Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

6.10.45 to jest sprawdzony klient, nie miesza nic specjalnie w kompie?

 

BTW, kurde panowie, przez Was będę musiał wrócić do liczenia szybciej, niż zakładałem. Oj Wy. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.10.45 to jest sprawdzony klient, nie miesza nic specjalnie w kompie?

 

BTW, kurde panowie, przez Was będę musiał wrócić do liczenia szybciej, niż zakładałem. Oj Wy. :lol:

 

Od tygodnia testuję 6.10.45 i jak za ranie wszystko jest ok.

 

Ale brudy wychodzą w praniu - spokojnie możesz go po testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na statystyki to występuję w 2 miejscach tabeli - scali mi się to jakoś czy muszę coś poszperać w ustawieniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.10.45 to jest sprawdzony klient, nie miesza nic specjalnie w kompie?

 

BTW, kurde panowie, przez Was będę musiał wrócić do liczenia szybciej, niż zakładałem. Oj Wy. :lol:

 

Używam od samego początku jak się tylko pojawił - wszystko gitara żadnych problemów, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chłopaki starczy tego dobrego. Zapowiada się nam niezła współpraca z 7NBI. Czas na nas. :lol:

 

Zapraszam do Folding@Home team Poland (276)

Edytowane przez Filu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz występować jako jedna osoba musisz we wszystkich projektach mieć identyczną nazwę użytkownika oraz mail. Warto mieć również jedna drużynę - ale nie jest to konieczne :wink:

 

tylko, że właśnie mail i nick jest ten sam (team też) - jeszcze się upewnię jutro w robocie - a w tabelce jestem na 10 i 66 miejscu...

w ogóle dziwnie te kredyty uaktualniają, cc nie liczę co najmniej od weekendu a jeszcze coś mi się dolicza,

a we Freehalu to już w ogóle dziwne dziwadła - dołączyłem w poniedziałek a w tabelce pokazującej najwyższe urobki z 5 dni pokazuje mi daty z 2006 roku, kiedy nic nie liczyłem, przynajmniej tak pokazuje boincstats

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahah, 7NBI znowu rekrutuje. :lol2:

 

@ Adu82

CC trzyma przeliczone próbki nawet 2 tygodnie w pending, także sporo czasu po zakończeniu liczenia punkciki mogą jeszcze wpadać.

Ogólnie poczekaj kilka dni, może się ustabilizuje, czasem lubi się wszystko pomieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LHC w końcu zaczął działać, zgarnąłem pierwsze punkty drużyny B-) w liczbie 24 :-D

Btw miałem konto na folding@home z niewielkim dorobkiem, niestety zapomniałem loginu więc nawet nie wiem ile tam nazbierałem. Muszę przyznać, że boinc jakoś bardziej mi pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee... ale do czego rekrutuje?! Do ONZ?!

 

A ja mam pytanie trochę z innej beczki.. Po ile w Teamie TomaszPawel SPRZEDAJE SIĘ PUNKTY ??

 

Może bym sobie kupił trochę .... Wszystko dla dobra NAUKI ;)

 

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :) - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 47

 

Chyba pora stąd spadać gdzie pieprz rośnie :mur:

 

EOT

 

Waldeusz

---------------------------------------------------------

II miejsce - Folding@Home Team 276 POLAND

169 miejsce F@H World

---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaczynam zastanawiać, czy ktoś tu nie jest specjalnie przez kogoś nasłany...

Uczepili się jednego tematu, w dodatku zaakceptowanego przez najpoważniejsze Polskie zespoły i cały czas go wałkują...

 

Ani na forum B@P ani na forum GPUF, ani na innych forach nie ma tych wywrotowców...

 

Niektórzy pewnie są wściekli za wiele rzeczy, za powstanie MPTA, za większy RAC Naszego zespołu, za rozpad pewnego zespołu...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczepili się jednego tematu, w dodatku zaakceptowanego przez najpoważniejsze Polskie zespoły i cały czas go wałkują...

 

Miałem się już nie odzywać na tym forum, ale nie rozumiem co zostało zaakceptowane przez najpoważniejsze zespoły BOINC ??? - SPRZEDAŻ PUNKTÓW ZA PIENIĄDZE ??

Jak to się ma w ogóle, do ogólnie pojętych ideałów i zdrowej rywalizacji uczestników Teamów ?? WSTYD i tyle.

 

A przy okazji ten cennik to jest jeszcze aktualny ?

Giełda mocy obliczeniowej

Tak więc - Powodzenia i dużych zysków życzę :[

 

Waldeusz

---------------------------------------------------------

II miejsce - Folding@Home Team 276 POLAND

169 miejsce F@H World

---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ze zrozumieniem prześledził wątek na tym i tamtym forum to byś miał jakiekolwiek pojęcie o temacie. Wiedział byś po co została taka giełda powołana i jaki był jej cel. W różne sposoby można pozyskiwać fundusze na wspieranie nauki. Jedni umieszczają reklamy na swoich stronach, za które otrzymują $ - i tego nie krytykujesz a inni w inny sposób starają się sfinansować swoje kosztowne hobby jakim jest wspieranie nauki.

 

A tak bijesz pianę, trolujesz i nic nie wnosisz do tematu. Wstydem są dla Ciebie twoje posty...

 

Najśmieszniejsze jest to, że podpuszcza Ciebie osoba, która sama to wymyśliła...

 

Naprawdę, przemyśl temat i zastanów się nad swoim postępowaniem...

 

Zobacz kto jest autorem tematu który podajesz na forum B@P. Może wtedy klapki spadną Ci z oczu.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a inni w inny sposób starają się sfinansować swoje kosztowne hobby jakim jest wspieranie nauki.

