Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

To ja wam powiem jak to jest z sugerowaną. Sugerowana to jest 600$ netto, czyli po normalnym kursie 1700zł. Do tego dochodzi 15% dla dystrybutora, czyli 1950 netto w hurtowni. Najtańsze sklepy internetowe sprzedają tak z 10-20zł drożej niż hurtownia ( to jest samobójstwo, ale co tam). To już mamy 2400zł brutto. Ale większość normalnych sklepów chce dla siebie rozsądną stawkę, czyli ceny rządu 2600-2700 są w normie.

 

A wszystko co jest taniej idzie do PL z pominięciem distri lub na lewika (czytaj: problemy z gwarancją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak nie do końca... właśnie zerknąłem na coś w rodzaju europejskiego Ceneo, i tak - minimalne ceny brutto:

457,57 eur/ 1913 pln UK

466,50 eur/ 1950 pln NL

493,00 eur/ 2061 pln AUT

543,10 eur/ 2270 pln GER

 

Nie jest jednak tak różowo, bo problemem jest dostępność (czas dostawy) oraz trudności w dostarczeniu tego do Polski, w tym koszt tej dostawy. Kupując na fakturę jest jeszcze trudniej, bo procedury. A w UK dodatkowo inna waluta. Nic to, wczoraj przyjechał z UK mój kuzyn, więc jutro będę go tak długo poił wódą, aż zgodzi się... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa informacja dla posiadaczy serii 5xxx:

Zainteresujcie sie forum GPUGRId - trwaja prace nad uruchomieniem liczenia na radeonach.

Udalo sie juz w kilku przypadkach uruchomicale napotkali na nastepujace problemy:

-strasznie wolno idzie liczenie na serii 4xxx z uwagi na jakis bug w sterownikach i karta nie korzysta z wlasnej pamieci, tylko caciach!e dane w pamieci systemowej,

-do poprawnego dzialania trzeba poinstalowac mase dziwactw

-czekaja na kuriera z grafikami 5870 do testow we wlasnym labie.

Samo liczenie na serii 5xxx nie zostalo jeszcze przeprowadzone, wiec nie wiadomo do konca jak to sie skonczy, ale sami autorzy tego projektu sa dobrej mysli - ja tez!!

liczenie na 4850 zostalo porownane do czasow jakie sie ma na 8800GT zdaje sie

Duzym plusem jest to, rekomendowanym systemem bedzie win7:>

nie wiem czy sie cieszyc czy co:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, bo będzie to 3 projekt, który w razie padu MW i CC będzie można zapuścić...

 

A to, że wczesna wersja aplikacji jest wolna, to normalne...

 

Przy aplikacji 0.19 dla MW na ATI wydawało się że już szybciej nie można, a aplikacja 0.20 pokazała że można..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z .cz jest saphire 5970 za jakies 2150 PLN !!

Tyle ze sa niedostepne.

Dlaczego o tym mowie? Sklep jest 45km odemnie :D

Jak tylko sie pokarza, moznaby zrobic skok za plot...

prodejna: 13 345,- x 0,16 - zaokraglajac :) ja bym sie pisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z niedowierzaniem sprawdziłem w statach.... bo myślałem, że chodzi o ten super po B@P... jak on się nazywał... a nieważne zapomniałem sry... a tu niespodzianka :blink: "GPU Force" :lol:

 

Panowie: OxyOne, 7NBI_Zarecki Robert, 3Rni dajcie spokój.... po prostu dołączcie do TPT.... :lol2:

 

My WAS naprawdę docenimy! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, już myślałem, że zrezygnowaliście z liczenia... :lol2: forum było nieczynne przez jakiś czas. Po kolei...

 

1. Sprawę zmian w teamach opisałem szczegółowo tu: http://www.boincatpoland.org/smf/boinc/dig...86210/#msg86210.

W tym samym wątku dowiecie się również jakim to niegodnym człowiekiem jestem. Zatem nie ryzykujcie, bo jeszcze przyjdę do Was i zniszczę Wasz team!

:lol: :lol: :lol:

 

2. Nie męczymy się! Rozwijamy skrzydła by szybować aż do gwiazd... ;)

 

3. Cieszę się, że doceniacie nasz wkład we wspieranie nauki i Boinc. Większość BiiiP jest do tego mentalnie niezdolna. Osobiście podziwiam Tomasza za jego wysiłek i zaangażowanie, który sprawił, że zostaliście teamem nr 2 w Polsce! To wielki sukces. Jeszcze raz gratulacje!

