Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak się pobawiłem kilka dni temu to po edycji wysokości skoku(a rannym byłem...) ....zabiłem się o ziemię :rolleyes: .Potwierdza się stare porzekadło: "Nie ten dobrym pilotem co wystartuje ale ten co wyląduje" :D

Podobnie jak zacząłem zabawę szybkością biegu -postać kwiliła po kilku krokach żałośnie...Widać stawy nie dają rady :sad:

Dali coś teoretycznie wypasionego niedawno:

S.H.A.R.P.E.R. - FULL version - 832 textures! uwaga Stalkerzy -230.75 MB!Chyba będzie "hurtowo byle jako"

S.H.A.R.P.E.R. textures - FIX (1.0) tutaj już lajtowe 1.33 MB.

(G) mod (v.1.5.0.4) też reteksturing ale "drobniejszy".Są screeny.Około 20 MB

S.T.A.L.K.E.R.: Чистое небо "Аватары" no....awatary jakoby.Nie sprawdzałem.

Jak g36 fajnie wygląda ;o

Dołączona grafika

No i bardzo mi sie inne scoopy podobają, ale nie podobają mi sie inne skiny +

Improved upgrades:

Weapons more damage, accuracy. Armors more defense.

New Marked One Icon by Degenero.

All trader buy all item.

Better starter items.

Gdyby imageshack działał normalnie znów bym zapodał "kolejny dzień z życia zony" a tak klops ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszly juz jakies sensowne mody na:

1. skutecznosc broni/wytrzymalosc przeciwnikow

2. "sokole oko" przeciwnikow

3. latarke/widocznosc w nocy

4. obciazenie (choc na to widze pojawilo sie wlasne rozwiazanie)

5. spanie

6. inne warte uwagi (szczegolnie wszelkiej masci fixy)?

Mowa o 1.5.04.

 

Na razie przetestuje tego (G)moda (wg. opisu pomaga na pkt.1) i AMK Sleeping Bag (na pkt. 5), zostala reszta.

Aha, i czy jest jakis inny mirror? Filefront jest szybki jak modem V.90 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam mody na skuteczność broni/eagleeye przeciwników ? Ja gram na mistrz i nie mam problemu z zabijaniem ludu tym bardziej po upgrade'ach broni. Imo było by dużo za łatwo z tymi modami ;]. Head'a łatwo sprzedać, co najwyżej zainstalowałbym moda w którym mniej trza kulek wpakować w korpus (w szczególności bandycie w kurtce ;]).

 

Na latarkie już miron72 podawał moda:

http://stalker.filefront.com/file/Flashlig..._Extender;94094

 

Ofc promień swiatła za długi jest ale łatwo to można w opcja zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewszad? Bylo tylko 3 truposzy, dostali po kulce i nara. Jest pusto (nie ma wrogow), a drzwi zamkniete. Moze saharov poszed na browar? Szkoda tylko, ze nie zostawil kartki na drzwiach, o ktorej wraca :)

 

edit:

 

Odpalilem auto-save z wejscia do yantar i rozwalilem zombiakow z terenu bazy/bunkra - teraz drzwi sie otwieraja :)

Edytowane przez sz.limak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najwyżej zainstalowałbym moda w którym mniej trza kulek wpakować w korpus (w szczególności bandycie w kurtce ;]).

Wlasnie o tym pisze. Poza tym jakos u mnie to tak kolorowo nie wyglada z tymi headami, szczegolnie z tego startowego pistoleciku...

 

