Skocz do zawartości
dzuj

Half-Life 2: Episode Three

Rekomendowane odpowiedzi

o co ci chodzi ...

 

to co napisalem to sa moje wyobrazenia po przejsciu EP2. Zaden spoiler

a ten cytat o Akrtyce - informacja byla o tym na samym poczatku tematu i jakos ci to nie przeszkadzalo

 

wiec nie skacz! dobrze? bo nie lubie jak ktos mnie bezpodstawnie krytykuje.

EOOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co ktos obcuje w temacie o ep3 ??

zdaje sie ze ep3 dzieje sie po ep2 ... wiec uwazam ze jak ktos czyta temat o ep3 to zapewne mial do czynienia z ep2.

tak mi sie wydawalo i o tym pomyslalem.

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ...

ale dalej uwazam ze to temat o ep3 i to co bylo w ep2 moze byc tutaj jasne.

sorry ale nie do konca :P

 

jelsi ci co ukonczyli ep2 tez uwazaja ze to spoiler

to ... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepoox tyle ze ja wlazłem do tego tematu bo zauwazylem nowego posta i pomyslałem ze moze jakies nowe info zostało opublikowane dot. Ep3. Nie oczekiwałem nic nie znaczących pierdół + zdradzone zakończenie EP2, no sorry jesli nadal nie rozumiesz tego to ja skończę tą dyskusję jednym zwrotem - Wielkie K**** Dzięki :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve sugeruje, że dopiero w tym dodatku dowiemy się, jaka wiadomość była zawarta w przechwyconym przez Alyx Vance pakiecie w Half-Life 2: Episode One.

zrodlo: wikipedia.

 

mazzeo ... moj post dotyczyl info o ep3 (bazujac sie na ep2). Zreszta ciebie nie przekona, mnie zreszta tez.

masz racje ... koniec dyskusji ... nie ma o czym gadac ... z toba, jak dalej bedziesz sie zachowywal jak bym ci niewiadomo co zrobil.

na pocieszenie powiem ci ze najciekawsze momenty wg mnie sa w srodku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepoox tyle ze ja wlazłem do tego tematu bo zauwazylem nowego posta i pomyslałem ze moze jakies nowe info zostało opublikowane dot. Ep3. Nie oczekiwałem nic nie znaczących pierdół + zdradzone zakończenie EP2, no sorry jesli nadal nie rozumiesz tego to ja skończę tą dyskusję jednym zwrotem - Wielkie K**** Dzięki :mur:

 

To ta scena w której wszyscy zaczynają płakać i wręczać Tobie kwiaty żałobne? :lol:

Edytowane przez Frugo3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o jakieś dacie premiery?

Raczej tyle, że nie nastąpi szybko. Oto wypowiedź Douga Lombari z Valve z 21 lutego:

 

 

Rob Wright: When can we expect Half-Life 2: Episode Three?

 

Doug Lombari: We're not going to rush Episode Three. In retrospect, the idea of getting a Half-Life 2 episode out every year was too much. We don't want to crank out content. And actually, it's getting to the point where calling them episodes may not be the best thing. Episode Two was longer than Episode One by a few hours. So the content is getting bigger, and the design times are getting longer. We'll be working on Episode Three sometime soon, but there's no specific roadmap yet for the game's release.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle nie zrobiły na mnie wrażenia H-L2 i Ep.1 tak Ep. 2, który 2 dni temu przeszedłem mnie zachwycił. Z niecierpliwością czekam na dalszą część historii. Niestety zupełna cisza <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 jest dobre szczególnie w późniejszy etapach, ale wg mnie EP1 choć krótki to intensywna akcja wynagradza ten problem - w HL2 było dużo chodzenia po pustkowiach, za to w ep1 non stop coś się działo. EP2 za to jest genialne. Cała seria HL2 jest strasznie ciekawa, ta gra jest jak genialny film który pozostaje w pamięci na długo.

 

Czemu nie ma EP3? Na pewno nie z powodów technicznych, ani z braku pomysłu - przecież musieli mieć jakąś wizje na przyszłość kończąc EP2 w taki sposób... Być może pracują nad nową wersją Source bo "jedynka" choć daje nadal zadowalające efekty to jednak engine już się nieco podstarzał. Więc jak nowy source to być może dokończenie fabuły zobaczymy w HL3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EP3 bedzie w formie filmu :lol2:

A powazniej - jesli chodzi o cisze nt pracy nad kolejnym epizodem to mozemy sie cieszyc... I zbierac na nastepne karty graficzne i CPU od AMD/ATI :lol:

Chociaz nie powiem ze nie pyknalbym nastepnego odcinka w okresie zimowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym cpu i amd/ati to tak żartem ? :D Nie straszcie mnie, że będzie nowy silnik. To nie w stylu valve. Oni lubią się chwalić i grzmieć ;).

 

Graficznie będzie na pewno mocno, bo dopiero dzisiaj taka średnia pc pozwala na wykorzystanie 100% source.

 

Jak już ktoś pisał, ten gość od Cinematic Mod, wydając 9 cześć powiedział, że już najprawdopodobniej wykorzystał maksimum silnika. U niego grafika wygląda mocno, ale weźmy pod uwagę, że on i może kilka osób tworzy projekt.

 

Oficjalnie premiera na 2010 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM mocno wygląda owszem, ale IMO wciąż to i tak mało jak na możliwości dzisiejszych kart. Tekstury wcale nie powalają. Jedynie modele postaci są naprawdę ładne. Ale reszta modeli obiektów (jak samochody) dalej wygląda średnio. (kanciastość) IMO Source był dobry z 2-3 lata temu i jak sam napisałeś gość od CM wycisnął max ile się dało.Teraz czas na nowy silnik.

 

Chociaż nie mam nic przeciwko, by 3 epizod zrobić jeszcze na Source, a dopiero HL3 na nowym silniku. Przyjemność z grania i tak będzie spora. Chociaż czekanie tyle czasu dla 2-3 godzin gry to dla mnie jednak przegięcie. Niech wydadzą szybko 3 epizod i wezmą się za HL3. Pomysłów jest sporo. Można przecież przenieść się z ziemi na planetę obcych i zrobić kawał dobrej gry w klimatach S-F z ładną grafiką i podobnym filmowym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO scenariusz z planeta obcych to gwozdz do trumny HL :) Lepiej juz remake HL, powrót do Balck Mesa i wtedy bylbym szczesliwy :>

Dokładnie,mi ten wypad na planete obcych w jedynce kompletnie nie przypadł do gustu,ale za to podobało mi się sceneria W H-L Uplink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM mocno wygląda owszem, ale IMO wciąż to i tak mało jak na możliwości dzisiejszych kart. Tekstury wcale nie powalają. Jedynie modele postaci są naprawdę ładne.

szkoda ze zrobili z sympatycznie wygladajacej Alyx jakas wysmarowana olejkiem virtual slut.

zwroccie uwage na moment przekazania gravity guna.

 

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...