Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż jadę na wspaniałych 2x 2xR4770, całodobowo. :)

I czekam na mocniejszych przeciwników i/lub niższe ceny albo rarytasik w postaci... 5890!

 

Ten dłuższy Collo idzie u mnie teraz średnio 16:45 (wg BM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu Wam sie robi jedna próbka CC? U mnie 14 minut

8800 GTS 512:

- krótsze w 27 m;

- dłuższe w 42 m;

 

Jednym słowem kiepściutko. :razz: Ale czekam na pewną kartę i wtedy ruszymy z kopyta. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie liczy tyle:

Dołączona grafika

Shot at 2009-11-11

 

A estymowany czas przez BM to 13:57. Mam ochotę wyposażyć się w coś mocniejszego ale nie wiem czy wejdzie do mojej budy i wtedy czeka mnie wymiana pewnie obudowy i zasilacza dodatkowo. Do tego obecne sztuczne zawyżanie cen nie zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A estymowany czas przez BM to 13:57. Mam ochotę wyposażyć się w coś mocniejszego ale nie wiem czy wejdzie do mojej budy i wtedy czeka mnie wymiana pewnie obudowy i zasilacza dodatkowo. Do tego obecne sztuczne zawyżanie cen nie zachęca.

W tej chwili bez sensu kupować cokolwiek. 5850 stoją po 1150 zł a 5870 1500-1600. Nie ma szans żeby tyle przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla XP 32 bit:

 

Odinstaluj stare sterowniki i zainstaluj nowe.

 

Sterowniki

 

Sprawdź czy masz BOINC 6.10.13

 

BOINC

 

Wgraj optymalizację po zamknięciu BM:

 

Optymalizacja

 

Skopjuj wypakowane pliki optymalizacji do

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\BOINC\projects\milkyway.cs.rpi.edu_milkyway

Zrestartuj kompa i powiedz czy zaskoczyło! Nie modyfikuj żadnych plików z optymalizacji.

 

Jeśli to nie pomoże zainstaluj 9.11 beta.

Zadziałało dzięki wielkie

 

Są jeszcze jakieś projekty gdzie można użyc ATI czy tylko milky jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało dzięki wielkie

 

Są jeszcze jakieś projekty gdzie można użyc ATI czy tylko milky jest?

Zapraszam do CC

 

Projekt ma swoje + i -:

 

- : mniej punktów niż MW

+ : stabilny serwer - próbki non stop;

+ : aplikacja CC mniej grzeje kartę graficzną niż aplikacja MW

+ : nic nie trzeba wgrywać - działa na kartach ATI i nVidii poprzez samo dołączenie do projektu w BM gdy pyta o link podajesz

http://boinc.thesonntags.com/collatz/

Co do HD5870 to ja się w sumie cieszę podwójnie... że w dobrej cenie zakupiłem to co mam :)

 

Zauważyłem, że obok CC spokojnie można liczyć np rosettę :) Nie spowalnia obliczeń CC tak bardzo jak spowalniała MW :)

 

A propos przekroczyłem w tym projekcie cpu only który nie ma żadnych optymalek 1 400 000 pkt.

Dla mnie R@H to taki projekt matka naszej drużyny :)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Panowie, myślałem że coś nie tak u mnie ale widać to norma. Nie sądziłem że aż taka różnica jest w punktowaniu do MW.

Też zapuszczam z innym projektem na CPU i liczy bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do HD5870 to ja się w sumie cieszę podwójnie... że w dobrej cenie zakupiłem to co mam :)

2 sztuki w niezłej cenie chyba kupiłeś? :wink:

 

Zauważyłem, że obok CC spokojnie można liczyć np rosettę :) Nie spowalnia obliczeń CC tak bardzo jak spowalniała MW :)

 

A propos przekroczyłem w tym projekcie cpu only który nie ma żadnych optymalek 1 400 000 pkt.

Dla mnie R@H to taki projekt matka naszej drużyny :)

Gratulacje, w tym projekcie jesteś nie do przeskoczenia. :wink:

U mnie Rosetta też chodzi non stop jak działam na kompie. Nie spowalnia kompa w żadnym stopniu, niestety nie mogę tego powiedzieć o CC, przez który sprzęcik trochę laguje. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos jeszcze z naszej druzyny bedzie walczyl w PrimeGrid's Challenge?

przypominam ze challenge trwa od 18,00 w piatek do 18,00 w sobote.

