Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Chcesz byc jak T-1000 z Terminatora 2?? ;) ,to zagraj w nowa gre Radical Enterteiment

 

W grze bedziesz mogl zmieniac/morfowac swoje cialo w smiercionosne "narzedzia" np ostrza ,tarcze itp,

oraz przyswajac mozliwosci pokonanych wrogow.Gra jest zapowiadana jako "Free Roming Game" !

 

Na razie sa 2 trailery ktore mozecie obejrzec w podanym linku ponizej-czekamy na wiecej info o tej grze ;)

 

wywiad plus sceny z trailera

 

trailer

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Końcówka trailera mocna :D (you dont have too [; )

 

Gierka może być niezla, zapowiada się całkiem spoko ale trzeba poczekać na gameplay movies.

 

ps. szkoda że nie można kroić ciał na pół, trochę to razi kiedy takie ostre noże przechodzą przez tułów jak duchy.

 

edit:

 

Ten alex ma głos jak jakiś preview man ze stacji telewizyjnej :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

ehehe na mnie koncowka tez zrobila wrazenie. zwlaszcza odpowiedź postaci.

gierka zapowiada sie naprawde fajnie. ciekawe jak bardzo mozna modyfikowac cialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś średnio się trailer podobał, ale zakończenie fajne. Lepiej jakby to była przygodówka z elementami alkcji niż jak typowa rozwalanka. Koniec był fajny, właśnie po nim wydaje mi się że może to będzie miało elementy przygodówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś średnio się trailer podobał, ale zakończenie fajne. Lepiej jakby to była przygodówka z elementami alkcji niż jak typowa rozwalanka. Koniec był fajny, właśnie po nim wydaje mi się że może to będzie miało elementy przygodówki

W jednym z wywiadów dev opisuje, że główny bohater może np. zmenić się w jednego z żołnierzy i razem z resztą grupy walczyć przeciwko... No nie pamiętam, ale ważne, że może być z nimi w grupie.

 

Nożna też zmienić się w oficera i wydawać żołnierzom rozkazy, itd.

 

Wydaje mi się możliwym, że wprowadzone zostaną elekemty gry przygodowej i choć byłoby to ciekawe wyjście, to raczej na nie nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... fajniej by było jakby on był z płynnego metalu, a nie tak jak tutaj z czegoś, co przypominało ziemię [; Ciekawe jak ta gra będzie w rzeczywistości wyglądać (tzn. poruszanie, widok itd.) jeszcze wyjdzie że to zwykły hack 'n' slash [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że gierka będzie rewelacyjna, znowu będziemy mieć klimaty prosto z H-L, Residenta, czy tez Feara, Blood'a II //doświadczenia i eksperymenty na ludziach// mutanty, potworasy itd. a kto lub co za tym idzie korporacje, ogggromne korporaciska typu "umbrella" :) :wink:

 

Uwielbiam "tego typu" klimaty !!!!!

sieee nakręciłem ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlsczego ten kolo tak wyglada .. czy on sie wybiera na bitwe HH ;p ( no w sumie to jak mialby ubrany .. hmm no tez nie wiem takze niech bedzie;p )

Swoja droga mocny HDR *(screeny) ale oczywiscie pmysl na gre mi sie bardzo podoba:) .. jednak brakowalo paru detali na trailerze typu dziure po kulach w ubraniu.. bron bedziemy pewnie kreowac ale taka jak tworcy wymsleli .. no chyba ze bedzie kilka parametrow do modyfikacji.. i pewnie postac bedziemy widzieci z tylu i to bedzie taka konsolowa rozpierducha.. ale mam nadzieje ze nie ;p no nic czekamy na demo :)

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...