EDIT: zapodalem sobie moda AMK Sleeping Bag i rozwalilo mi teksty w grze - menu mam po angielsku, zamiast nazw questow sa placeholdery, zamiast polskich znakow krzaki :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was, że możecie w to grać, naprawdę :D Ta gra jest tak zabugowana, tak to wszystko psuje grę, że nawet klimat postnuklearny tego nie ratuje... Mnie już podstawka odpychała... i będę się upierał przy stwierdzeniu, że była ona beznadziejna, ale tyle bug'ów, które są w CS to przechodzi ludzkie pojęcie. Już pomijam beznadziejne animacje i modele postaci w grze, audio ma jakieś opóźnienie w dialogach, gdzie same dialogi są tak płytkie, że nie da się tego czytać :/. A najlepszy jest strzał z shotgun'a (dubeltówki) w klate, gdzie trzeba ze 3 takie starzały oddać, aby przeciwnik padł. To jest tylko namiastka bug'ów. Jedyne co zrobiło na mnie wrażenie to świetlenie w obozie na początku gry, przy maksymalnych ustawieniach. Wygląda to fenomenalnie, ale fps leci łeb na szyje i w full hd jest na poziomie 20 klatek. Taki Crysis, znienawidzony przez wielu poprostu zjada stalkera i nie chodzi tu bynajmniej o orpawę a/v, a o przyjemność z rozgrywki.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedni wolą zabugowany póki co post nuklearny, zimny, ponury klimat, a inni wesołą, kolorową i łatwą rozwałkę na tropikalnych wyspach każdy znajdzie coś dla siebie :)

Ehh uwierz mi, że ja wolę post nuklearny klimat, ale nie w wydaniu Stalker'a, a że takich gier jak na lekarstwo to rozumiem zatwardziałych graczy Stalker'a. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każda z tych gier ma "to coś" w sobie. Np. jeśli chodzi o grafikę to w Stalkerze są miejsca (np. gospodarstwo w Kordonie) gdzie grafika jest tak realiztyczna jak w rzeczywistości i mnie to powala za każdym razem i nie ma bata aby Crysis temu dorównał bo jest tam bardziej filmowa i cukierkowa grafika. ALE! Patrząc już przez pryzmat rozrywki, rozgrywki i akcji to Crysis na miejscu zabija Stalkera, szczególnie Warhead. Są to dwie kolosalnie różne gry najlepszej jakości :)

 

Jaki byłby świat jakby nie było Stalkera albo Crysisa. Z obu gier wyniosłem niezapomniane wrażenia, oczywiście każde inne, ale zarówno jedna jak i druga ma swoją niepowtarzalną wartość i jest na wagę złota... ale doceniają to tylko ci co nie znają słowa "zaliczanie".

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam gra wessała ostro a już miałem załować wydanej kasy ;]. Dla mnie miód a crasha tylko jednego miałem podczas 30-35h gry ;].

 

A teraz z cyklu "dzień jak co dzień w korpusie mariens, znaczy w zonie ;o"

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Największe ścierwo i kradziej w zonie:

Dołączona grafika

 

Zdobycie tego plecaka zajęło mi 20 min :lol2:

Dołączona grafika

 

A jedna z prób skończyła sie tak:

Dołączona grafika

 

Wania uczy nas jak wciągać chleb przez maske:

Dołączona grafika

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem gdzieś w centrum Limańska i dla mnie miazga. Cały design tego poziomu, jego detale, rozplanowanie wgniata w fotel. Zdecydowanie przebija to Prypeć. Jedynie szkoda, że jeżeli tylko chcemy zbliżyć się do obszaru dla nas niedostępnego to od razu dostajemy po [gluteus maximus] od promieniowania. OK, niech będzie to teren zamknięty ale po co do cholery szczuć nas promieniowaniem jak stoimy pod zamkniętą furtką albo pod ścianą??? Tak przynajmniej można by było się przyjrzeć okolicy porządnie, a nie bać się podchodzić do ściany bliżej jak 2 metry...

 

Fajny błędzik zobaczyłem: koleś miał trsa z tłumikiem, a jak strzelał to dźwięk był zdecydowanie bez tłumika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priwjet!Kolejna mini paka modów z różnych stron(a raczej z jednej ,bo coś przycichli za Bugiem -pobór do armii czy jak?).Co do mirrorów to daję "jakie oni dali" :wink:

Fair Trade (1.1) -jeszcze bardziej fair?Hmmm...lizak do paczki "pestek" czy jak? :D

Reaper's Warsaw Pact Weapons Reskin (1.0) no tak!W nazwie już można wyczytać ,że Polak i się nie wstydzi(kryjąc z PL) :banana: .Opis też dał "Oto paczka tekstur dla broni: SWD, AK-74S, AKS-74U, WSS Wintoriez i AS Wał wraz z bumpmapami i ikonami. AK-74S i AKS-74U nie mają chwytów drewnianych, lecz bakelitowe z późnych lat 80. SWD natomiast jest w pełnym klasycznym drewnie z gdzieniegdzie pozdzieranym laminatem. Do tego mały recolor dla granatu F-1 oraz siatka Dragunowa dla PSO-1."

