Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spieprzył tylko go mocno ograniczył. Tekstury momentami są tak blade, że wszystko się zlewa. Np te misje w dżungli. Liście, krzaki i otoczenie wygląda blado jak z gier z przed 2-3 lat. Grywalne może nadrabia po kilku misjach, ale ogólnie gra jest dosyć prosta. Łatwiej się zabija Niemców, czy Japońców, a oni już nie są tak celni jak Turbany w COD4. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie, a grałem na 3 poziomie trudności. W COD4 na "zaprawiony w boju" bywały momenty, że wystarczyło łeb wystawić by ekran się zrobił czerwony. Nie mówiąc już o weteranie, którego przeszedłem ledwo ledwo. Jak dla mnie już po przejściu gry dalej daje jej 6/10 za misje w Berlinie i późniejsze misje.

 

P.S Najbardziej w tej grze to mnie wpienia dźwięk broni i te ograniczenie swobody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie, że jest łatwiej niż w 4, strzelają dużo gorzej, a czasami nie strzelają w ogóle nawet (akurat nie miałem frapsa włączonego a szkoda - japs i 'nasz człowiek' stali w odległości 3m od siebie z podniesiona bronią i się gapili na siebie..3 poziom <_<..albo koleś który strzelał w ziemię siedząc w okopie..litości..)

 

tak btw to fajnie się z PTRS-41 strzelało, choć już sam fakt używania go w pozycji stojącej..no, ale czepiam się..

 

po dłuższym namyśle też zjeżdżam z oceną..6+/10 jednak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest zwyczajnie srednia zeby nie powiedziec slaba. Gram na c2d@3000, 88gt przekrecony, 4 giga ramu i w natywnej 1920 wszystkie opcje na maxa. Momentami tylko jak duzo dymu mniej niz 20 fps a srednio wiecej niz 40. Grafika jest tak sztuczna ze na to sie patrzec nie da. Niestety poklosie konosl zbiera swoje zniwo ;/ My pececiarze bedziemy dostawac taka sztuczna grafe z corac wiekszymi wymaganiami wlasnie przez to ze to konwersje z konsol. Niestety ale teraz nikt o pc nie msyli jaki sprzecie do gier. Gry sa tak "przy okazji na piecu" Skrypty sa fatalne najbardziej to widac jak zdobywamy Reichstag. Niemcy wyskakuja z nikad poki my jako gracz nie pojdziemy. Stado T 34 stoi za nami i nawet sie nie ruszy nie podazymy dalej. Wyglada to komicznie. Japonce biegaja z bagnetami jak nacpani ;). Najgorsze jest to ze biegna kolo naszych "ziomkow" a ci nic. AI jest... chwila jakie AI? stary Unreal mial lepsze AI niz w tym codzie ;/ T 34 ktorym w jednej misji jedziemy to chyba jakis ekperymentalny ze wzmocnionym pancerzem. Dalej odglosy broni. Strzelanie z niektorych zabawek to jak zabawa na odpuscie. Tak sztuczne, puste i bez wyrazu ze przez cala gre smieszy to. O takiej rzeczy jak brak swobody nie mowie. Sa smaczki nie powiem ze nie ma ale zdecydowanie za malo. CoD 4 jest zwyczajnie znacznie lepsza czescia. Ze smaczkow podoba mi sie strzelanie z ciezkiej bronie np. mg42 w noge powoduje urwanie konczyny, ciekawe jest strzelanie z karabinka ppanc. A na koniec. Matko kto wymyslil przleadowanie Garanda w "trakcie" to nawet nie jest smieszne.

Reasymujac - da sie pograc nie mowie ze nie. Ale trzeba jasno powiedziec ze mamy praktycznie 2009 r. a na ten czas to za malo. Czemu za malo? Ano z prostej przyczyny. Gra robiona pod konsolowego nastolatka ( co widac, slychac i czuc) i moze takiego zadowoli ale niestety nikogo wiecej. Smutne jest to ze mamy naprawde dobry hardware, i gdyby developerzy wykorzystali potencjal PC bylo by znacznie lepiej. Czemu tego nei zrobia ? Nie z lenistwa. z innej przyczyny Wtedy taka gierka nie pojdzie na "nextgenie" i nie zarobi sie kaski. Niestety.

ps. Nie zgadzam sie z niekorymi co pisza zeby temat 2 wojny zostawic. Jest naprawde wiele jeszcze do pokazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona pod konsolowego nastolatka ( co widac, slychac i czuc).

