Skocz do zawartości
*Snow*

Telewizor Lcd / Plazma ?

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatnie mówiąc...

 

Ja przy 52" gram z odległości 2,5m i z podobnej oglądam materiał full hd.

... i to są prawidłowe proporcje ;) (duże wrażenia i czerpanie realnych korzyści z podniesionej rozdzielczości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam serię Scarlet, taki dokładnie model http://www.ceneo.pl/1409322 i jestem więcej niż zadowolony. Bardzo fajny tryb "ekspercki" pozwalający na pełną konfigurację obrazu, sam panel też świeci ładnie, sprawdza się idealnie pod x360 (i innymi materiałami HD), SD z uwagi na rozmiar matrycy pomijam, lub siadam na drugiej kanapie oddalonej o ok 4m od TV ;) Polecam tą serię, naczytałem się sporo przed zakupem różnych testów i Scarlet zawsze wypada bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to Sony zalega na magazynach bo po dobraj jakosci sprzetu sony pozostała juz tylko nazwa...

Jakoś nie narzekam na 40w4000

 

http://hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=21...p;postcount=128

 

zgadzam sie w 100% z opisem z linku

 

jedynie musze rozwiazac mały problemik z 1920x1080 z lapka

 

(problem moze byc spowodowany uzytkownikiem nie sprzetem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie narzekam na 40w4000

W nowych tv sie troche sony postarało, ale nie dziwne bo mają za duzą konkurencje.

 

No i nie dziwne ze ciągnie ludzi do sony jak reklamują sie kontrastem powyzej 30 tysięcy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty za glupoty wypisujesz kolego.

 

sony jako jedyny producent oferuje dekoder mpeg4 ktory ma sie stac standardem w polsce [zamiast mpeg2 stosowanym w innych tv]

bravie sa bardzo dobrymi telewizorami, wiec mzoe poparlbys ich slabosci jakimis konkretnymi faktami, zamiast ulotkami.

kazda firma podaje swoje wlasne wartosci w specyfkiacji, i to co napisalem o sony moglbym napisac o kazdym innym producencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty za glupoty wypisujesz kolego.

 

sony jako jedyny producent oferuje dekoder mpeg4 ktory ma sie stac standardem w polsce [zamiast mpeg2 stosowanym w innych tv]

bravie sa bardzo dobrymi telewizorami, wiec mzoe poparlbys ich slabosci jakimis konkretnymi faktami, zamiast ulotkami.

kazda firma podaje swoje wlasne wartosci w specyfkiacji, i to co napisalem o sony moglbym napisac o kazdym innym producencie

Rozmawiamy o możliwościach układu sterującego matrycą i samej matrycy czy o dekoderze DVB-T ? LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam Tv do 50", cena 5-6k zl. TV będzie dla rodziców, czyli głównie zwykłe oglądanie tv / okazjonalnie kino domowe. Nie bedzie służył do grania (nie mam konsoli / nie mieszkam z rodzicami ;) ). Interesuje mnie jakość obrazu, jakość wykonania oraz żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem laikiem w kwestii telewizorów plazmowych i w zwiazku z tym mam pytanie: czy jest sens kupowania plazmy 37 lub 42 cale z rozdzielczoscia 1024 x 768, czyli 4:3? tv uzywany bedzie glownie do zwyklej kablowki, dvd, divxow i od czasu do czasu gier. Czy przez format 4:3 obraz w kazdym przypadku bedzie obciety z lewej i prawej strony?

 

Z gory dziekuje za pomoc,

Gessle

 

P.S.

Czy rozdzialka 1024 x 720 jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV plazmowe z rozdzielczością 1024x768 (proporcje rozdzielczości 4:3) mają fizycznie proporcje ekranu 16:9 :]

 

Radzę kupić nowoczesną niemrugającą plazmę o przyzwoitej rozdzielczości i kontraście ... modele 1024x xxx to przeżytek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bravie sa bardzo dobrymi telewizorami, wiec mzoe poparlbys ich slabosci jakimis konkretnymi faktami, zamiast ulotkami.

Bardzo dobre telewizory w których EURO jest skopane(wszystkie modele) i nie da się po nim wyprowadzic sygnału na inne urządzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemrugajaca, czyli? i od jakiej rozdzialki zaczynaja sie te "przyzwoite"?:)

domyslam sie, ze telewizory o ktorych pisesz kosztuja dosc sporo, ja natomiast mam dosc ograniczony budzet, max 3000zł.

i jeszcze raz: czy rozdzialka 1024 x 720 jest lepsza?

Edytowane przez Gessle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...