Skocz do zawartości
°°°

Flatout: Ultimate Carnage

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Panowie mam ten tytul ale za diabla nie moge znalezc mozliwosci gry na LANie ? Czyzby zrezygnowali hmm ... jest tylko usluga LIVE ;)

Ta nie ma LANu od fantastyczy LIVE :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko usłudze LIVE, ale żeby od razu usuwać możliwość połączenia LAN? Teraz z pokojem obok będę łączył się przez USA? :lol2:

Czyli: akurat ściągam coś z internetu - będą lagi i nie pogram online, przeciążenie łączy po stronie providera (norma u TP) - nie pogram, awaria sieci - nie pogram, nie mam internetu - nie pogram. Same zalety co dowodzi, że nie ma potrzeby używać połączenia lokalnego skoro mamy LIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jakiś niewypał - ewidentna kopia FO2 z jakimiś bajerami.

Pierwsze wrażenie:

brak możliwości odpalenia AA - pierwszy minus

ładna woda w menu przy jakichś 15fps - drugi minus

~15 fps w pierwszym wyścigu - trzeci minus

~30-40 fps przy ustawieniu wszystkiego na LOW, kiedy gra wygląda gorzej od FlatOut2 :!: - kolejny minus -> Dodaj/Usuń Programy :)

Gra jest może przyjemna na jakimś 8800GT, ale ewidentnie dobra elastyczność engine przy FO i FO2 została stracona na rzecz pieniążków dla panów producentów kart graficznych. Ktoś może powiedzieć "nowa gra - nowe wymagania", ale ta gra wcale lepiej nie wygląda. :|

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to skopali sterowanie niektórymi autami w porównaniu do FO 2 w którego gram codziennie od premierygry,imo najlepsza samochodówka jak dla mnie,po za tym nawet na moim nie młodym co prawda radku chodzi kiepawo,trzeba wyłączyć AA by było w miarę płynnie,podczas gdy FO 2 śmigała bez problemów nawet na takim zabytku jakim był radeon 9000pro :damage_wall: ,rozumiem że niby lepiej toto wygląda i więcej śmieci lata po ulicy ale żeby aż tak cięło,toż to w krajzysie jest płynniej :wink:

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak widze jest na dosc wysokim poziomie wystarczy spojrzec na ten filmik http://br.youtube.com/watch?v=YNuJ97_mgNQ

Gra bynajmniej dla kogos kto chce zaszalec, 8000 przedmiotow do rozwalenia to nie lada gratka, swiadczy o bardzo interaktywnym otoczeniu :P

Ja szczerze mowiac nie widzialem, zeby bylo ich jakos duzo wiecej, niz w poprzedniej części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 8800GT spokojnie pograsz

maszynka z siga 1680*1050 bez aa i af, detale poza2 czy 3 opcjami na high i niby jest te 50-60fps ale tego nei widac a dodatkowo potrafi brzydko zwalniac i szarpac jak sie dzieje tylko ciut wiecej na ekranie niz jazda samemu. co z tego, ze niezle wyglada jak wydajnosc sobie mozna o kant [gluteus maximus] podluc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa i klimat jak dla mnie rewelacja. Po podpięciu kontrolera od X360 i zrzuceniu obrazu na tv lcd rozrywka zacna - jak zacząłem rozgrywki tak po 5godz. dałem dopiero grafie odsapnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa i klimat jak dla mnie rewelacja. Po podpięciu kontrolera od X360 i zrzuceniu obrazu na tv lcd rozrywka zacna - jak zacząłem rozgrywki tak po 5godz. dałem dopiero grafie odsapnąć...

O wlasnie, na Xbox 360, pograc w ta gierke z kolegami, to niezla jazda musi byc. Choc w sumie u mnie moglbym zrobic lana na 4-5 komputerow i tez calkiem niezle byloby hmm... dlaczego ja do tej pory tego nie zrobilem :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie, na Xbox 360, pograc w ta gierke z kolegami, to niezla jazda musi byc. Choc w sumie u mnie moglbym zrobic lana na 4-5 komputerow i tez calkiem niezle byloby hmm... dlaczego ja do tej pory tego nie zrobilem :D ?

Pewnie dlatego, że nie ma możliwości gry przez lan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo fajna gra!

 

W jedynkę nie grałem, w dwójkę się zagrywałem, a teraz przechodzę "trzecią" i jestem zachwycony! Grafa jest niesamowita, czasem aż dech zapiera ;) Wyścigi w wiejskich krajobrazach przy świecącym w oczka słoneczku aż rozczulają, chciałoby się pomacać ręką zboże ;) :)

 

Na moim kompie w 1680x1050 z af na środku i bez aa mam około 50 klatek spokojnie, 60 przy jeździe samemu, 30-40 przy powiedzmy połowie samochodów, zderzeniach i rozpierdusze.

Do sterowania trzeba się przyzwyczaić, autka "pływają" strasznie.

 

Gra jest świetna, rozwałka potężna, muza niekiepska, przyjemność nieziemska ;) :)

 

Polecam!

 

 

edit:

literówki

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojezdzilem wiecej i kolejnym gwozdziem jest uproszczenie tras. prawie na wszystkich powycinali utrudnienia jak np. na triloop wywalili opony z zewnetrznej na drugim loopie albo powycinanie twardych slupow badz tez zastapienie ich dajacymi sie zniszczyc. do FO2 wracalem, tu mi sie nie chce jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDzień dobry. Kontrola drogowa - starszy sierżant Zenon Jaskóła. Czy prawo jazdy jest? Niestety nie posiadam. Obowiązkowe ubezpieczenie OC? Szkoda mi było pieniędzy. Świadectwo zdrowia? Pies zjadł ... Pasy zapięte? Uwierały mnie w bok, dlatego wymontowałem. To może przynajmniej kask i odzież ochronna? Żałuje, ale nie - przeszkadzają w piciu piwa podczas jazdy. Mam nadzieję, że kluczyków też zapomniałeś ... Tu pana zmartwię, akurat mam je przy sobie. I co niby z tym chcesz zrobić? Jako to co? Biorę udział w wielkiej samochodowej demolce Flatout: Apokalipsa. Jedyne prawo jakie tam obowiązuje głosi jasno i wyraźnie: niech wygra ten, kto przekroczy linię mety w jednym kawałku. Zasady fair play są dla frajerów, którzy zawsze przyjeżdżają ostatni. Nie po to kupiłem za ostatnie pieniądze tego ledwo toczącego się grata, żeby teraz polerować mu lakier. Poza tym nie znam nawet podstawowych zasad ruchu drogowego, jestem daltonistą i pospolitym chamem. OK! Starczy ... W takim razie ... wydajesz się tutaj pasować. Szerokiej drogi synku, jakakolwiek by ona nie była ...
Pełna treść publikacji pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...