Skocz do zawartości
kaluzaaa

UMPC/Subnotebooki - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

a mógłby ktoś sprawdzić cs'a 1.6 na Windzie (:E) ?? najlepiej azteca ze smokami... bo to zazwyczaj jest najbardziej wymagające. ale czy to pójdzie dobrze to nie wiem. mi na zintegrowanym gf6100 siec cięło :unsure:

 

oczywiście chodzi mi o multi :)

Edytowane przez sebool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cena 1000H jest już trochę wygórowana jak na netbooka (1749)

drogie to byly male lapy do czasu gdy asus nie wydal pierwszego eee... nigdy nie bylo mnie stac na malego lapa za 8000zl... wiec cena 1750zl nie jest zbyt wygorowana...

 

A w porownaniu do cen innych netbokow... moze widocznie jest najwyzsza... ale z drugiej strony asusy eee sa rowniez najlepsze.

 

Panowie, na mecze w CSa to sie na PW umawiajcie...

amen

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwalem czarnego winda. Ekran jest bardzo dobry, klawiatura bardzo wygoda. Bardzo cichy jest. zdecydowanie cichszy niz asusy. Kupilem fajna torbe keningstona gdzie miesci mi sie lustrzanka ze szklami i wind. Jestem zadowolony.

A ja powiem ze moim zdaniem eee 1000 jest cichszy... ale widocznie nie miales go w rekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze moim zdaniem eee 1000 jest cichszy... ale widocznie nie miales go w rekach.

uzywalem 701 miesiac czasu i byl glosniejszy. 1000 nie mialem w rekach bo nie jest dostepny u nas.

Spotkał ktos sie z myszka na BT, ktora mozna w razie wyladowania podlaczyc na usb i uzywac normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywalem 701 miesiac czasu i byl glosniejszy. 1000 nie mialem w rekach bo nie jest dostepny u nas.

Spotkał ktos sie z myszka na BT, ktora mozna w razie wyladowania podlaczyc na usb i uzywac normalnie?

Nie, ale w sumie po co? Mycha na BT wytrzymuje z palcem w nosie 1-3 miesięce w zależności od intensywności używania. Poza tym są modele, które sygnalizują poziom naładowania więc "niemoc" cie nie zaskoczy. Przerobilem wiele myszek na BT (w sumie tylko takich uzywam z laptopami) i ta, która mam obecnie, czyli MS 5000 jest zdecydowanie najlepsza. Sporo klawiszy, wygodny scroll, cichutki klik, dokładna (dużo bardziej niż Logitech, szczególnie na różnych dziwnych powierzchniach, nie gubi się), fajny design. Dodatkowo włącznik i sygnalizator bateryjki. Również mniejsza od Logitecha. Polecam!!

 

edit.

A co do ciszy to nie wiem jak z Eee1000, ale jeśli jest tak głosny jak 700 czy 900 to NAPEWNO jest glosniejszy od Winda. Wiem, mialem, macałem, słuchałem.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak: Doom III i F.E.A.R na zintegrowanej grafice? GTA: San Andreas też jest :D o widzę Track Mania Nations i World of Warcraft :D wole nie wiedzieć, jak te gry wyglądają na zintegrowanej, badziewnej grafice Intela :) Ta lista jest tak zachęcająca, jak by Wind był konsolą do gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze po obu stronach winda jest silny magnes? nad portem usb po lewej stronie w tym samym miejscu po prawej. :rolleyes:

To pewnie od mechanizmu zamykania klapy ktory nie dziala :>

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spisuje się Celeron M 900 MHz względem Atoma? Nie chodzi mi tutaj o syntetyki itp ale poprostu o zwykłe korzystanie z komputera, tj. Firefox / Opera, Winamp i Konnekt jednocześnie (antywirus i firewall w tle) oraz czasem oglądanie filmu xvid. Czy do takich zastosowań ten procesor się nadaje i nie będzie zamulał? Do bardziej wymagających zadań mam komputer z siga.

 

Myślę nad kupnem Asusa EEE PC 904 HD za 1111 zł w Komputroniku i już dziś mógłbym go kupić tylko nie mam pewności czy warto. Jak długo będzie trzymał przy 6 komorowej baterii?

Edytowane przez PB782

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit.

A co do ciszy to nie wiem jak z Eee1000, ale jeśli jest tak głosny jak 700 czy 900 to NAPEWNO jest glosniejszy od Winda. Wiem, mialem, macałem, słuchałem.

No to ja mowie ze Eee 901, 904 i 1000 sa cichsze niz 900 i 700...

 

 

Jak spisuje się Celeron M 900 MHz względem Atoma? Nie chodzi mi tutaj o syntetyki itp ale poprostu o zwykłe korzystanie z komputera, tj. Firefox / Opera, Winamp i Konnekt jednocześnie (antywirus i firewall w tle) oraz czasem oglądanie filmu xvid. Czy do takich zastosowań ten procesor się nadaje i nie będzie zamulał? Do bardziej wymagających zadań mam komputer z siga.

 

Myślę nad kupnem Asusa EEE PC 904 HD za 1111 zł w Komputroniku i już dziś mógłbym go kupić tylko nie mam pewności czy warto. Jak długo będzie trzymał przy 6 komorowej baterii?

eee 904 jest mega fajny (tak samo jak 1000) bateryjka trzyma spokojnie ponad 5 godzin... po naladowaniu na maxa z ustawienem auto performance bateryjka pokazuje 5:13 pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi przeszkadzac czas pracy na bateriach w windzie. Trzeba szykowac 100 euro na baterie od mediona.. http://msi-wind.com.pl/2008/08/13/recenzja...morowa-bateria/ wyniki zdecydowanie lepsze ale jakies duze to i szkaradnie wyglada. Same kompromisy w zyciu.

 

Na wind tez mozna ustawic 1024x768 :>

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle - z tylu nic nie wystaje, tylko od spodu masz grubszego Winda w tylnej czesci (zajrzyj tez do nas na portal, moje fotki moze nie sa idealne, ale IMHO wiecej na nich widac, niz na blogu powyzej). Jest tez o jakies 100g ciezszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, taka podstawka pod notebooka nawet calkiem sensowa jest. Poczekam chyba jednak na polska premiere baterii. Po update biosu do 1.07 mozna ustawic video memory od 64 MB do 224 MB. Daje to 100 punktow wiecej w 3dmarku 2003. Osobiscie nie sprawdzalem bo jestem za leniwy :>

 

costi ten crazy talk byl juz zainstalowany? u mnie tego brak. Na plytach tez nie moge tego znalezc.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl, aczkolwiek nie wykluczam, ze to jakas pozostalosc po poprzedniej redakcji, bo jak zainstalowalem system z obrazu to chyba nie bylo. Mozliwe jednak, ze lezala instalka na dysku, nie pamietam juz po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...