Widać wiedzą nie grzeszysz bo jeśli wiedziałbyś że średnia wieku konsolowego gracza to ponad 30 lat jeśli chodzi o rynek amerykański bo to ten rynek jest najbardziej opłacalny to nie pisałbyś takich bredni. Jak gra ze znaczkiem 18+ może być robiona pod nastolatków?. Gra jest słaba bo robili ją partacze + mieli na to mało czasu. To że zanim na pecetach pojawiła się dobra gra w realiach 2 wojny światowej czyli gra która zapoczątkowała cały ten boom fpsów - Medal of Honor: Alied Assault zawdzięcza to 2 częściom powstałym na konsolę Sony Playstation w czasach kiedy jarałeś się Unrealem i Quake'iem. Tak się składa że kiedyś miałem konsolę Playstation i grałem w mnóstwo bardzo dobrych gier które po dziś dzień biją crysisy, wiedźminy i inne "przeboje" stworzone tylko na PC z tą róźnicą że gry te nie zostaną zapamiętane dlatego że posiadały rewolucyjną grafikę czy zostały wydane przez polskiego wydawcę... one po prostu miały duszę.

 

Wystarczy spojrzeć na listę 100 najlepszych gier wszech czasów czytelników IGN.COM. Ile gier powstałych tylko na PC jest w pierwszej dziesiątce? tak... żadnej. Na pocieszenie (jeśli ktoś jest fanboyme i ma łzy w oczach) to SAN ANDREAS wydany na PC (ale oprócz tego na PS2 i XBOX:) załapał się na 18 miejsce... HALF LIFE 2 (niestety na X'ie też wydany) na miejscu 33 :). Rodzi się pytanie jakim cudem nie ma żadnych gier pisanych z myślą tylko o PC na wysokich miejscach (żeby tylko to, doszedłem do 40 miejsca i żadnej nie było ;)) Przecież na PC powstało wiele tytułów które są legendami i co teraz nikt o nich nie pamięta żeby zagłosować? Nie! to po prostu pokaz potęgi prawdziwych graczy którzy wyraźnie pokazują gdzie jest rynek zbytu a gdzie ryneczek.Teraz dla przykładu ja posiadacz PC już od dobrych 6 lat (czyli 4 lata więcej niż Playstation) i jak myślicie ile gier byłoby w mojej top 5 wszechczasów stworzonych tylko na PC? tak, żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze smaczkow podoba mi sie strzelanie z ciezkiej bronie np. mg42

 

Tak, to jest fajna sprawa :P

 

Matko kto wymyslil przleadowanie Garanda w "trakcie"

 

Przyznam, że nie wiedziałem o tym, bo zawsze Garanda trzeba był "wystrzelać" do końca i tak robiłem. Zaraz wypróbuje przeładować go :P

 

Nie zgadzam sie z niekorymi co pisza zeby temat 2 wojny zostawic. Jest naprawde wiele jeszcze do pokazania.

 

Ja mam dość IIWŚ, ten pacyfik niby trochę to odświeżył, ale Misje w Berlinie to powrót do przeszłości. Mam nadzieję, że COD'a 6 zrobią ludzie, którzy powinni go zrobić (XD) i czas akcji będzie podobny do tego z COD4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poklosie konosl zbiera swoje zniwo ;/ My pececiarze bedziemy dostawac taka sztuczna grafe z corac wiekszymi wymaganiami wlasnie przez to ze to konwersje z konsol.

 

Gra robiona pod konsolowego nastolatka ( co widac, slychac i czuc) i moze takiego zadowoli ale niestety nikogo wiecej. Smutne jest to ze mamy naprawde dobry hardware, i gdyby developerzy wykorzystali potencjal PC bylo by znacznie lepiej. Czemu tego nei zrobia ? Nie z lenistwa. z innej przyczyny Wtedy taka gierka nie pojdzie na "nextgenie" i nie zarobi sie kaski. Niestety.

A od kiedy to COD5 byl X360/PS3 only, ze az musieli robic KONWERSJE Z KONSOL? Gra byla wydana jednoczesnie na wszystkie platformy, wiec o zadnej konwersji nie moze byc mowy.

