Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko o Rosette.

 

Odpaliłem ją na AMD S.939 ( 1 rdzeń na 1.8 GHz ) i próbki tez liczy 3h, tak samo jak na C2D. Jakim cudem? Ale punkcików dostałem tylko 35 za próbkę. Od czego zależy długość liczenia próbki i ilość punktów? Zastanawiam się czy nie uruchomić platformy do rosetty na X2 939 ( mam jedną wolną płytę ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ino taki, iż próbki mają podobne ograniczenia czasowe - punkty dostajesz za ilość przeanalizowanych struktur.... Im wydajniejszy procesor, tym więcej struktur przeanalizuje w takim samym czasie jak procesor wolny - w efekcie czego zostanie mu przyznane więcej punktów....

 

Dla przykładu:

 

Uśredniając: lekko podkręcony Q8200 otrzymuje około 50 pkt za próbkę, a Q9550@3570 około 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

@ TP - nie martw sie - ja przyjmuje w rozliczeniu stare części :-P wymienie ci zasiłke jakby co :-D To spięcie graf masz naprawdę niebezpieczne...

 

Moja 4830 - która obecnie liczy w zasadzie jako jedyna zaczyna sypać artami w grach. Kurcze- niedobrze. Bo przecież większość czasu na def liczyła i temp do 65 stopni :-/

 

BTW: Milka to ruszy kiedy?

 

BTW2: szkoda że wszystkich naraz nie podłączyłem:

Dołączona grafika

 

BTW3: jak wyłączyć pokazywanie się pierwszego postu? W tym kontekście jego długość to teraz duża wada :-P

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

A nie, grafa jest ok. Okazało się, że mem sie z automatu przestawiły na 1200 ( def to 900). Nie wiem czy to jakiś spadek po 5870, ale jakoś tak samo się przestawiło na równiutkie 1200MHz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Było więcej - ale nie wszystkie na raz :-D

 

W każdym razie wszystkie ze sklepu na V... :-P Normalnie inwestycja stulecia.

 

BTW: teraz oprócz batonika CC też nie ma :-/

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Większości już nie ma. Zresztą nie zrobie ci tego świństwa - teraz najgorszy okres na zakupy tych kart.

 

Ale jak dobrze pójdzie za tydzień będą 5850 w rewelacyjnej cenie.

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Collatz/Sticker wraca w niedzielę z wakacji trwających 10 dni. To i tak szczęście, że projekt wytrzymał tak długo bez obsługi.

 

MW/Travis właśnie obronił doktorat, teraz opija, a od amerykańskiego poniedziałku będzie montować nowe dyski i podnosić cały system.

 

Mamy teraz czas na prace serwisowe przy swoim sprzęcie, w tym odkurzanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu moje 440 kredytów się znalazło :gitarzysta2: CC jak CC ale MW to MW :ph34r: Oby szybko wytrzeźwiał hi :wacko:

Z powodu że cieżko znaleźć 5870(no było ale w PL) więc zainwestowałem w monitor(rewelka), może nawet i dobrze bo teraz mogę dokupić 5970(będe do przodu o jeden rdzeń) :banana: ale to po nowym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko wychodzi jedna próbka MW na 5850/5870 a jak na np. gtx260/275/285?

 

Czy różnica jest duża?

 

BTW, w ogóle jest gdzieś info odnośnie czasów obliczeń na różnych konfiguracjach, bo tak ciągle muszę się pytać. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się! U mnie wciąż chodzi, rzadko pobiera, ale pobiera.

Zablokuj wszystkie inne projekty oprocz CC i w ustawieniach sobie daj zeby na 10 dni zapasu danych ci sciagnal :-)

 

Dzieki temu sciaglo mi jakies 50 probek :-) Wiec mam zapas :-) Teraz ustawiłem na 1 dzien profilaktycznie nigdy za malo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Tomasz odpalił 8 Teraflopsów i nawet się nie chwali.

 

A ja nie będę taki i pochwalę się!

Dziś Digital Recon pobił dzienny rekord przychodu... :damage_wall:

 

10,343,679

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...