Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Ja? xD Ale nie na rzecz l4d bo to juz miales ;) pamietam jak z pol roku temu killing floor bylo za free na steamie a i tak nikt w to nie gral :P kilku znajomych zajawionych na l4d sprawdzilo i bardzo szybko sie tego pozbyli :P

 

 

Killing Floor według mnie i wielu moich znajomych jest o wiele bardziej grywalne niż Left 4 Dead czy L4D2. Może i wyglada gorzej ale lepiej tam sie jakoś po prostu działa w grupie, nie ma bezmyślnego latania do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman . Zainstalowałem wczoraj steama, konto założone, mafia ściągnięta, pograłem i poszedłem do pracy. Dziś odpalam kompa steam sie nie uruchamia. Odpaliłem instalke, dałem na napraw steam działa i demo też. Restart kompa znowy steama nie ma. Odinstalowałem, wyczyściłem rejestr. Zainstalowałem, ściągnąłem demo mafii po raz drugi, odpalone - działa. Restart kompa a ten p....ny steam znowy się nie uruchamia. Żadnego komunikatu coś sobie zamieli i [gluteus maximus]. Może ktoś wie co jest grane i udzieli pomocy.

System win7 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem ten pliczek, restart kompa stem sie odpalił dociągnął aktualizacje. Zalogowałem się jest ok. Ponowny restart steam nie odpala przy starcie i po kliknięciu na ikonkę. Wygląda na to że za każdym razem muszę usuwać ten plik żeby uruchomił się steam. Żyć nie umierać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było jak piszesz to bym go miał w traju albo na pasku.

Teraz jest w traju, jak zrobie restart kompa to staeam już się nie uruchamia pomimo zaznaczonej opcji uruchamiania przy starcie systemu. Klikam na ikonkę na pulpicie też nic. Usunę ten plik co pisałeś robię restart, staeam się uruchamia (jest w traju) dociąga aktualizację, loguje się i działa do następnego restartu albo wyłoączenia kompa.

Tak to wygląda, nie wiem o co kaman.

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio działanie steam'a trochę irytyuje. Trochę, bo przez większość czasu jest ok. Ale czasami potrafi coś ściągać i nawet nie wyświetla tego na liście pobierania (w dymku, z zasobnika za to pokazuje), albo jak już pokazuje na liście, to nie odświeża informacji (ani prędkości, ani ilości danych). Wydaje się, że wszystko stoi, a w rzeczywistości ściąga kolejne MB. Dopiero jak go się zamknie i uruchomi to widać aktualne dane. No i czasem zdarzy mu się uruchomić i podwiesić. Siedzi w procesach, ale w zasobniku go nie ma i nic nie można zrobić poza ubiciem procesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w procesach jest w trayu brak. Wyłączyłem go przez ppm i wyjście. Oczywiście już się nie uruchomił. Ubiłem proces, uruchamiam klikając na ikonkę na pulpicie i w procesach jest w traju nie ma. Chyba dam sobie spokuj bo szlag mnie trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po powrocie z wyjazdu (19 sierpnia) zostałem przywitany takim komunikatem. Natychmiast napisałem do Steam Support z pytaniem o co chodzi.

Odpowiedź brzmi:

Hello,

 

Thank you for contacting Steam Support.

 

In order to investigate this issue, we must verify your ownership of the CD Key for ***LEFT 4 DEAD 2***.

 

Please handwrite your Support Ticket Number ****-****-**** on the quick reference card or sticker above the CD Key (the number should not be written on a separate piece of paper or inserted with an image editor) and reply with a digital photo or scan of the CD Key in .jpg format. Please ensure that you submit a full-color image, rather than a photocopy.

 

If you have any difficulty locating the CD Key on the packaging, please see the following link:

Retail CD Keys - CD-Key - Knowledge Base - Steam Support

 

Example scans:

http://support.steampowered.com/images/faq/2347-QDFN-4366/cdkey1.jpg

http://support.steampowered.com/images/faq/2347-QDFN-4366/cdkey2.jpg

 

 

After verifying your proof of ownership we will gladly assist you with this issue.

Oczywiście, L4D2 to JEDYNA gra kupiona przeze mnie na allegro(2 czerwca). Gorzej być nie może... Odpisałem jaka jest sytuacja i otrzymałem odpowiedź:

Hello,

 

Your CD Keys purchased via eBay or Allegro is not sufficient proof of purchase for your account.

 

The sale and/or distribution of CD Keys for Valve products without the remainder of the retail packaged product (including all software, the media, the accompanying printed materials, and the license agreement) is not authorized by Valve, any of its agents, or by law.

 

Such activity violates the terms of the End User License Agreement ("EULA") for Valve products and thus infringes upon Valve’s copyrights in its software.

 

Steam games cannot be transferred between users.

 

We will not be able to assist you with this request.

Oczywiście, jeden key kupiony na allegro urósł do rozmiarów _kluczy_, a ja zostałem z górą pudełek po grach, z których nie mogę zrobić użytku, tak więc dopisałem te nieszczęsne TicketID na wszystkie reference cardy jakie napotkałem i je zeskanowałem... na początek wrzuciłem trzy pierwsze(L4D, Unreal 3 i Lost planet) i czekam na odpowiedź.

 

Jak ktoś ma jakieś dobre rady co robić to bardzo chętnie ich wysłucham.

 

Pozdrawiam,

Mhrok

Edytowane przez Mhrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jaki komunikat od Steama dostałeś ? Sprzedawca pewnie anulował płatność, albo płacił "inną" kartą kredytową...

Przecież z tego co napisał wynika, że nie kupił gifta, a podobno bezpieczny "Steam Key". Widać keyshop jednak nie zakupił legalnie gry, której klucz sprzedał, albo sprzedał go drugi raz, tym razem z pudełkiem i legalny właściciel licencji (czyli ten z pudełkiem) zresetował klucz na swoje konto. Moim zdaniem sprawa L4D2 jest przegrana, jeśli Mhrok nie będzie się stawiał a uderzy raczej w niewiedzę (że niby nie był świadomy, że kupowania samych kluczy Valve nie akceptuje) i udowodni posiadanie innych gier (pudełek, albo subskrypcji zakupionych na steampowered.com), to odblokują mu konto bez L4D2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhrok nie będzie się stawiał a uderzy raczej w niewiedzę (że niby nie był świadomy, że kupowania samych kluczy Valve nie akceptuje) i udowodni posiadanie innych gier (pudełek, albo subskrypcji zakupionych na steampowered.com), to odblokują mu konto bez L4D2.

No bo mam cały pęczek tych ich reference cardów, i właśnie teraz wysłałem trzy pierwsze z dopiskami tych "ticketid".

 

Pierwszy cytat jest pierwszą wiadomością od Valve, nie licząc okienka "This stea..."

Edytowane przez Mhrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...