 

A co do drugiego zdania. Dokladnie to o czym wczesniej pisalem: oczywiscie, ze to wszystko "wina" kasy. Porownaj sobie sprzedaz COD4 na PC i na X360. To byla kiepska gra? Nie. "CoD 4 jest zwyczajnie znacznie lepsza czescia" - to twoje slowa. Wiec moze przyczyna lezy gdzie indziej...np piractwo? Inni wielcy developerzy tez narzekaja na skale procederu wiec dziwienie im sie, ze odwracaja sie plecami do PC jest nie na miejscu. Ale spoko, latwiej zwalic wine na "nastolatkow konsolowych" i "pazernosc tworcow gier" <_< Zalosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dam rady dłużej w to grać.

 

Gdy idę do przodu ( w stronę gwiazdki na mapie ) to mam ok 25fps , gdy spojrzę się za siebie , ta liczba wzrasta do 60 FPS !! , A najlepsze jest, gdy patrzę się w ziemię, wtedy otrzymuje ok 100fps i gra jest przyśpieszona , przeładowanie broni trwa sekundę, może mniej. Co oni zrobili z tym silnikiem ...

 

CO JEST GRANE ? To był mój najgorszy zakup w historii, te 120zł mogłem na jakieś Simsy przeznaczyć czy coś, przynajmniej by to jakoś chodziło ...

 

A od kiedy to COD5 byl X360/PS3 only, ze az musieli robic KONWERSJE Z KONSOL? Gra byla wydana jednoczesnie na wszystkie platformy, wiec o zadnej konwersji nie moze byc mowy.

Może nie konwertowane, ale na pewno robione bardziej pod konsolę, to czuć...

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dam rady dłużej w to grać.

 

Gdy idę do przodu ( w stronę gwiazdki na mapie ) to mam ok 25fps , gdy spojrzę się za siebie , ta liczba wzrasta do 60 FPS !! , A najlepsze jest, gdy patrzę się w ziemię, wtedy otrzymuje ok 100fps i gra jest przyśpieszona , przeładowanie broni trwa sekundę, może mniej. Co oni zrobili z tym silnikiem ...

 

CO JEST GRANE ? To był mój najgorszy zakup w historii, te 120zł mogłem na jakieś Simsy przeznaczyć czy coś, przynajmniej by to jakoś chodziło ...

 

Może nie konwertowane, ale na pewno robione bardziej pod konsolę, to czuć...

Może nie tak. Imo po prostu jeden team wszystko robił a nie jak w przypadku cod4 i bio na oddzielną platformę był oddzielny team z tego samego studia i na każdej platformie gry były pr0 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dam rady dłużej w to grać.

 

Gdy idę do przodu ( w stronę gwiazdki na mapie ) to mam ok 25fps , gdy spojrzę się za siebie , ta liczba wzrasta do 60 FPS !! , A najlepsze jest, gdy patrzę się w ziemię, wtedy otrzymuje ok 100fps i gra jest przyśpieszona , przeładowanie broni trwa sekundę, może mniej. Co oni zrobili z tym silnikiem ...

 

CO JEST GRANE ? To był mój najgorszy zakup w historii, te 120zł mogłem na jakieś Simsy przeznaczyć czy coś, przynajmniej by to jakoś chodziło ...

 

 

Może nie konwertowane, ale na pewno robione bardziej pod konsolę, to czuć...

Heh, winowajcą jest w tym przypadku twoja karta graficzna która do mocnych już dawno nie należy, a ty zwalasz winę na grę?, rozumiem że cod4 mógł chodzić lepiej, ale jest jak jest, kup lepszą kartę nawet za 300zł a cod5 będzie śmigał na max całkiem grywalnie.

 

To że patrzysz w niebo czy na ziemię w grach i masz więcej fps niż w przypadku parcia na przód jest całkiem normalne, w każdej grze która nie domaga na naszym sprzęcie taki zabieg jest całkiem normalny, bo czy na ziemi czy na niebie w grze mamy jakieś super mocno obciążające kartę efekty, chyba nie...;)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, winowajcą jest w tym przypadku twoja karta graficzna która do mocnych już dawno nie należy, a ty zwalasz winę na grę?, rozumiem że cod4 mógł chodzić lepiej, ale jest jak jest, kup lepszą kartę nawet za 300zł a cod5 będzie śmigał na max całkiem grywalnie.