Warto choćby zerknąć w ramach "wspieramy naszych" B-)

Flash Drive Mod (3.0)

Na ten moment tyle....posucha się nieco zrobiła.Ktoś wrzucał może te 230 MB tekstur proponowanych uprzednio?I jak -karta graficzna je "pokochała" czy zaczęła klękać?U mienia niet wriemieni... :sad:

@LPKorn3324 -albo tłumik wypierdziany już albo Made in China....ot co :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki poziom trudności polecacie?

 

OMG właśnie zaliczyłem crash silnika, po 5 minutach od uruchomienia gry. To normalne w najnowszej wersji? Chyba lepiej odpuścić i czekać na kolejne patche.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki poziom trudności polecacie?

mistrz i tylko mistrz ;).

Priwjet!Kolejna mini paka modów z różnych stron(a raczej z jednej ,bo coś przycichli za Bugiem -pobór do armii czy jak?).Co do mirrorów to daję "jakie oni dali" :wink:

Fair Trade (1.1) -jeszcze bardziej fair?Hmmm...lizak do paczki "pestek" czy jak? :D

Reaper's Warsaw Pact Weapons Reskin (1.0) no tak!W nazwie już można wyczytać ,że Polak i się nie wstydzi(kryjąc z PL) :banana: .Opis też dał "Oto paczka tekstur dla broni: SWD, AK-74S, AKS-74U, WSS Wintoriez i AS Wał wraz z bumpmapami i ikonami. AK-74S i AKS-74U nie mają chwytów drewnianych, lecz bakelitowe z późnych lat 80. SWD natomiast jest w pełnym klasycznym drewnie z gdzieniegdzie pozdzieranym laminatem. Do tego mały recolor dla granatu F-1 oraz siatka Dragunowa dla PSO-1."

Warto choćby zerknąć w ramach "wspieramy naszych" B-)

Flash Drive Mod (3.0)

Na ten moment tyle....posucha się nieco zrobiła.Ktoś wrzucał może te 230 MB tekstur proponowanych uprzednio?I jak -karta graficzna je "pokochała" czy zaczęła klękać?U mienia niet wriemieni... :sad:

@LPKorn3324 -albo tłumik wypierdziany już albo Made in China....ot co :wink:

Jak to mówią w uk - top notch ;o Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak ugrzasc w czerwonym lesie :blurp:

 

jakies rozwiazanie moze ktos ma? Lesnik wyslal mnie do bazy wojskowej, zrobilem co mialem zrobic + wyczyscilem troche plac ;), chce wracac tamtedy, ktoredy przyszedlem....pulpit za kazdym razem. Ok poszedlem na okolo przez wysypisko...dotrwalem do czolgu...pulpit :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadłeś w anomalie jakąś ;p ale poważnie to autentycznie nie wiem czy z tym coś da się zrobić u mnie akurat pulpitu przy tym zadaniu nie było. Może po prostu załaduj save z tym zadaniem i zrób to od nowa co prawda będzie deja-vu ale lepsze to niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sava z przed wyjscia z bazy wojskowej, a na nowo nie chce mi sie isc...inne savy "zastepcze" czytaj nie moje, tez nie bardzo mnie interesuja...wiec kilka screenow zamieszcze, bo to dla mnie koniec rozgrywki, raczej...