 

4. A co do łączenia... poczekajmy troszkę... zobaczmy, który team będzie 2. a który 3. w Polsce, a zatem kto do kogo powinien się dołączyć. :rolleyes:

Poza tym wciąż razem jesteśmy słabsi od Tych, Których Nazwy Nie Jestem Godny Wymieniać, więc nie dostrzegam tu wartości dodanej. Również w działaniach międzynarodowych - do których macie niechęć - bylibyśmy razem zbyt słabi, aby zdobywać medalowe miejsca.

 

5. To chyba tyle na teraz. Niezależnie od wszystkiego - bawmy się dobrze, współpracujmy ku chwale nauki i Boinc, a na pohybel zawistnikom!

:banana: :banana: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehe....

 

Chciałbym pogratulować THORowi zajęcia 4 miejsca w rankingu krajowym!!! Jest to znaczne osiągnięcie! :gitarzysta:

 

Myślę, że trzecie miejsce jest w Twoim zasięgu i w nowym roku zrobisz nam miłą niespodziankę wskakując na nie!

 

Jakby co to Ci trochę pomożemy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam tez wydluzyl sie czas liczenia MW?

u mnie jest on 4-5x dluzszy niz zazwyczaj :zonk:

chyba ze u mnie cos nie tak..

 

 

edit:

 

i wszystko jasne :zonk:

 

November 30, 2009

The server seems to have been running fine for the last few days, and I've heard from labstaff that the controller is fine. I think I might have fixed the problem that was causing the random crashes. Sadly, the server is still extremely overloaded, so for the time being I'm increasing the workunit size (about 4x what they were before). Hopefully this should make the webpage more responsive and work more easily available. I'm really hoping to have all the server code upgraded this week which I'm hoping will improve things even more.

Edytowane przez shanghi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie wysokie miejsce Raptora nie jest żadnym zaskoczeniem - od wielu miesięcy pokazuje charakter i moc.

Gratuluję 4. miejsca!

:banana:

 

Raptor, przed Tobą jeszcze tylko dwóch zawodników Teamu, Którego Nazwy Nie Jestem Godny Wymieniać - dajesz, dajesz, dajesz...

:mur:

 

Tomasz, dostrzegam u Ciebie wzrost myślenia drużynowego - tak trzymaj! :)

Chociaż pewnie, będzie to dla mnie oznaczać konieczność większego wysiłku. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie licza mi wszsytkie 3GPU, tylko GPU1 i GPU2, a GPU3 idlle ma.

Ktos wie jak to rozwiazac ??

wogle ich BOINC nie widzi....

 

GPU-z widzi wszystkie 3 poprawnie

sterowniki najnowsze wlasnie wgrane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej to, co masz napisane, kiedy Boinc startuje. Wtedy następuje detekcja Ati. Coś w tym stylu:

2009-11-29 11:33:52 ATI GPU 0: ATI Radeon HD 4700/4800 (RV740/RV770) (CAL version 1.4.427, 512MB, 960 GFLOPS peak)

2009-11-29 11:33:52 ATI GPU 1: ATI Radeon HD 4700/4800 (RV740/RV770) (CAL version 1.4.427, 512MB, 960 GFLOPS peak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2009-12-03 10:51:56 Local time is UTC +1 hours

2009-12-03 10:51:56 ATI GPU 0: ATI Radeon HD 4700/4800 (RV740/RV770) (CAL version 1.4.427, 512MB, 960 GFLOPS peak)

2009-12-03 10:51:56 ATI GPU 1: ATI Radeon HD 4700/4800 (RV740/RV770) (CAL version 1.4.427, 1024MB, 1200 GFLOPS peak)

2009-12-03 10:51:56 Milkyway@home Found app_info.xml; using anonymous platform

brak jednego GPU 1200Gflop, czyli rdzenia z 4870X2

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co widzi CCC?

2. Czy jest założony Crossfire i czy jest włączony w CCC? Ewentualnie czy używasz jakiegoś pluga "udającego" podłączony monitor?

3. Czy włożony pojedynczo 4870x2 jest dobrze widoczny?

4. Jaka wersja klienta Boinc/BM?

Edytowane przez 7NBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...