Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Na upgrade'y mozna latwo zarobic sprzedajac (bezuzyteczne imo) artefakty ;)

 

ps. smieszna sprawa jest z tymi artefaktami, niby stalkerzy...przeszukuja zone za artefaktami, a tak naprawde to kazdy ma je gleboko w 4 literach, procz nas. Nie widzialem zeby jakis stalker mial w ekwipunku artefakt. Kolejny niewykorzystany potencjal...

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można każdy wojak, stalker, mutant jest bez grosza.

I tak myślałem. Ciekawe z czego to wynika? Założenie czy poprostu zapomnieli? Troche to dziwne że nikt oprócz nas w Zonie nie ma kasy. Ale z drugiej strony to jest Zona więc wszystko jest możliwe.......... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to najwięcej kasy za arty daje doktorek-naukowiec. Lepsze giwery też zbierałem i potem sprzedawałem ale to wszystko moim zdaniem mało.

Giwera z modyfikacjami za 15 000 r. , a kolo mi daje 3500 no żesz ...., jakies nieporozumienie.

W Soc nie było problemu z kasą , jak brakowało robiłem krótki wypad po artefakty, których było bez liku , zebrałem z 15 pierwszych z brzegu co były , sprzedałem i już była kasa, kupno garniturka za 50 000 nie było problemem, poza tym była arena na której również mozna było dorobić, a tu jest lekko mówiąc kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to najwięcej kasy za arty daje doktorek-naukowiec. Lepsze giwery też zbierałem i potem sprzedawałem ale to wszystko moim zdaniem mało.

Giwera z modyfikacjami za 15 000 r. , a kolo mi daje 3500 no żesz ...., jakies nieporozumienie.

W Soc nie było problemu z kasą , jak brakowało robiłem krótki wypad po artefakty, których było bez liku , zebrałem z 15 pierwszych z brzegu co były , sprzedałem i już była kasa, kupno garniturka za 50 000 nie było problemem, poza tym była arena na której również mozna było dorobić, a tu jest lekko mówiąc kicha.

Można strzelać do wron czy do tarczy, ale pieniądz z tego niewielki. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie CS jest niedopracowany. Wyszedł co najmniej jakieś 4-6miesięcy za wcześnie. Gdyby chłopakom chciało się robić, to może do wakacji 2009 by wyszło coś fajnego, no ale miał wyjść teraz i powtórkę z SoC mamy. "nie udało się nam zaimplementować wszystkich założeń" za co bardzo ble ble ble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie cholernie (jak na razie) CS podoba ;). Czuje klim a to sie liczy najbardziej. Niemniej jakby patrzeć jakie założenia były przed wypuszczeniem SoC czy CS to rzeczywiście do twórców można mieć pretensje. Ta gra mogła być GENIALNA pod każdym względem jakby była bardziej rozbudowana i twórcy zaimplementowaliby wszystkie założenia ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie. Przyda sie ;).

 

No już pierwsza fajna rzecz:

sunshafty sie nie różnią prawie w wyglądzie mniedzy low a high za to w FPSach już tak ;]. Zaraz potestuje ;].

 

EDIT

 

No jakby to powiedzieć tip jest genialny ;o ;).

Z 24 fps min zrobiło sie 33 a tam gdzie było 40 zrobiło sie 60 fps a różnicy w wyglądzie sun rayów nie widzę żadnej.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się trainer tylko raz przydał jak mi zostało 3 sek do emisji na wysypisku, a te dziady bandyci mi przed nosem zasuneli drzwi do fabryki :) Sejwa nie miałem tylko jeden quicksave więc wyjścia nie miałem :(

 

http://www.sendspace.com/file/dwrj9p

 

Do głównego katalogu.

W pliku "fsgame.ltx" masz mieć tak:

$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\

To jest na nieśmiertelność.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sie teraz dobieram do tych z fabryki na wysypisku.

Ogolnie do tego czasu jakiegos wiekszego buga, na patchu nie spotkalem, oprocz tego, ze potrwafia wrzucic ci granata ze 150 metrow do kieszeni ;), to spotykalem raczej smieszne zachowania AI, niz tam wieksze bugi.

 

a to jeden z nich

 

Wchodze sobie do bazy czystego nieba, a tam jakas panika, wszyscy biegaja, celuja do siebie do drzew, kiedy zaszedłem do barmana zorientowałem sie, ze poprostu byli rozpaczeni :lol2: , wszyscy samotni, a tam w najlepsze kwitnie romans...

http://pl.youtube.com/watch?v=Ld22GfX3t7Q

 

a teraz zagadka dla tych co byli juz w kordonie

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "zagadka"
jest tam quest poboczny, trzeba z pewnego poddasza zabrac dla jakiegos "kolekcjonera sztuki" Ak 42 czy jakas podobna bron (nie mam do tego pamieci) wchodze na poddasze, a tam lezy lodowka? ktorej sie nie da otworzyc? uchylilem ja "delikatnie" cheserem (czy jakos tak) ;), ale nic tam nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze sobie do bazy czystego nieba, a tam jakas panika, wszyscy biegaja, celuja do siebie do drzew, kiedy zaszedłem do barmana zorientowałem sie, ze poprostu byli rozpaczeni :lol2: , wszyscy samotni, a tam w najlepsze kwitnie romans...