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy crash do pulpitu skłonił mnie do przeczesania tego wątku. Z tego co widzę, dystrybutor wydał grę nie skończoną, nie dopracowaną i usianą błędami. Nasuwa mi się przykry wniosek, że nie warto chyba nawet zaczynać rozgrywki, skoro wyjdą patche po których trzeba będzie zacząć od nowa. Pytanie kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trzeba wejsc zeby znalesc PDA w schowku stalkerow ? Polecialem za klem do doliny mroku, pozniej po paru zadaniach wrocilem na wysypisko. Teraz jestem w agropromie i mam punkt zaznaczony zaraz przy tylnym wejsciu do bazy stalkerow. Jest tam jakis wlaz do tunelu, ale nie da sie wejsc nim. Wszedlem do podziemi wlazem przy bazie powinnosci, ale nic w nich nie ma jak sie wchodzi (bylem tam wczesniej to bylo z 5 bandytow), natomiast jak chce z nich wyjsc to pojawia sie przy wyjsciu jakies niewidzalne latajace "cos" co zieje plomieniami. Wiecie jak to zabic ? Tak przy okazji bo glownie zacialem sie na tym wlazie i nie moge dalej pogonic fabuly.

 

Pomozcie :)

 

P.S. Cos mi sie stalo i mechanik w bazie wolnosci (dolina mroku) nie przyjmuje ode mnie penow z ulepszeniami. Jak zagaduje do niego to mowi: "co znow popsules? " cos takiego, a ja mam tylko opcje "To narazie" :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trzeba wejsc zeby znalesc PDA w schowku stalkerow ? Polecialem za klem do doliny mroku, pozniej po paru zadaniach wrocilem na wysypisko. Teraz jestem w agropromie i mam punkt zaznaczony zaraz przy tylnym wejsciu do bazy stalkerow. Jest tam jakis wlaz do tunelu, ale nie da sie wejsc nim. Wszedlem do podziemi wlazem przy bazie powinnosci, ale nic w nich nie ma jak sie wchodzi (bylem tam wczesniej to bylo z 5 bandytow), natomiast jak chce z nich wyjsc to pojawia sie przy wyjsciu jakies niewidzalne latajace "cos" co zieje plomieniami. Wiecie jak to zabic ? Tak przy okazji bo glownie zacialem sie na tym wlazie i nie moge dalej pogonic fabuly.

 

Pomozcie :)

 

P.S. Cos mi sie stalo i mechanik w bazie wolnosci (dolina mroku) nie przyjmuje ode mnie penow z ulepszeniami. Jak zagaduje do niego to mowi: "co znow popsules? " cos takiego, a ja mam tylko opcje "To narazie" :|

Strzelaj w to latające coś aż w końcu padnie ;).

 

Tutaj masz fix do tego mechanika:

http://stalker.filefront.com/file/Freedom_mechanic_fix;94095

 

Btw co wybieracie ? Mocnego kielona czy słabego skręta ? :lol2: - ja jestem za chlapnięciem kielichem ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz fix do tego mechanika:

http://stalker.filefront.com/file/Freedom_mechanic_fix;94095

 

Btw co wybieracie ? Mocnego kielona czy słabego skręta ? :lol2: - ja jestem za chlapnięciem kielichem ;].

Za fixa dzieki, ale nadal niewiem co mam dalej zrobic. Pamietam ze bylo tez jakies drugie wejscie do podziemi gdzie byl tunel i z rur wydobywaly sie plomienie. Zapomnialem gdzie bylo to wejscie do niego i co w nim trzeba robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wkrzylem na bagnach, bo AI samo zrobilo dwa glowne questy :mur: Po wejsciu na bagna polazlem za jakas grupka z CN czyscic stary kosciol, potem skrecilismy do przepompowni. Nie zdazylismy tam dojsc, a tu komunikat, ze glowna baza bandytow zostala zajeta. Zanim zdazylem sie wrocic, do wyjscia z bagien poszla ekipa ze spalonego kosciola i sczyscila rowniez to miejsce :|

Niby realistyczne, ale frustrujace, kiedy nagrody pzrechodza kolo nosa, bo sie czlowiek nie rzucil natychmiast na wykonywanie celu glownego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za fixa dzieki, ale nadal niewiem co mam dalej zrobic. Pamietam ze bylo tez jakies drugie wejscie do podziemi gdzie byl tunel i z rur wydobywaly sie plomienie. Zapomnialem gdzie bylo to wejscie do niego i co w nim trzeba robic.

Są dwa wejścia:

- jedno w ziemi (dosłownie)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "agroprom"
- drugie to to wejście co taki komin w kształcie walca jest (takie coś na środku agro) ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...