 

Heh Cod 4 śmigał ( na starym procku ) 1024x768 wszystkie opcje na max i była bardzo fajnie, a teraz ? Grafika gorsza ( imo ) a wymagania ? Coś tu więc nie gra, Treyarch ... x Mogę się założyć, że jeśli tą grę robili by Panowie z IW, była by tak samo grywalna jak COD4 na moim gracie ...

P.S>Czekaj czekaj :P Procka wymieniłem to w przyszłości pomyśli się nad grafiką :P

 

To że patrzysz w niebo czy na ziemię w grach i masz więcej fps niż w przypadku parcia na przód jest całkiem normalne, w każdej grze która nie domaga na naszym sprzęcie taki zabieg jest całkiem normalny, bo czy na ziemi czy na niebie w grze mamy jakieś super mocno obciążające kartę efekty, chyba nie...

Robiłem to na , jak by to nazwać, przerwach między zadaniami. Inaczej to "wytłumaczę"

 

Stoję w miejscu, ok śmiga fajnie 35fps wg FRAPS'a, oglądam się w stronę nastepnej gwiazdki spadek fps , oglądam się za siebie i mam wzrost FPS, przypominam iż stoję w miejscu i nic nie robię... Komedia jest gdy spojrzę w ziemię, wtedy chodzę jak na SPEEDHACKU ! W ogóle wszystko się wtedy szybko dzieje przeładowanie MG42 trwa sekundę... Czy to nie jest dziwne ??

 

Tutaj moja karta na pewno ma udział, bo pewnie na takich jak 96GSO nie widać takich rzeczy...

 

Ale czekaj, w takich grach jak FC2, BA ! Crysis , takich rzeczy nie uświadczam...

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie sekundę? :razz:

 

Z tego co ja zaobserwowałem już dawno w grach które mi nie domagały, to spojrzenie w ziemię czy w niebo zawsze dawało duży przyrost fps. Nie myśl że bronię Cod5 bo również liczyłem na coś więcej a jest jak jest czyli wg mnie dobrze ale mogło być super jak w cod4.

 

Na GSO nie występują na szczęście :razz:, nie potrafię wyrazić zdania co do optymalizacji obu gier jak cod4 i cod5 dlatego że obie mi chodziły na max'a :razz: inie było problemów z fps, w cod4 grałem na 7900GS a cod5 skończyłem na 9600gso... :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie sekundę?

 

Teraz mam jakieś zadania podczas których jeźdzę czołgiem. Robiłem nawet screeny z FRAPS'em, ale ten program mnie w uj zrobił bo na screenach nie ma pomiaru :D Tylko dorwę jakiś karabin i nagram demko ...

 

P.S. Po zainstalowaniu Patcha 1.1 jest już dużo lepiej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, sprzęt jak w podpisie, temperaturki podczas gry takie!

cpu max 56 *C

grafika max 53 *C

system max 37

 

A gra tak jakby się przydławiała, początkowe intro idzie ładnie , pokazuje 70 klatek, podchodzi gościu do jeńca przypala go papierosem i na 2 sekundy obraz zamiera, klatki spadają na 0, za chwilę znów ok, potem przy podrzynaniu gardłą to samo, dalej co jakiś czas przycinki, stoję, nie ruszam się budynki się palą kule świstają, wybuchy, ciągle trzyma 80 klatek, nagle stop do 0 klatek i znów dalej ok, przechodzę dalej gdzie pali się ten żołnierz wszystko pięknie chodzi, i potem znów jakieś zachłyśnięcia, dalej w dżungli spoko, wylatują japońce chyba i znów przycinka! Trzeba patcha, czy to wina sprzętu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowniki, lub ewentualnie zasilacz moze nie wyrabiać, lub ostatnia możliwość, dawno budy nie odkurzałes i jak u mnie na 2 kompie kurz na grafie zatkał finy i tempy skoczyły o 20 stopni...

