Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba z listy steam'a przesłała mi wiadomość:

 

help me please

Vote for me in Steam please

I participate in competition

http://steamcommuunitystarsteam.t35.com/

 

Niezła ;) próba wyłudzenia konta... To tak dla informacji i w ramach ostrzeżenia...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam znowu sie z hu... na łby zamienił.

Mafia 1 za Ł6.99 pod czas gdy wersja na płycie w pudełku jest w sprzedaży w CEX za 80 pensów (3.60PLN)

http://uk.webuy.com/product.php?sku=5026555033848

 

Już lepiej Godfather 2, na płycie, z lepszą grafiką, na licencji, niż starą Mafię.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palmę pierwszeństwa w najbardziej okazyjnych sandboksach dzierży do końca tygodnia Just Cause 2, za 6,5GBP w sklepie Eidosa (oczywiście rejestruje się na Steamie).

 

ale ciekawe czy ktos z UK moze kupic jako GIFT dla osoby z Polski i bez problemu zarejestrowac na Steam-ie, bo kupic stad nie mozna... Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ciekawe czy ktos z UK moze kupic jako GIFT dla osoby z Polski i bez problemu zarejestrowac na Steam-ie, bo kupic stad nie mozna...

A dlaczego miałby nie móc, skoro zaraz pod guzikiem "Buy now" masz drugi "Buy as a gift"?

Aha - i niekoniecznie z UK, da się kupować także w Irlandii, ciekawe czy w Europie kontynentalnej też, a tylko Polskę traktują jak trzeci świat.

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terms of sale

 

2. SERVICED COUNTRIES

 

Our Site is intended for use by consumers resident in the United Kingdom, Ireland, Denmark, Faroe Islands, Finland, Greenland, Iceland, Norway, Sweden, or New Zealand ("Serviced Countries") and the products and services displayed on our Site are not available for purchase by individuals outside of the Serviced Countries. No orders for the delivery or supply of a Product or Service will be accepted from anyone not resident in a Serviced Country. Your credit card billing address must be in a Serviced Country and Products will only be delivered to that credit card billing address.

 

 

 

 

GIFT

 

When you gift a game you´ll pay for it and will receive the invoice. The licence and the download link for the game will be sent to the recipient by email.

 

PLEASE NOTE: the game will only be downloadable from the serviced countries listed in the Terms of Sale.

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka z forum Steama, pod rozwagę miłośnikom keyshopów i ich "skanów":

"Thank you for contacting Steam Support.

 

In order to investigate this matter further, we request that you reply to this message with a scan or digital photo of:

 

1) Your game CD's or DVD.

2) The reference card (front and back) from the game.

3) The inside and outside of the game's case."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to na X360 jakiś czas temu i powiem że nawet ciekawe. Jest trochę łamigłówek, ale głównie są proste. Granie polega bardziej na kolekcjonowaniu różnych "bonusów", a więc są achievementy i upgrade'y broni, czy zdrowia. Oczywiście w czasie eksploracji poziomów walczymy z różnymi stworami. Jest troszkę wspinania się na za pomocą linki rodem z TR: Legend. No i co najważniejsze jest tryb Coop, który ponoć jest całkiem niezły. Na steamie już 28 września, więc może się pokuszę jak będzie jakaś promocja.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem demo TRa i gra ma jedną wadę która ją dla mnie dyskwalifikuje. Tryb coop jest dla kolegi siedzącego obok z padem. Już sie tak raz nabralem z gra podobna do alien breed. Nie pamiętam nazwy. Włączam grę, szukam z kumplem joint game, a tu lipa :) powinna być w steam zakladka mp i mp-online bo coop/multiplayer jest mylące czasem.

 

post powerrred by htc wildfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Napisałem do supportu z prośbą o usunięcie EVE Online z mojego konta (w sumie to szpeci mi listę), a ci odpisali że nie mogą tego zrobić. Co za debile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu z prośbą o usunięcie EVE Online z mojego konta (w sumie to szpeci mi listę), a ci odpisali że nie mogą tego zrobić. Co za debile.

Powołaj się na 13 punkt SSA:

"Either you or Valve has the right to terminate or cancel your Account or a particular Subscription at any time. You understand and agree that the cancellation of your Account or a particular Subscription is your sole right and remedy with respect to any dispute with Valve."

i że nie prosisz o usunięcie subskrypcji na EVE Online, a o informację jak możesz sam usunąć tę subskrypcję, bo SSA w 13.B twierdzi że:

"Information on how to cancel your Account or a particular Subscription can be found at http://www.steampowered.com/" a w rzeczywistości nigdzie tych informacji znaleźć nie możesz :-)

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...