Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

wiele niższe nie będą, po premierze ze 20zł spadna ceny i w ciągu kolejnego miesiąca o ile bedzie dobra dostępność góra kolejne 20zł. Ja wziąłem w bachkompie, jutro odbieram, szkoda, ze nie mam jeszcze mobacza, bo na ICFXa nie ma nowszych BIOSów

I to już pierwszy efekt braku konkurencji ze strony AMD, koszt produkcji tego procja jest bardzo niski, kiedyś oile AMD wkońcu dociśnie ten procek będzi eponiżej 300 a intel i tak jeszcze na nim zarobi.

Taki wniosek z tego, że krzemu nie zużyli więcej niż do E2140 które teraz dochodzi do 200 z ceną a koszty nowej technologii przy tak masowej produkcji szybko się zamortyzują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że któryś z chłopaków sector19 czy kto inny za jakiś czas będzie miał do sprzedania selekty. Za radą Focusa biorę jednak 8400.Wolę teraz sprzedać E2180 jak jest jeszcze coś wart.

 

4 rdzenie i tak mi się na nic nie przydadzą ,więc Penryna sobie daruję na razie. Wracając do tych 4 rdzeni to czy dla normalnego gracza są potrzebne ? Niektóre gry ledwo sobie radzą z dwoma, a co dopiero z 4.

 

45nm i takie niskie napięcie dają niezłe osiągi OC. Do tego wydzielanie ciepła. Można by jeszcze zamontować lepsze chłodzenie i pokręcić ,ale po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się irytujesz, procki nie są jeszcze ogólnodostępne, ktoś chce sobie zarobić, jaki masz z tym problem? Nikt ci nie karze kupować na tydzień przed premierą, poczekaj tydzien/dwa i kup w normalnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

okolice listopada najwcześniej

hyhy - pozwoliłem sobie zacytować początkowe spekulacje co do datypojawienia się w Pl :damage_wall:

 

tak, tak ceny innych bardzo nie spadną tak od razu, dopiero po pewnym czasie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena niższa bo to OEM,ale i tak atrakcyjna. Jeżeli dało byc się 'pre-orderować' za taka kase to chyba sie skusze :)

535 zł to wersja box E8200, a swoją droga kupic OEM było by bardzo rozsądnie z uwagi na niewielki wentyl dołączony w zestawie BOX i dobre parametry OC. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już mojego E8400, właśnie odebrałem w Bachkompie, proce to wersja OEM z 36mc gwarancją. IHS troche porysowany, pogadałem z gościem w sklepie, robią też selekty. Niestety nie ma nowszych BIOSów do mojego DFI ICFXa i muszę poczekać do końca tego tygodnia na DFI LanParty DK P35 T2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robią selekty, a twój jest porysowany to możliwe że się nim bawili ;]

 

Wy tutaj tak zarzucacie sklepami, w których nie wiadomo czy procek jest, czy nie ma. Nie wiem czy ktoś przeglądał, ale u Milans'a jest tych procków dosyć dużo w rozsądnej cenie ;) Tutaj temat z giełdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robią selekty, a twój jest porysowany to możliwe że się nim bawili ;]

 

Wy tutaj tak zarzucacie sklepami, w których nie wiadomo czy procek jest, czy nie ma. Nie wiem czy ktoś przeglądał, ale u Milans'a jest tych procków dosyć dużo w rozsądnej cenie ;) 2880262[/snapback]

...

zostały 2 szt z 8400 ktoś chętny?

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hurtownicy sektowac dla siebie juz nie moga co ?

poland poland uber alles... ;)

ceny na alledrogo sa interesujace

ceneo i skapiec milcza, wiec kazda informacja o cenach i dostepnosci w sklepach internetowych jest porzadana, a co sie dzieje na gieldzie to chyba kazdy wie...

a selekty sie nie pokazy juz od 36h...wiem wiem....kilkadziesiat...jeszcze szmat czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hurtownicy sektowac dla siebie juz nie moga co ?

poland poland uber alles... ;)

ceny na alledrogo sa interesujace

ceneo i skapiec milcza, wiec kazda informacja o cenach i dostepnosci w sklepach internetowych jest porzadana, a co sie dzieje na gieldzie to chyba kazdy wie...

a selekty sie nie pokazy juz od 36h...wiem wiem....kilkadziesiat...jeszcze szmat czasu...

No wiesz najpierw trzeba sprzedać padaki i te ze średnim O/C dopiero potem wyskoczyć z "super" selektami bo w innej kolejności towar by zalegał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w planie jakis nowy procek wlasnie z tej nowej serii ale z tego co mi wiadomo moja plyta Evga nforce 680i LT nie obsluguje czy bios jak by wydali to cos da slyszal ktos cos wogle ze bedzie taki bios ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. te ślady naczpakach nie wyglądają jak rysy od coolerów. to wygląda tak jakby ktos coś ostrego połozył na paletce i sie krawędź odgniotła na każdym procu jednakowo ;)

 

a proce sa NIESPRAWDZANE u mnie więc można trafić świetne sztuki i te tylko dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...