujawnia sie brak mechanikow i innych tego typu postaci. mam kamizelke ktora jest juz zuzyta do 0. i co ja mam począć? lipa jak dla mnie. naszczescie bron sie tak szybko nie zuzywa // niestety naprawa w limansku nie wystarczy ci do konca gry.

 

niestety to towar deficytowy w CS. w SoC zawsze mozna bylo znalezc jakis fajny kombinezon.

 

i dlaczego nie mozna sciagnac kombinezonu z trupa!

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W Limańsku jest człowiek który ulepsza i naprawia stuff ;] Była misja żeby spotkać się z dowódcą oddziału i zablokować działko KM. Potem zrobili sobie przerwę, zagadałem i patrze "Ulepsz". Naprawiłem sobie i jest git ;] A co do apteczek ja chyba nie mam się o co martwić :P 20xWojskowa + 80xNormalna + 10xNaukowa ;)

 

Pozdrawiam wszystkich stalkerów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowalem najnowszego patcha no i musze zaczynac od nowa...tylko czy aby na pewno jest sens...czy ten patch poprawia bugi na tyle zeby moc w miare normalnie pograc...napiszie cos kto juz gral...bo jak zaczne od nowa i znowu beda bugi i bedzie wywalac napulpit to chyba cisne te gre przez okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem na jakim wy gracie poziomie i czy to nie jakiś błąd, ale ja przechodząc grę na weteranie miałem co kot napłakał apteczek i bandaży (max po 5 sztuk tego i tego) na końcu gry i kombinezon beryl, tak się grało hardcore'owo, ale dla wprawionego stalkera to żaden problem :) A tego snajpera to moża zabić dopiero w pewnym momencie, więc nawet nie marnujcie amunicji na niego wcześniej. Teraz gram na patchu 1.004 zobaczę czy dużo wniósł, chociaż dla normalnego gracza większość bugów, nie licząc crashów, (które zdarzyły mi się chyba ze 2 na całą grę) to nie problem, chyba, że uniemożliwiają przejście jakieś misji. Coś mi się zdaje, że taki osprzęt jak wy to można mieć tylko na niskich poziomach trudności ;p

 

PS. Dodam tylko, że w co 10-20 skrzynce czy schowku (nieoznaczonym na mapie) miałem jakiś stuff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie moge.

Wyszdełem z levelu szpitala, poturbowany, bez apteczek, przeciążny. No i w elektrowni cut-scenka, dołożyli mi sprzętu, że nie mogę się ruszyć, ale apteczki chociaż jednej to już nie.

No i odrazu akcja, muza, te sprawy.. Raz mi przywalą tą bronią psi i dobranoc...

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowalem najnowszego patcha no i musze zaczynac od nowa...tylko czy aby na pewno jest sens...czy ten patch poprawia bugi na tyle zeby moc w miare normalnie pograc...napiszie cos kto juz gral...bo jak zaczne od nowa i znowu beda bugi i bedzie wywalac napulpit to chyba cisne te gre przez okno

Doszedlem do momentu 'kradzierzy na wysypisku', lecz mialem juz dosyc ciaglego wywalania na pulpit i walacych sie save'ow (v 1.5.01). Zainstalowalem patch 1.5.04 - doszedlem do kordonu i na razie ZERO kaszanki, czyli widac, ze poprawili stabilnosc. Wg mnie - instalowac i grac!

Edytowane przez sz.limak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Manhunt dam rade jakoś - zapodam znowu 1.503 i wrzuce twój save tylko to mi pozostaje ale czekać

az ktos inny na patch 1.504 dojdzie do czerwonego lasu . no bo ogolnie ten patch fajny jest i mam grafe lepsza

 

PS. od nowa nie mam ochoty grać ;/

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie porozumieniem jest to ze jestem w Lemańsku a mniej więcej od polowy grania nie ma zadnych gostkow u ktorych mozna konkretnie pohandlowac, poulepszac :).

Edytowane przez Mane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zagrywka ze strony gsc z utrata calego ekwipunku w pewnym miejscu byla po prostu smieszna :lol2: Czy oni liczyli na to ze ktos podazy wg ich planu i zostawi za soba caly stuff w tym zupgradeowane bronie :D Dobre sobie.... mogli sobie darowac takie pomysly

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...