Skocz do zawartości
Barszcz999

Niska Ocena W Viscie

Rekomendowane odpowiedzi

a faktycznie nie zauważyłem :P może pamięci sa ustawione, na ile je pościłeś? albo moze jednej kostki nie wykrywa... ja sobie na 2giej platformie zainstalowałem viste na chwile i miałem 2,9 na 512mb... na 1gb powinieneś mieć wynik pamięci jakieś 4,2-4,3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda jest na 400 mhz. Narazie nie bawie sie w OC ale mam zamiar. Czy moze to być spowodowane tym ze mam jedną kość z kingstona a drugą z blitza tz nie zgrywają się. Dodam ze moj kumpel ma 2x512 kingmaxa i dostal ocene za ram 4,5

Edytowane przez Barszcz999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm szczerze mowiąc to vista nie pobędzie i tak długo na moim dysku( jednak trzeba mieć troche ramu). Jeszcze jedno pytanie. Jeśli mam 2 kości różnych firm to czy gry też działają gorzej?. Czy procesor jest tez wazny w Viscie i czy jak go podkręce będzie lepiej chodzic ten system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pamięci to albo będą chodziły w dualu <beda uzywac 2 kanaly 64bitowe do komunikacji z procesorem co za tym idze beda i kilka % szybsze w przypadku amd ^&^ ) albo w singlu (pojemność sie sumuje ale szyna obu kosci bedze równa 64bitom), coś w stylu pamięci kart graficznych 128bitowa jest szybksza od 64 poniewaz w tym samym czasie przepłynie wiecej danych :)

 

co do procesora ten jak najbardziej tez ma wpływ na wydajnośc systemu kazdego systemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kvaz s754 nie obsługuje duala. Co do testu wbudowanego w Vistę, to większej bzdury wśród benchmarków systemowych jeszcze nie widziałem. Na konfigu E6400, 2GB Corsair wyniczek padł mi 1.0.

Więc chyba barszcz nie powinieneś narzekać :lol2: Oczywiście ze słabą grafą.

Edytowane przez Evil One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kvaz s754 nie obsługuje duala. Co do testu wbudowanego w Vistę, to większej bzdury wśród benchmarków systemowych jeszcze nie widziałem. Na konfigu E6400, 2GB Corsair wyniczek padł mi 1.0.

Więc chyba barszcz nie powinieneś narzekać :lol2: Oczywiście ze słabą grafą.

1.0 "pada" jak nie ma jakiś sterowników (np do grafy) lub nie działają one jak należy. Co oczywiście nie zmienia faktu iż z tego bencharka można się tylko niestety pośmiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj komputer to sempron 2500 s754 512 kingston i 512 blitz. Karta 6600 GT Asus. Dysk 120 GB WD. Vista przyznaje mi tylko 2.8 pkt. Wychodzi z tego ze ram jest najgorszy. Od czego to zależy?

Bez urazy ale po diabla Ci vista? Instalacja tego systemu na takim pc mija sie z celem bo ten windows procz wygladu to nie ma niczego innego co moglbys wykorzystywac na codzien przy takiej konfiguracji sprzetowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...