Skocz do zawartości
Gość Andżej

Bmw M3 Challenge

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam jakos "czuje" kiedy tyl ucieka, albo raczej widze gdy auto zaczyna jechac pod innym katem niz zamierzony i od razu kontra, na widoku zza auta gdy zauwaze ze tyl ucieka jest juz dla mnie za pozno na kontre i nigdy nie potrafie wyczuc jaka kontre powininem zrobic :P, wiec mam na odwrot niz Ty hooded man ;]

 

 

EDIT

download: Nuerburgring Nordshleife :)

 

instalacja:

przed instalacja zrobcie backup katalogu \BMW M3 Challenge\GameData\Locations\Nuerburgring !

 

uruchamiamy gre ze standardowa trasa Nuerburgring, bedac w menu dajemy alt+tab, wchodzimy do "\BMW M3 Challenge\GameData\Locations\Nuerburgring" i wyrzucamy cala zawartosc katalogu, nastepnie kopiujemy w to miejsce sciagniete pliki, klikamy race/praktyki/time trial wybieramy trase Nuerburgring GP i jazda :)

 

za kazdym razem jak bedziemy uruchamiac gre musimy miec oryginalna trase, albo gra sie nie wlaczy, potem podmiana i rozkoszujemy sie petla polnocna :) podobno kazda trasa z gtl/gtr2 powinna pasowac, ja tutaj dalem gotowca z forum prs.simracing.pl

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem pierwszą kierownicę. Na początku same @##&^!!!, teraz banan na twarzy.

Czasy jeszcze dalekie od dobrych, ale zabawa beemką jest nieziemska. Jak ja mogłem ciągle na klawiaturze grać? :P

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pierwsze hotlapy na pętlę północną,, quite-lame ;]

 

8:34 pierwszy lap,, niezbyt szybko ale bez trawników

8:31, pociskany ale z trawnikami ;]

 

8:10 myslę w zasięgu klawiatury

oczywiście no help at all ;] ABS only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po 2 kolkach na zderzaku kompa pro celem lepszego poznania trasy 8:09.xxx, a w kwalifikacjach juz bez blokujacego mnie kompa 8:04.342 :D mysz TC1,ABS,DSC

 

Dołączona grafika

 

czas ponizej 8 do zrobienia, na kierownicy nawet grubo ponizej 8 mozna zejsc :) pozniej sie pobawie tylko z ABS, narazie sie boje tej kretej koncowki, bo czuje ze tam baczkow bedzie nie malo bo nawierzchnia nierowna :P

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas ponizej 8 do zrobienia, na kierownicy nawet grubo ponizej 8 mozna zejsc :) pozniej sie pobawie tylko z ABS, narazie sie boje tej kretej koncowki, bo czuje ze tam baczkow bedzie nie malo bo nawierzchnia nierowna :P

Szczerze, to na myszce i na kierze baaaardzo podobne czasy sie robi. Kwestia wprawy. Zaraz spróbuje odpalić Nordlschleife.

 

czas ponizej 8 do zrobienia, na kierownicy nawet grubo ponizej 8 mozna zejsc :) pozniej sie pobawie tylko z ABS, narazie sie boje tej kretej koncowki, bo czuje ze tam baczkow bedzie nie malo bo nawierzchnia nierowna :P

Szczerze, to na myszce i na kierze baaaardzo podobne czasy sie robi. Kwestia wprawy. Zaraz spróbuje odpalić Nordlschleife.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to na myszce i na kierze baaaardzo podobne czasy sie robi. Kwestia wprawy. Zaraz spróbuje odpalić Nordlschleife.

wiem, ale np na zwyklym nurburgringu moj najlepszy czas byl i tak gorszy o 3-4 sekundy od najlepszego jaki widzialem na necie, wiec na nordlschleife mysle ze mozna jeszcze wieksza przewage zyskac :)

 

domyslam sie ze na kierze z wylaczona elektronika mozna uzyskiwac lepsze czasy bo nic nas nie ogranicza

 

btw udalo mi sie zejsc do 8:02.177 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrywa ktoś jeszcze ? :] kawał gry,, duży fun :) no właśnie gdyby nie to że - gra wywala mi się regularnie po 1-4 kółkach gp w multi, nie moge nawet dobrze se w qualu pojechać grr,, czasem wykona niedozwoloną operację ,, to pikus,, zazwyczaj twardo reset i system odzyskał spr po poważnym błędzie

miał ktoś ? wtf ?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie mam pytanie jak wyłączyc auto clutch ? w grze nie widziałem zadnej takiej opcji, wyczytalem w necie ze w pliku nazwa_profilu.prl trzeba auto clutch =1 zmienic na 0 ale niestety w grze dalej mozna zmieniac biegi bez sprzegla !! ktos ma jakis pomysl, szkoda zeby moja g25 marnowala sie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w "gtr'ach" nie trzeba wciskac sprzegla mimo wylaczonego autoclutch, wynika to z konstrukcji wiekszosci samochodow przygotowywanych do wyscigow w rzeczywistosci (nie znam szczegolow ;]) w furach z sekwencyjna skrzynia biegow jest jakis mechanizm ktory sam rozsprzegla naped przy zmianie biegow. ale z jakiej okazji jest cos takiego w grze w ktorej sa seryjne wozki to nie wiem. w gtr'ach mozna uzyskac lepsze czasy wylaczajac w opcjach autoclutch i nie wciskajac sprzegla przy zmianie biegow (w gore), greger huttu chyba tak jezdzi ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podrzucic dzialajacy link do nordchleife? albo wrzucic to co jest potrzebne na jakas strone i dac linka? dotychczasowe linki ktore znalazlem niestety nie dzialaja, a chcialbym posmigac petla polnocna ^_^ . z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się spalić silnika - wskaźnik temp. doszedł do końca (dajecie na luz i trzymacie przez kilka-kilkanaście minut gaz do dechy) , uszkodzenia włączone i ... nic :evil: Ciekawe czy przynajmniej po wyczerpaniu paliwa samochód odmawia dalszej jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...