Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w 1.42.3 nie pokazywał, bo przy le-1600 pokazywał le-1580.

 

a co do "Specifikation: AMD Processor unknow" to jest to wina tego, że jest to programowalny string a te procki go nie trzymają (rozprogramowują się), jakby były jakieś ale co do programowalności to wam wkleję scr:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CBID możesz se wpisać. Tylko z tego co się właśnie dowiedziałem nie wszystkim działa :|

 

Edit:

Z tego co doczytałem to się dowiedziałem że string nie jest zapamiętywany, coś mi się powaliło, źle pamiętałem że mi an sempku zapamiętywało ;] Aby w przypadku LE-16xx był domyślnie wyświetlony w CPU-Z czy gdzie indziej bios musi mieć obsługę LE-16xx. Ale w systemie mona sobie spokojnie zmieniać w rejestrze MSR 0xc0010030 (za pomocą na przykład CrystalCPUID) czy też jak pisałem wyżej w CBID, co jest łatwiejsze znacznie bo nie trza znać kodu ascii na pamięć :)

 

cytat z dokumentacji:

... motherboards must incorporate a BIOS that programs the proper processor name string and

model number.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na tym forum znajdzie się fachowiec który jednoznacznie odpowie na niby proste pytanie :) Co to jest za procesor a konkretnie ile wat pobiera ?

ADA5200CZBOX

Dołączona grafika

Płyta wykrywa go jako pracującego na napięciu 1.35V, CPU-Z podaje rev F3.

 

ps. procek leciutko podkręcony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hary - nie będzie potrzeby testowania - oberwało mi się F2.

Zaraz zrobię screena, do którego należy trzymać gacie, zeby sie nie posikać ze śmiechu...

 

Dołączona grafika

 

CoreTemp mówi sam za siebie...

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja mam takie oto miłe pytanie:

 

Gdzie jest mój procesor?!

 

dev miał go wysłać już hohohoho czasu temu, tymczasem nie ma go ani u MaSella ani u kretfra :blink: może ktoś inny go ma? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupilem w ciemno X2 windsora(kierujac sie tylko i wylacznie cena :P ) i okazal sie wlasnie rev.3 a o to link do sklepu:

LINK

O ile to kogos interesuje :wink:

Mógłbys podać troche więcej info? ;) Tzn. Jaki tydzień i jaki stepping(CCB8F/ACB8F/ACBVF/CCBVF/CCB8F)? No i kiedy kupowałeś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...