"Wajna i ljubow" u nich nierozłączne :wink: .No i wóda oczywiście....Kolejny przykład niedocenionego AI tu widzę :gitarzysta: .Nie ma kobiet w Zonie?Nie...Frustracje są?Da....eee -tak!To szto diełat'?No stalkerzy sobie poradzili :wacko:

To teraz czas pewnie na Paradę R. w Limańsku hahaha...

 

Better Lighting, Depth of Field and FPS (1.0)

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie pomysł na zwiększenie grubości portfela, bo mam na karku troche napraw i ulepszeń oraz kupno ammo NATO (nie musi byc fair---> gre powtarzam)

 

 

 

Tp na nieśmiertelność powoduje crasz gry przy przejsciu z kordonu na wyspisku oraz po tym, jak znajdziesz PDA Kła

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie znać jak sie pojawi mod rozjaśniający noc ;]. Zdeka przegięli z tym bo wcale w nocy nie jest tak ciemno (nawet na wsi bez świateł, czy w lesie po przystosowaniu wzroku coś sie tam widzało a tutaj ni h*ja ;o). Już w S.W.O było jaśniej.

 

A i kiedy ma sie pojawić hotfix który pod głosi głosy lektora (dubbing) i te normalne ? Bardzo cicho gadają po rosyjsku w stosunku do głośności lektora. CDP ogłaszał ze takie coś ma sie na dniach pojawić już z tydzien temu...

 

Lol właśnie sie dziś pojawi :lol: - 123MB i jak na razie tylko na tym [ciach!]ianym ftp'e gram.ru...

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1888

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka spoko, napewno sporo lepsze od SoC. Jednak po wgraniu patcha 1.5.04. (zadnych crackow - mam oryginalke) w kordonie zaczelo mnie wywalac do pulpitu bez zadnego info o bledzie. To samo jest jak przejde na wysypisko, 30s i pulpit.

 

Komp jak w podpisie, czekam juz na X2 5400+ black ed.

 

Poki co szukam w necie jakiegos rozwiazania bo szlag mnie trafia, nie moge pograc sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka spoko, napewno sporo lepsze od SoC. Jednak po wgraniu patcha 1.5.04. (zadnych crackow - mam oryginalke) w kordonie zaczelo mnie wywalac do pulpitu bez zadnego info o bledzie. To samo jest jak przejde na wysypisko, 30s i pulpit.

 

Komp jak w podpisie, czekam juz na X2 5400+ black ed.

 

Poki co szukam w necie jakiegos rozwiazania bo szlag mnie trafia, nie moge pograc sobie.

strona 30 czy cos takiego masz tam rozwiazanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona 30 czy cos takiego masz tam rozwiazanie problemu

dzieki, ale niestety nie dziala :-( Po skopiowaniu skryptow wywala do pulpitu z okienkiem bugtrap'a JUZ po kliknieciu na wybranym SAVE do wczytania. Masakra !!!

 

Uprzedze pytanie. Tak, zmienilem w pliku fsgame.ltx odpowiednia linijke na "gamedata = true|true|"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie bandyci upatrzyli skład na wysypisku :lol2:. Skubańce wracają tam zawsze jak odwróce wzrok od składu na 5 min :lol2:.

 

Czekam na brighter nights i "dłuższą" latarke bo tą to sobie w dupe można wsadzić (ja nie lubie chodzić z nightvision ;p).

 

Małe pytanie w spoilerze:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "problem z questem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie w spoilerze:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "problem z questem"
w kodrodnie pod tym mostem (małym) jest żołnierz który zdezerterował i daje nam questa aby odzyskać jakieś pda. To pda znajduje sie w tunelu problem w tym ze jak zbliżam sie do wejścia to mam biały ekran i mnie teleportuje na kilka metrów znów przed wejście :|. O co z tym chodzi ? Trza mieć ochrone psi czy to znów jakiś bug :lol:

To akurat bardzo proste

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "odpowiedź"
Tam gdzie jest w połowie rozwalony most w Kordonie po środku mapy na tym moście stoi pociąg, a nad mostem jest taki wielki bąbel anomalia, a więc idąc od strony Wojskowej bazy w Kordonie skręcamy w lewo na górkę wchodzimy na górę mostu jak najwyżej się da i wskakujemy do tego bąbla on nas teleportuje do tunelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...