Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Witam o tuż mam dziwny problem z moją grafiką pod AGP:/ w moim 2 kompie.

 

A mianowicie chodzi mi o to że ściagnołem sobie program Gpu-z i tam mi wyświetla Ze AGP x8(małpa)PCI;/?? o co chodzi i co sie dzieje?? Chyba przez to wydajność karty spadła

 

tutaj macie screana

 

 

Reszta KOnfingu

Płyta Asrock AliveDual-eSata bios 1.90

Procek : AMD Athlon II x3 435

Grafa : Sapphire Radeon HD 3850 512 MB AGP

Ramy 2x1 A-data Vittesa EE @ 1066 v2.20

Zasiłka Fortron 700W

Edytowane przez Martines098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dziwny problem z komputerem;/ Wygląda następująco chciałem sobie zrobić mojego 2 kompa aby móc na nim oglądać filmy itp

 

No i na windowsie 7 zainstalowałem sobie i jak powgrywałem serowniki to mi nie wgrywały się żadne itp i pisało połowe mocy mojej karty.

 

No to zainstalowałem Windowsa Xp i wsazystko dobrze zainstalowałem serowniki jaki były na płytce do płyty głównej i problem występuje gdy instalyje CCC 10.4 lub inne bo po ponownym uruchomieniu komputera Wyskakuje Windows Xp ładowanie i potem gaśnie monitor i nie ma obrazu następnie komputer sie resetuje. czyli wszystko jest ok dopuki nie zainstaluje obojętnie jakich sterowników do karty;/ i da sie wejść w tryp awaryjny itp i przywracać system. Na ekranie nie ma żadnych artefaktów itp i komp nie jest podkręcony więc w czym jest wina;(

 

Mój konfig

Płyta główna Asrock AliveDual-eSata II

Karta Graficzna Radeon 3850 512Mb 256 Bit Agp

Ramy 2x1 A-data Vitase EE 800 Mhz

Zasilacz Fortron 700W

Dysk twardy WD 320 GB

Edytowane przez nightrider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Radeonem 3850 Asusa. Karta pewnego dnia zaczęła wyświetlać obraz w odcieniach różowego. Moim zdaniem uszkodzone będzie wyjście karty. Monitor wyświetla "No signal" w dobrych kolorach. Czy ktoś się spotkał z takim problemem w kartach tej serii?

 

 

 

Pozdrawiam anagaro

Edytowane przez anagaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...