 

Ze swej strony powiem, że:

1. Multi jeszcze nie ruszyłem

2. Single działa mi równie dobrze(tak myślę) jak COD4.

3. Grafa ujdzie -zarzuty o plastykowość słuszne, ale to samo widziałem/widze w COD4 wiec nie wiem OCB??

4. Kolory rzeczywiście mocno sprane, już myślałem ze kwestia monitora, ale jednak nie. Dobrze kolory u bratniego narodu misji wyglądają :), zwłaszcza tam gdzie wszsytko płonie :)

5. Skrypty obecne na każdym kroku ale mimo wszystko, gra nie jest taka łatwa jakby sie zdawało z Waszych wcześniejszych postów

 

tyle na podstawie jakichś 2h-3h grania, znów jestem w misjach japonskich

 

Na razie zauwazyłem że serwerów stosunkowo mało jest, no ale gra jest świeża, zobaczymy jak dalej sie potoczy. No i chciałbym co-opa spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wasze wypowiedzi i chyba zrezygnuję z zakupu.

Lubię temat IIWŚ i wiazałem duże nadzieje z ta grą. Jednak z tego co czytam, to nie ma praktycznie żadnego skoku jakosciowego w porównaniu do cod4, w którego ostatnio pogrywam.

 

Powiem tak najlepszy cod to jednak była cz.1 +UO oraz cz.2. Jeżeli macie jeszcze te gry na kompie to zobaczcie ile osób jeszcze w to gra. Te tytuły cieszą sie sporą popularnością.

Jak pisałem ostatnio gram w cod4 i powoli ta gra zaczyna mnie męczyć. Chyba znów wrócę do starszych części.

 

BTW Jak wy mozecie grać na padach w FPS (pytanie kieruje do osób chwalących konsole)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dwie lewe ręce to nic dziwnego, że może nie potrafić grać na padzie w FPS (kieruje to do ogółu osób narzekających na konsole) . Mi gra się na padzie komfortowo w COD4. Kwestia praktyki i zdolności manualnych. ;) Co do COD5 to pogralem troszkę w multi po namyśle grę odłożyłem na półkę do czasu, aż nie najdzie mnie ochota by ponownie zagrać, ale w single. MP w ogóle mi nie podchodzi. Wolę jednak COD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Jak wy mozecie grać na padach w FPS (pytanie kieruje do osób chwalących konsole)

Gra na padzie w FPS-y to nic trudnego, tutaj nie trzeba zadnych wybitnych zdolnosci manualnych. Narzekaja osoby, ktore albo nigdy nie graly albo graly przez moment i zrazily sie swoimi niepowodzeniami (a trudno oczekiwac, zeby za pierwszym podejsciem ktos wymiatal). Nauka to dzien, dwa spedzone z jakimkolwiek shooterem i wszelkie problemy znikaja. Poza tym na padzie gra sie wygodnie, rece luzno leza na brzuchu, zero napiecia miesni itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil podlacz tego pada do peceta i spotkajcie sie z kumplami na multi :) to zobaczysz mniej wiecej na jakim poziomie sa twoje zdolnosci manualne ;) tu nie chodzi o dwie lewe, tylko o to, ze klawiatura i myszka sa wrecz stworzone do fps'ow i jeszcze dlugo nikt nie wymysli precyzyjniejszego i szybszego sposobu celowania ;) tez przeszedlem cod'a 4 na padzie i gralo sie bardzo fajnie... co nie zmienia faktu, ze moze byc lepiej :D Oczywiscie klawa i myszka nijak nie pasuje do fotela wiec sie lubi co sie ma :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wasze wypowiedzi i chyba zrezygnuję z zakupu.

Lubię temat IIWŚ i wiazałem duże nadzieje z ta grą. Jednak z tego co czytam, to nie ma praktycznie żadnego skoku jakosciowego w porównaniu do cod4, w którego ostatnio pogrywam.

 

Powiem tak najlepszy cod to jednak była cz.1 +UO oraz cz.2. Jeżeli macie jeszcze te gry na kompie to zobaczcie ile osób jeszcze w to gra. Te tytuły cieszą sie sporą popularnością.

Jak pisałem ostatnio gram w cod4 i powoli ta gra zaczyna mnie męczyć. Chyba znów wrócę do starszych części.

 

BTW Jak wy mozecie grać na padach w FPS (pytanie kieruje do osób chwalących konsole)

Sluchaj, sluchaj ludzi a daleko zajdziesz...

 

Ja mialem ciach!ne na to co tutaj wszyscy gadali ze crap itp, potem sie smialem z nich, jak po zagraniu wiecej niz 3 misje, nagle oczy im sie otworzyly, i teraz daja oceny 6,5 / 7 zeby na loli nie wyszli...

