Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ciezko sie z Toba nie zgodzic, ale jednak oczekiwalem wiecej po tym kompie ;)

 

btw. nie ma zadnego fixa na to zeby CS korzystal z dwoch jajek?

Właśnie nie ma. Mogli silnik spokojnie lepiej zoptymalizować ale da sie grać (przynajmniej w 1024x768 ;]).

@yuuCom - chyba z tego.

 

Ten mod tez wyglada ciekawie: Antirad Auto Injections

 

Czy ktos juz odpalal tego Realism Moda? Lista zmian wyglada bardzo ciekawie, tylko czy sie znowu PL wersja nie rozjedzie?

Zapodaj linka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "zakonczenie"
Nie wiem czy ta gra, jak w poprzedniej części ma kilka zakończeń, czy tylko jedno. Jak tylko jedno to koniec jest najbardziej bez sensowny jaki mógł być. A gra jest 3X krótsza od cienia w czarnobylu. O tusz w elektrowni mam walić z działka elektrycznego do Strieloka aby mu zniszczyć jakąś tam osłonę czy coś, po jej zniszczeniu następuje emisja i przerywnik filmowy jak siedzę z innymi stalkerami w korytarzu pół żywy i koniec gry, pokazują się napisy końcowe. Przecież ja nawet nie byłem w połowie miejsc dostępnych na mapie! :mur: Cień w Czarnobylu był o wiele ciekawszy i bez żadnych błędów, żałuje wydanej kasy na tą grę :angry:

Jak piszesz o zakonczeniu gry to uzywaj SPOILERA! Niektorzy lubia sami przejsc gre, bez dowaidywania sie wczesniej co jest na koncu.
costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Okolo 80% przypadkow przechodzenia pomiedzy mapami konczy sie u mnie crashem i wylotem na pulpit... Jest to o tyle wkurzajace, ze teraz zupelnie utknalem - nie moge przejsc z Kordonu na Wysypisko, bo za kazdym razem jest crash... Czy jest na to jakies lekarstwo?

 

Pozdrawiam

 

PS. Gram z patchem 1.5.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Przeczytać po własnym odsłuchu!"
Nie wiem czy ta gra, jak w poprzedniej części ma kilka zakończeń, czy tylko jedno. Jak tylko jedno to koniec jest najbardziej bez sensowny jaki mógł być. A gra jest 3X krótsza od cienia w czarnobylu. O tusz w elektrowni mam walić z działka elektrycznego do Strieloka aby mu zniszczyć jakąś tam osłonę czy coś, po jej zniszczeniu następuje emisja i przerywnik filmowy jak siedzę z innymi stalkerami w korytarzu pół żywy i koniec gry, pokazują się napisy końcowe. Przecież ja nawet nie byłem w połowie miejsc dostępnych na mapie! :mur: Cień w Czarnobylu był o wiele ciekawszy i bez żadnych błędów, żałuje wydanej kasy na tą grę :angry:

Schowaj to w spoiler , nie wszyscy skończyli grę !!! RAPORT JUŻ LECI. Boże co za %&*#@$#$ człowiek.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend ma byc ponoc łatka 1.5.0.5.

Jak to leciało?Aaaa wiem już : "ile razy grałeś w Stalkera CS?Tyle ile było patchy" :angry:

Pytanie do Opiekuna działu :wink:

Pojawił się w sieci jakiś fix "dlja piratki" ale nie jest to crack...no może nie do końca(bo jednak nie trzeba potem płytki wsadzać i dlatego nie dam linka).Lista zmian długa niemal jak historia pijaństwa w Rassiji :wink: Niemniej działa jakoby tylko na wersji rosyjskiej(ciekawe czy chodzi o zmianę wersji w rejestrze czy bardziej to jest grymaśne?).Ma toto ponad 70 megusi.Boję się wrzucać -nie chcę klapsa dostać :unsure: .

Costi -jak myślisz?Może Ci puszczę linę na PW i oblukasz czy można i czy jest sens?

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że napisałem jaki jest koniec, ale myślałem, że jest więcej zakończeń i ktoś mi da tą nadzieje, że jest jeszcze więcej, bardziej sensownych zakończeń. Jak na razie grę uważam za niewypał stulecia jeśli chodzi o fabułę, choć klimat grania jest świetny. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam takiego farta ze mi gra sie na 35h gry raz zawiesiła (w sumie z mojej winy ;d) ?

gram juz dosc dlugo. (Od momentu pojawienia sie 1.5.0.4) i jak do tej pory nie mialem zadnego wysypu na pulpit. Raz maly :D reset kompa, ale to z powodu przesadzonego, probnego OC.

 

Nie bylem jeszcze w Czarnym lesie. A slyszalem, ze tam najwiecej ludzi spada w pulpit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą ukończyłem grę - ostatni level i ostatni bug po prostu mnie zniszczyły, czegoś takiego jeszcze nie widziałem w tej grze ;p

 

z góry ostrzegam SPOILER!

