Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

A czy kupując na Steamie dostajemy też okres triala, czy tylko te 30 dni?

 

Kiedyś grałem pare miesięcy, gra fajna, ale na nasze pieniądze zdecydowanie za droga. Nawet wtedy kupując ISK i wymieniając je na time-kody było to dość drogo (chyba koło 60 zł za 3 miesiące). 2 euro miesiączenie to bym mógł dożywotnio płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując przez steam podobnie jak w innych grach mamy cd-key, który musimy użyć do założenia konta na stronie gry. Triala można przedłużyć.

Bardziej sprytni gracze w ogóle nie płaca za grę, plexy (licencja na przedłużenie gry o dodatkowe 30dni) kupują w grze za zarobioną kasę, można albo pokopać skałki albo wziąć tą kasę od innych - pvp. :)

 

Harry gra nie jest za droga, tylko ma standardową cenę jak na mmo. Poza tym co to jest te 40/50zł, w najgorszym przypadku kilka godzin pracy. Zawsze można pograć w age of conan, w 100% zlokalizowana, abo przystosowany do naszych standardów 29zł/miech. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Ja też mam właśnie problemy z kupowaniem od paru dni na steamie - również mbank. A co konkretnie ci się pojawia? Mi wyskakiwało na górze coś typu: "Transakcja nie może być zrealizowana" a potem na mail przyszło, że Credit Card Declined.

 

Jak mnie ominą jakieś ciekawe okazje to się mocno zdenerwuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pt mam problemy z kupowaniem n steam. Praktycznie nic nie moge kupic nic ostatnio. Prosze o potwierdzenie info - mbank, karta platnicza.

 

Nie potwierdzam - mBank, standardowa debetowa Visa Electron z aktywnymi platnosciami internetowymi i kupuje bez problemow. przez ostatich pare dni kupilem z 5 pozycji.

 

To samo u mnie. Szkoda, bo przez buddy program w EVE mozna np kupic 3 mc gry za 6E. No nic pech sie mowi.

Mozesz rozwinac mysl z tym buddy program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pt mam problemy z kupowaniem n steam. Praktycznie nic nie moge kupic nic ostatnio. Prosze o potwierdzenie info - mbank, karta platnicza.

 

Też kupuję przez mbank i wsio działa... może dane źle wpisujesz/masz wpisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? No cos za rozowo to wygladalo. Aaaasieeet, no nic trudno. Wam tez tak trudno kasa schodzi z konta mbank? Znaczy saldo sie nie zmiejsza, jedynie dostepne srodki, a do historii transakcji przelewy na steam potrafia sie pokazac z parotygodniowym opoznieniem.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czyli jak się ma pełne konto w EVE i się kogoś zaprosi, a ten się zarejestruje to dostaje się 30 dni gratis? I 3 razy można taki gratis dostać (rozumując te 3 miesiące za 6 euro)?

 

 

Jeśli ktoś ma pełne konto to może mnie zaprosić, bo sobie kupię na Steamie, zawsze troche sie pogra, a może znowu mnie wciągnie. Jak coś to pisać na PW a podam tam maila.

 

 

Tym samym jak sobie założę konto to też bym chętnie kogoś zaprosił, jeśli ktoś jeszcze planuje kupić EVE na Steamie. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie, obsluga sie kapnela i ukrecili ten numer ;)

 

Najlepsze, co mozesz zrobic, to dostac buddy invite od kogos (21 dni trial), a potem do zalozonego konta dokupic pelna gre ze Steam, co da Ci w sumie 51 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na dobrą sprawę to w każdej wyprzedaży dają to samo, dodając pojedyncze nowsze gry. Ja bym chciał więcej staroci za grosze, bo na pewno mało kto je kupuje w normalnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problemy w kupnie kartą albo paypalem - dałem ticketa i okazało się, że zablokowali mi konto z powodu wielokrotnego użycia karty kredytowej w krótkim odstępie czasu. Co oczywiście nie miało nigdy miejsca... Jest temat odpowiedni na forum Steama, dużo ludzi ma problem, okazuje się iż problem leży po ich stronie. Konto mam już odblokowane i wsazystko działa. Zgłoście to w Supporcie z podaną nazwą konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problemy w kupnie kartą albo paypalem - dałem ticketa i okazało się, że zablokowali mi konto z powodu wielokrotnego użycia karty kredytowej w krótkim odstępie czasu. Co oczywiście nie miało nigdy miejsca... Jest temat odpowiedni na forum Steama, dużo ludzi ma problem, okazuje się iż problem leży po ich stronie. Konto mam już odblokowane i wsazystko działa. Zgłoście to w Supporcie z podaną nazwą konta...

 

W sensie ticket "Purchases and Payment > Credit card"? Wyslalem + info ze mam problemy z kupowaniem na steam store. Wystarczy? A w ogole w czym problem, bo nie rozumiem dlaczego maja mi blokowac platnosc? Bo za duzo kupuje? 0.o. Swoja droga po co ticket? Jesli tego nie zrobie to traca potencjalnego klienta - paranoja :|.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto te gta4?

ze wzgledu na chore wymagania swego czasu to nawet nie kusiło mnie by sciagac wersje 'demo inaczej'

zreszta nic nie sciagam, jak cos patrze u kumpla jak wyglada, akurat to mial na ps3 i jakos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to w każdej wyprzedaży dają to samo, dodając pojedyncze nowsze gry. Ja bym chciał więcej staroci za grosze, bo na pewno mało kto je kupuje w normalnych cenach.

 

Dokładnie, chętnie bym łyknął jakieś FPS-y np. DOOM 3 + dodatek za 5ojro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie ticket "Purchases and Payment > Credit card"? Wyslalem + info ze mam problemy z kupowaniem na steam store. Wystarczy? A w ogole w czym problem, bo nie rozumiem dlaczego maja mi blokowac platnosc? Bo za duzo kupuje? 0.o. Swoja droga po co ticket? Jesli tego nie zrobie to traca potencjalnego klienta - paranoja :|.

 

Tak, w takim sensie. U mnie wystarczyło. Mieli jakiś błąd w systemie, który powodował kilkukrotne wysyłanie danych kredytowych, co powoduje zablokowanie konta. Wiem, że paranoja ale co poradzić. Ticketa nie trzeba dawać, konto samo się odblokuje, no ale kurcze są ładne promocje i chyba nikt nie będzie czekać aż łaskawie miną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta 4 za ~25 zl

Seria Commandos za ~12.40 zl

 

Jesli kots nie ma to super okazje...

 

Przy obecnym kursie to wychodzi 30zł za to gta4. :]

 

warto te gta4?

ze wzgledu na chore wymagania swego czasu to nawet nie kusiło mnie by sciagac wersje 'demo inaczej'

zreszta nic nie sciagam, jak cos patrze u kumpla jak wyglada, akurat to mial na ps3 i jakos...

 

Jak jeszcze jest ktoś, kto nie przeszedł to na pewno warto, ale tylko dla singla, bo multi średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto... tak naprawdę to i za premierową cenę nadal byłoby warto, lepszej gry tego typu do tej pory nie ma a i nie zestarzała się za bardzo.

A że ktoś takich gier nie lubi to już zupełnie inna kwestia.

@Gregu: tak ze 30h potrzeba na przejście wątku fabularnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...