Kocham serie cod, i kazda czesc kupilem oprocz 2, i tego zakupu nie zaluje.

Rozwiazanie na wolne ladowanie sie map i przycinanie sie filmikow juz znalazlem, zdradzilem je jak narazie tylko ur8an'owi, bo tylko on mial taki sam problem jak ja.

Mam oryginala, i nigdy ocena cod'a nie opieralem sie na singlu, to ze tutaj 90% ludzi ma piarata i zagrali tylko w SP, to ja sie nie dziwie, ze tak postrzegaja calego tego cod'a, mi sie bardzo podoba. SP przeszedlem sam do 4 misji, dalej gralem z 3 kumplami, i w czterech przeszlismy SP w trybie wspolpracy, swietna sprawa, teraz pykamy w multi, a nocami i wieczorami w tryb zombie, zajebiste to jest, to odglosy i jak one biegna na Ciebie, nawet straszne niekiedy :D.

 

I jeszcze rfaz zaznacze kazdy CoD jest gra MP, a SP to tylko dodatek, takze wszyscy ktorzy sie przestraszyli tymi ocenami tutaj, niech sie nie zastanawiaja, i kupuja, lub tez z reszta niech robia co chca, ich sprawa, ale ja nie przegapie pcw / cb z innymi graczami EU ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, sluchaj ludzi a daleko zajdziesz...

 

Ja mialem [ciach!]ne na to co tutaj wszyscy gadali ze crap itp, potem sie smialem z nich, jak po zagraniu wiecej niz 3 misje, nagle oczy im sie otworzyly, i teraz daja oceny 6,5 / 7 zeby na loli nie wyszli...

7.5 to dałem z sentymentu do serii... gdybym w coś takiego grał po raz pierwszy (nie mając styczności z poprzednimi CoDami) COD5 ocenił bym najwyżej na 5.5.

Gra nie jest aż tak zła ale specjalnie dobra również nie... mapy są bardzo ograniczone, w COD4 przynajmniej umiejętnie to maskowali a tutaj niewidzialne ściany lub niemożność przeskoczenia płotka do pasa, beznadziejny dźwięk strzelającej broni. Ogólnie to gorsza kopia COD4 za wysoką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra jest średnia, CoD4 był dla mnie o wieele lepszy, a co do wiedźmina, który jest sławny bo jest polski... dla mnie to najlepszy rpg, nieważne czy to polska czy mozambijska gra, jest po prostu świetna i ona ma dusze, ale oczywiście można sie z tym nie zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę kłamał. Gra mi się nie podobała, Tylko jedna misja była ciekawa i to tyle. MultiPlayer też średni, Jestem zawiedziony, Przypominało mi to MOHA, chociaż tamten bardziej mi się podobał. A to wszystko chyba przez tą nie chęć do IIWŚ... Ile można ?

 

Wracam do COD'a 4 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozwiązałem mój problem, winę za to ponosi antywirus Kaspersky Antywirus 8, po wyłączeniu go trzyma klatki na tym samym poziomie, miał już ktoś taki problem czy tylko u mnie to występuje? Jaką funkcję wyłączyć w Kasperskym by nie było tych zamrożeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozwiązałem mój problem, winę za to ponosi antywirus Kaspersky Antywirus 8, po wyłączeniu go trzyma klatki na tym samym poziomie, miał już ktoś taki problem czy tylko u mnie to występuje? Jaką funkcję wyłączyć w Kasperskym by nie było tych zamrożeń?

Bo Kaspersky to ogolnie kicha, zlo i kupa... Zawsze muli duzo rzeczy przez niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil podlacz tego pada do peceta i spotkajcie sie z kumplami na multi :) to zobaczysz mniej wiecej na jakim poziomie sa twoje zdolnosci manualne ;) tu nie chodzi o dwie lewe, tylko o to, ze klawiatura i myszka sa wrecz stworzone do fps'ow i jeszcze dlugo nikt nie wymysli precyzyjniejszego i szybszego sposobu celowania ;) tez przeszedlem cod'a 4 na padzie i gralo sie bardzo fajnie... co nie zmienia faktu, ze moze byc lepiej :D Oczywiscie klawa i myszka nijak nie pasuje do fotela wiec sie lubi co sie ma :D