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
No więc od początku- pierwszy dach ok, drugi to walka o przeżycie (0 apteczek, 25% życia) po ~45 minutach zmagań udało mi się przebrnąć dalej, znalazłem apteczke i zaczęła się zabawa. Dotarłem do filmiku tzn animacji gdzie lektor mówił mi, że mam zniszczyć pancerz strieloka przy czym kamera skierowała się na sarkofag - myśle więc \"ok, to lecimy tam\". No i tak chodziłem po tym reaktorze, wspinałem się z poziomu na poziom i nic nigdzie nie ma mojej ofairy, a pda wskazuje absurdalne położenie- sam róg budynku, którego nie widzę z sarkofagu! chyba z 30 min głowiłem się o co chodzi, gdzie mam iść. I wtedy pomyślałem, że ta gra w końcu jest tak zabugowana i wszystko jest możliwe

Odpaliłem save gdzie ledwo co opuściłem drugi dach- raz kozie śmierć i zeskoczyłem z tego pomostu, który prowadził do sarkofagu. O dziwo promieniowania nie ma, no to idę jak turysta po ziemi w skazane przez pda miejsce. Szykuję broń, skradam się by nie przepłoszyć ziomka, a tam co widzę?! Stoi Strielok wokół niego jakieś wyładowania elektryczne i nic! Koleś się nie poruszał, przyłożyłem mu gaussa do twarzy i nic nadal stoi... ale życia traci! :D No to 3 strzały w twarz i kolega kaput.

Nie wiem ale czy na pewno tak miała wyglądać ta batalia? W taki sposób go zabiliście? :lol2: nie sądzę :lol2:

Później już filmik, bezsensowny filmik, który kompletnie nic nie wyjaśnia. Podobnie jak ten poziom, który po raz kolejny został za przeproszeniem wyruch***.

Nastepny, ktory nie wie o istnieniu taga

na forum?

costi

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie zainstalowałem patch v.1.5.0.4 i wszystko śmiga aż miło, do windy jeszcze nie miałem wysypów ALE. ;( wytrzymałość przeciwników wzrosła niesamowicie, karabiny zacinają sie non stop, w skrzynkach notoryczny barak towaru a amunicja kończy sie bardzo szybko, Nie mam kasy na naprawy osprzętu i bark pomysłów jak to zmienić. Czy można to jakoś poprawić???? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie zainstalowałem patch v.1.5.0.4 i wszystko śmiga aż miło, do windy jeszcze nie miałem wysypów ALE. ;( wytrzymałość przeciwników wzrosła niesamowicie, karabiny zacinają sie non stop, w skrzynkach notoryczny barak towaru a amunicja kończy sie bardzo szybko, Nie mam kasy na naprawy osprzętu i bark pomysłów jak to zmienić. Czy można to jakoś poprawić???? :sad:

Zarknij na mody. Jednak w moim przekonaniu takie modyfikacje tylko urozmaicaja gre. Musisz bardziej uwazac, na co wydajez ciezko zarobiona kaske. Szukac jak najwiecej zadan pobocznych, zeby moc wykonac choc 1 modyfikacje za te 2 tysiace... A potem plakac, ze to jednak byl zly ruch i szukac nowych zadan dla nowego zarobku :) Grajac w ten sposob caly czas kraze pomiedzy Agropromem a baza Stalkerow :)

 

Jednego, czego zaluje - to brak nowych przeciwnikow na terenach, ktore sa przez nas eksplorowane. Glownie chodzi 0o mutanty. Nie ma zaskoczenia, poza tym widzimy ich skupiska na mapie. Z tym generalnie dano "ciala". Czy w wersji 1.0.1 bylo inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak gracie, ale ja nie mam absolutnie problemów z kasa - wreszcie opłaca sie polować na artefakty bo handlarze nieźle za nie płacą. Kombinezon SIVA kupiłem sobie przy pierwszej okazji, teraz po rozwaleniu Powinności, jeszcze przed wejściem do Czerwonego Lasu, mam go całego zmodowanego + ofc ze 3 giwery po full ulepszeniach z celownikami etc.

 

Ale faktycznie, wytrzymałość przeciwników to jakiś absurd - niby chcieli zrobić grę realistyczna, bo broń się zużywa i zacina, a jednocześnie zawalili tak podstawowy element. Goście w kurtkach potrafią przyjąć na klatę cały magazynek, a typ w egzoszkielecie to już prawdziwy czołg, i nawet headshoty średnio go ruszają. Ale prawdziwej [ciach!]icy idzie dostać przez ich celność! Zabójcza - podobnie z granatami, bez problemu rzucają dalej niż ja i 100x celniej, że już nie wspomnę o tym, iz mnie zabijają nimi bez problemu, za to sami sa dziwnie wytrzymali na "ananasy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie, wytrzymałość przeciwników to jakiś absurd - niby chcieli zrobić grę realistyczna, bo broń się zużywa i zacina, a jednocześnie zawalili tak podstawowy element. Goście w kurtkach potrafią przyjąć na klatę cały magazynek, a typ w egzoszkielecie to już prawdziwy czołg, i nawet headshoty średnio go ruszają. A

Kurtki pewnie maja po modyfikacjach :lol2: Spojrz na to z innej strony. Ile pestek sam musisz przyjac na klate, aby pasc martwym? AI jakos nie zglasza problemow i nie marudzi, ze jestes uber i nie do ubicia :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...