Można prosić o więcej info? :razz:

 

Pytanko o wydajność. Jak szybko liczy się 1 próbka MW oraz CC na 5770 a ile na 5850? Byłaby to różnica 2x lub chociaż 1.5x na korzyść 5850?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o naszym teamie masz na myśli... :rolleyes:

TPT

B@P

Digital Recon?

:lol:

7NBI jest to forum (wątek) TPT więc to chyba oczywiste...

 

B@P i Digital Recon mają swoje fora i tam się wypowiadają ich członkowie na temat swoich druzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z drużyny chce brać udział w wyścigu - to jak najbardziej może, o zdanie nikogo pytać nie musi - jego wola, ale nikt nikogo na siłę tutaj do niczego nigdy nie zmuszał, nie zmusza i nie będzie zmuszał.... Nie będzie u nas również masowych spędów do wyścigów i wałkowania jak Ci co w nich biorą udział są lepsi od tych co w nich nie biorą udziału - tak jak to ma miejsce w pewnych drużynach...

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję linka by ułatwić rywalizację: 3403081[/snapback]

Można prosić o więcej info? :razz:

Pytanko o wydajność. Jak szybko liczy się 1 próbka MW oraz CC na 5770 a ile na 5850? Byłaby to różnica 2x lub chociaż 1.5x na korzyść 5850?

Info w linku.

 

Co do HD5770... ja nie wiem czy ten cud techniki w końcu ma podwójna precyzję czy nie... bo jeśli nie to odradzam - MW nie ruszy... Jeśli mam polecać to albo weź HD4770 albo zainwestuj w HD5850... Do DX11 HD5770 i tak jest zasłaby, skoro nawet HD5870 nieźle potrafi przyciąć....

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info w linku.

 

Co do HD5770... ja nie wiem czy ten cud techniki w końcu ma podwójna precyzję czy nie... bo jeśli nie to odradzam - MW nie ruszy... Jeśli mam polecać to albo weź HD4770 albo zainwestuj w HD5850... Do DX11 HD5770 i tak jest zasłaby, skoro nawet HD5870 nieźle potrafi przyciąć....

No właśnie chciałem wpakować 5770 do takiego kompika co sobie leży i nic nie robi, ale skoro nie wiadomo czy będzie ok to chyba odpuszczę na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CC nawet i 3 tygodnie potrafi czekać na uznanie za ważną...

 

Drodzy członkowie naszej wspaniałej drużyny! :wink:

Zaktualizowałem pierwszego posta i stronę www drużyny o nowych członków. Na forum w formie graficznej widocznych jest tylko TOP50 członków, na stronie www TOP100. Aktualnie drużyna liczy 54 członków z czego aktywnych jest 26. RAC powyżej 1000 przekracza 15 członków. Największy RAC niezmiennie ma Thor - Gratulacje!

Dzięki naszemu zbiorowemu wysiłkowi dzisiaj najprawdopodobniej awansujemy na 4 miejsce, a za dwa dni na miejsce 3 :banana:

 

Mam pytanie - szczególnie do nowych członków - jakich informacji najbardziej brakuje wam na 1 stronie wątku i stronie www?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - szczególnie do nowych członków - jakich informacji najbardziej brakuje wam na 1 stronie wątku i stronie www?

jako ze dysponuje duzo slabszym sprzetem niz najczesciej wypowidajacy sie tutaj, oraz sprzetu mojego uzywam podczas liczenia, brakowalo mi informacji, ktore projekty nie zabieraja za duzo RAMu (nie za duzo to dla mnie max 15-20M/WU).

sam musialem kombinowac i sprawdzac rozne projekty.

z doswiadczen moich zauwazylem ze powyzsze kryterium spelniaja na pewno: MW, Enigma, PrimeGrid (ale tylko projekty: AP26, Sophie Germain Prime Search (LLR), Proth Prime Search (LLR)).

 

jak znace jeszcze jakies to prosze o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasz team zajmie miejsce 3 w PL, bardzo się cieszę z względu że dużo nas nie jest w teamie :) Ja już doszedłem do 142 miejsca w PL :razz: , a w tym tygodniu przyjdzie mi rachunek za prąd :lol: wtedy się okaże jaki będę miał rac na następnym miesiącu hehe :unsure:

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...