 

Nie tłumacz mi tego, bo ponad 5 lat grałem w Q3, niewiele krócej w CS i pomad 2 lata w COD2. A teraz od dnia premiery właśnie w COD4. Zarówno w wersje konsolową jak i PC. Po prostu niektórym nie idzie na padzie i potem wypisują tego typu teksty, często nie mając zbyt wiele do czynienia z konsolami . A że tobie lepiej/precyzyjniej/szybciej się celuje myszką no to cóż. W COD4 i COD5 są osobne serwery dla Xboxów 360, gdzie każdy gra tylko na padzie. Kwestia gustu i przyzwyczajenia. Wiadomo, że na padzie ma się mniejsze szanse, ale jak niektóry piszą że w ogóle jest to niemożliwe to ręce opadają.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połupałem w multi i jest nawet spoko

psy wkurzają, jest to tak realistyczne jak latające świnie, ale co zrobić...chyba tylko poszukać serwerów bez takich dodatków z du...

 

co do spranych kolorów jeszcze - zwróćcie uwage jak wygląda COD4, praktycznie identycznie - ten sam kolor trawy(płowa zieleń)...ale nikt nie zwracał na to uwagi bo misji w terenie było mało, akcja wciągała no i większość działała sie w budynkach, teren zabudowany, miejski, półpustynny(bliski wschód)....

 

stąd ludzie nie zwracali uwagi na to

 

a tu wykorzystano po prostu te same bure tekstury co w cod4, bo twórcy chyba nie grali w produkcje konkurencji, np cryteka, gdzie czuć zieleń tropikalnej wyspy i wyszło to co widać, czyli kupa jeśli chodzi o kolory

 

no chyba że to moja karta graficzna tak słabo nasyca kolorami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... szczerze spodziewałem się czegoś WYBITNEGO. Po wersji BETA i giercowaniu w MP oczekiwania trochę jednak spadły :(, ale nie jest najgorzej. Klimat IIWW jak dla mnie jest SUPER (prywatne zainteresowania :) ). Co do grafiki, fizyki rewolucji niestety nie ma. Domki sie nie ropierdzielają, a te z czciny to już powinny :D., przedmioty fruwają, flaki też to już coś. Nadaje to trochę realizmu. Ehh ta blada jak [gluteus maximus] grafika :/... spartolili to strasznie. W sumie jednak w MP jest to pewna zaleta - czasami poprostu jakiegoś kutafona nie widać co siedzi w kiejdach albo w jakieś dziurze :). W CoD4 każdy się jakoby "świeci" i sniperkowi się ciężko schować - tutaj jest dla niego lekka przewaga. Są miejsca na niektórych mapach co nie widać :). Niestety odstatnio często się o tym przekonuje :/. W MP dopiero zaczynam -20lvl - i ogólnie frajda jest niezła. Uwielbiam sprzęty z IIWW, choć niektóre odgłosy broni brzmią bynajmniej dziwnie jakby troche za cicho..... Od bombardowania łep mnie napierdziela... piszczy to strasznie i jak jest wiecej graczy z 30stu, nie da sie grać bo napierdala jedno po drugim, trzęsie i jeszcze te gupie psy! Co za pacan je wymyślił - jak na mnie bezsens totalny. Jakies naloty myśliwców albo coś takiego... a nie mi tu jakieś owczarki biegają... bleeeeee.... dobrze że nie pekińczyki :D :D :D

Mapy MP są super ale tylko te największe - 20-24 player'ów i gra się naprawdę się miodnie, do tego tryb HARCORE i naprawde jak dla miłośnika CoD'a i klimatu IIWW jest rewelka :).

 

Gra nie jest rewolucją tylko zwyczajnie dobra. Jest w niej sporo błędów niestety i niedopracowania np. dupowata grafika, otwarte dzwi nie do przjescia i np. ostantio jade se czołgiem w MP i nie mogłem nikogo zabić, wale to wszystkiego co się rusza i nic biegają dalej :/ Tryb SP jest taki se chodź czasami pozytywnie zaskakuje, a MP jest przynajmniej tak dobry jak w CoD4 jak nie lepszy.....

Co do ceny to jak na mnie powinna kosztować 70-80zł... 120 to za to zdecydowanie ZA DUŻO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...