Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już gdzieś wyczytał jaka będzie proponowana przez ATI cena nowego 3870X2 ?

Może być to niezłe rozwiązanie na układ P35, o którym wiemy, że do obsługi 2 kart to on stworzony nie jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś:

 

PowerColor Radeon HD3870 512MB DDR4/256b TV/DV PCI-E (A67D-TE3-G@1) = 710.78zł

 

Niestety sklep będzie realizował zamówienia dopiero po 2 stycznia i pewnie okaże się że nie mają i nie będą mieć w tej cenie ale spróbować można. Sklep w 100% pewny bardzo blisko mnie.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te co pasowały na 2900 nie wejdą?

 

Gdzieś chyba na XS widziałem Swiftech MCW60 założony na 3870. Chyba że mi się wydaje..

Kolega pytał o fullcover a co do innych to tego co wyczytałem na XS pasują na Radka HD38XX bloczki MCW60 i DD Maze4. Co do bloczków na 2900 fullcoverów to pojęcia nie mam. Wiem że eksperymentowali z bloczkami od 6800/7800 na 88GT - z powodzeniem :wink: (ale nie tak do końca CLICK )

 

@Symbian Accelero moze pasowac bo ma uniwersalną zapinke a bloczki niekoniecznie lub zapinke trzeba dokupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie pasowal i daje swietnie rade - tempr boxowe 55 , bloczek - 33 ( uklad nie dokonca odpowietrzony ) ale temp w okolicy 30 stopni powinna oscylowac , po swietacj zrobie porzadek z wc to bedzie ostatecznie jasne jakie temp idle/stress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

No dzieki, własnie rozsiałeś moje watpliwosci :) A jak rozwiazales sprawe z schlodzeniem sekcji zasilania ? Zostawiles "gole" czy jakies radiatory dales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne , jak nie odkrecisz boxowego to ma - razem cala plytka jest radiatorem , wiec po zdjeciu trzeba dac jakis.

 

Docinalm z procka ale problem z montazem , zastanawiam sie ale starcza takei male z pamieci kilka sztuk , albo kupic zalman na nb i dociac nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sekcja zasilania na tych karta ma standardowo radiatory...

Jedynie 70-ka (referencyjna i GeCube, nie wiem jak inne) ma radiatorek na zasilanie i pamięci osobno a 50-ka ma jeden pokrywajacy wszystko (nie wiem czy GeCube nie wpakował tam jakiegoś radiatorka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie jakie polecacie sterowniki do saphira hd3850 512/256, niedawno kupilem kompa i na razie uzywam tych co dostarczyl producent, ale dzis zainstalowalem crisis'a, gra chodzi elegancko na detalach na high i w 1280x1024 ale od czasu do czasu widze np kamien lub jakas skrzynke ktora "miga" raz jest a raz jest jak by przezroczysta:), mysle ze to wina sterownika... chyba ze blad w grze albo jeszcze co innego.. co wy na to? nfs ps chodzi na full bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się wypowiedzi człowieka, który otwarcie przyznaje że potrafi liczyć tylko do 10?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI z tego co widze to nie bledow a raczej literowek =] tzn glodny jestem =] a dlaczego? bo to diableskie GSM w polsce to.... nie bede pisal =]

 

co do tematu... to zobaczycie w styczniu ceny XX70x2 =]

 

na moj gust to ok 1.5x ceny 3870 =] oczywiscie za sztuke lub jak to woli za 2x3870 =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że przepłaciłem to ja wiem, to, że karta zaraz stanieje - też wiem, a to, że zaraz będzie coś wydajniejszego w tej cenie, co dałem heheh, to... wiadomo..

 

Co zrobie - powiesze się? Kartę mam na 15 miesięcy (raty), muszę z tym żyć ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wirze zeby R680= 2*670 w CF dawal wydajnosc wieksza niz 175% 2*670 =] ta karta wg mnie ma nacelu CF= 2*680 =] wiec pomyslcie o cenie? bedzie wieksza niz 2*3870? mozliwe ale czy wtedy juz oslabona ATI zarobi na tym? Moze na fanatykach jak ja =] hehhe

 

KZI nie napisalem ze zle zrobililes(sce) ale przy tak szybko nachodzacym x2 wydaje mi sie zakup 3870 zlym wyborem =] owszem wg portwela ale to CFx(4) ma znaczenie nie? zreszta co by nie kupic zawsze jest bledne =] ale w okresie 5 m-cy? chyba sie nie myle =]

 

moge siemylic w moim rozumowaniu, tez jestem fanem czegos innego niz NVIDIA =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że przepłaciłem to ja wiem, to, że karta zaraz stanieje - też wiem, a to, że zaraz będzie coś wydajniejszego w tej cenie, co dałem heheh, to... wiadomo..

 

Co zrobie - powiesze się? Kartę mam na 15 miesięcy (raty), muszę z tym żyć ;)

W sumie nie bardzo opłaca sie brac sprzet komputerowy na raty. Raczej wolałbym kupic cos tanszego za gotowke ;) Wiesz, mniej sie wtedy straci.

A ja mam taka mala propozycje zeby ten temat przykleic do reszty waznych tematow.

I jeszcze sie zastanawiam czy nie lepiej doplacic i wziac cos na G92... Troche sie pisze o tej regulacji obrotow, jakis hotfixach do wielu gier i nawet 3dmarkow ;/ Jak juz wydam te kilkaset złotych to chociaz chcialbym sie nie przejmowac ze bede musiał się z czyms ciągle użerać ... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI karte masz od 15 m-cy czy na ? bo to roznica =]

 

W sumie nie bardzo opłaca sie brac sprzet komputerowy na raty. Raczej wolałbym kupic cos tanszego za gotowke ;) Wiesz, mniej sie wtedy straci.

A ja mam taka mala propozycje zeby ten temat przykleic do reszty waznych tematow.

I jeszcze sie zastanawiam czy nie lepiej doplacic i wziac cos na G92... Troche sie pisze o tej regulacji obrotow, jakis hotfixach do wielu gier i nawet 3dmarkow ;/ Jak juz wydam te kilkaset złotych to chociaz chcialbym sie nie przejmowac ze bede musiał się z czyms ciągle użerać ... :-|

No to teraz sie spaliles =] tu masz do czynienia z fanatykami ATI bo kto inny wezmie i kupi 3850 - 70 a nie np 8800gt (G92)? =] ale faktycznie zakup na raty mija ie z celem zanim splacisz ja juz dwa razy bys ja zmienil =] ale... to bledne myslenie w dluzszym okresie czasu =] w dluzszym mam na mysli 8-12 m-cy a od premiery r670 minelo ile? 3? a tu juz mamy r680? o ile sie nie nie myle...

przy nadchodzacym "szybko" 3870x2 bo podobno w styczniu i jego rzekomym (o i tu moze byc blad ) 1 terra raczej nie warto a w polaczeniu raczej razy 2 co da wsumie 4*3870* czyli jakies 300% wydajnosci raczej tez mija sie z celem =]

na kogo co stac to bierze. Mnie chodzilo o to ze od premiery 3850-70 a 3870x2 za malo czasu uplynelo i lepiej chyba bylo poczekac=]

to jak a AMD dalo nam Phenoma czyli rewolucje w AMD i jego prockach ale nic pozatym czyli nadal kuleje do Intela =] czyli cos i nic =/

 

Tak za nawiasem te G92 to tka rewelacja? =] nadal woliejsze od GTX =] podgrzany kotlet co? ale zawsze to cieplejze =]

 

wogole x2 tochyba inny watek? =]

 

a tak n marginesie RBEJ... zdziwilbys sie... nie masz nic poza tym sensownego to wara chyba tak to sie grzecznie mowi =] co?

Ja swoj punkt widenia przedstwilem...moge sie mylic ale twoj post to nic wiecej niz spm....bueh...

nie tylko zlodzieje wyjezdzaja na wyspy...

Edytowane przez Imhotep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI karte masz od 15 m-cy czy na ? bo to roznica =]

Toś sie popisał inteligencją :lol:

No to teraz sie spaliles =] tu masz do czynienia z fanatykami ATI bo kto inny wezmie i kupi 3850 - 70 a nie np 8800gt (G92)? =]

Ktoś kto nie ma 900zl na karte tylko 600zł <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...