 

Człowieku - ja za swoje hobby sam płace i ponoszę ich koszt

bez względu na to czy jest to liczenie projektów czy hodowanie rybek w akwarium.

Widać że się nie rozumiemy zupełnie i mamy różne pojęcie ideologii

dlatego proszę grzecznie - nie odpisuj już może na mój post.

Żegnam

---------------------------------------------------------

II miejsce - Folding@Home Team 276 POLAND

169 miejsce F@H World

---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie najrozsądniej będziesz gdy sam pokasujesz swoje wypowiedzi.

 

Każdy ma prawo patrzeć na życie w swój sposób. Dlatego nie sądź bo i Ciebie osądzą.

 

Nawet twórcy projektów umieszczają na swoich www reklamy by sfinansować łącza i sprzęt.

 

Nie bądźmy hipokrytami. Nie chodzi tu o zarabianie na BOINC a o zdobywanie środków na jego rozwijanie. Jeśli nie potrafisz zrozumieć tej subtelnej różnicy to jest to Twój a nie mój problem.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

more red, more xxxl

fan mentalista chyba....red all over...

 

 

P.S. Jestes gorszy niz demotywatory.pl

 

KILL him With FIRE !!

 

P.S'.

TomaszPawaeł

temat sponsoringu był tutaj zdaje sie już zamnknięty, jesli kolo do niego powraca, to znaczy że nie czytał całego wątku, ale skoro wyskoczył nagle ze stroną ok. 40, to ktoś mu ją podrzucił. wali mi kto i po co...niech odejdzie po prostu w pokoju. proszę cię tylko, nie zniżaj sie do jego pułapu, bo wykończy cie - ma doświadczenie...

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

Wiesz sorry , ale to już nawet nie jest zabawne.

 

 

Wbijacie się w temat innego zespołu, rejestrujecie się w drużynie z nazwą użytkownika która pokazuje , że o dobrych manierach słyszeliście moze kiedyś w wiadomosciach, a na koniec robicie burde wyciągając jakieś stare brudy.

 

Po takim zachowaniu gdybym chciał foldingować zrobiłbym to w teamie Hardocp nawet gdybyście byli ostatnim istniejacym folding teamem w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba nie za bardzo zrozumiał o co dokładnie chodzi w tej giełdzie. No niestety czytanie ze zrozumieniem kuleje w obecnych czasach.

 

BTW, można się domyśleć, kto podrzucił linki do stron z giełdą, nie ma co, precyzyjnie wybrane i wyrwane z kontekstu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijacie się w temat innego zespołu, rejestrujecie się w drużynie z nazwą użytkownika która pokazuje , że o dobrych manierach słyszeliście moze kiedyś w wiadomosciach, a na koniec robicie burde wyciągając jakieś stare brudy.

A to TomaszPaweł nie pochwalił się Wam?

Więc, chcę Was uświadomić, że nie zwrócilibyśmy na Was nawet najmniejszej uwagi, gdyby nie chamskie wejście Waszego Foundera w nasz wątek. Możecie mu za to podziękować,

 

Jak chce zarabiać na DC niech idzie pod kościół z czapką.

 

Druga sprawa to:

KILL him With FIRE !!

No cóż Zulusman, za to jest sprawa karna, tak więc radzę szukać dobrego adwokata. Mogę podesłać adresy kilku - tani nie są, więc szybko zaczynajcie handelek punktami, tylko naszych nie sprzedajcie.

 

żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to:

 

No cóż Zulusman, za to jest sprawa karna, tak więc radzę szukać dobrego adwokata. Mogę podesłać adresy kilku - tani nie są, więc szybko zaczynajcie handelek punktami, tylko naszych nie sprzedajcie.

 

żegnam

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to TomaszPaweł nie pochwalił się Wam?

Więc, chcę Was uświadomić, że nie zwrócilibyśmy na Was nawet najmniejszej uwagi, gdyby nie chamskie wejście Waszego Foundera w nasz wątek. Możecie mu za to podziękować,

 

Wejście...

 

Szukaj adwokata, naruszyłeś moje dobra osobiste.

 

To jest sprawa cywilna.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to TomaszPaweł nie pochwalił się Wam?

Więc, chcę Was uświadomić, że nie zwrócilibyśmy na Was nawet najmniejszej uwagi, gdyby nie chamskie wejście Waszego Foundera w nasz wątek. Możecie mu za to podziękować,

 

Jak chce zarabiać na DC niech idzie pod kościół z czapką.

 

Druga sprawa to:

 

No cóż Zulusman, za to jest sprawa karna, tak więc radzę szukać dobrego adwokata. Mogę podesłać adresy kilku - tani nie są, więc szybko zaczynajcie handelek punktami, tylko naszych nie sprzedajcie.

 

żegnam

 

Idź już sobie, grzecznie proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hohoho co tu się narobiło...kłótnie, wyzwiska i groźby etc. My tu tylko przybyli zareklamować nasz team, tak jak robi to TP, w pokojowych zamiarach, a że "odkopujemy brudy" to już nie nasza wina.

Z tego co widzę i czytam - to tylko jedna osoba jest temu winna...Tak zgadza się. Człowiek ma coś w sobie że potrafi tylu ludzi skłócić ze sobą. Pan "Zły Charakter" można go zwać.

Ale mniejsza z tym....nie nasz już problem.

Zapewne ku radości wielu z Was, oświadczam że zakończyliśmy już swoją działalność w zespole Boinc TomaszPawelTeam. Z początku mieliśmy inne zamiary co do Was, miało być pięknie i kolorowo, a wyszło jak widać. Nie będziemy już u Was spamować, "trolić" czy innych tym podobnych rzeczy. Koniec kropka.

Ale na zakończenie wypadałoby podsumować naszą działalność, choć moim zdaniem przy takiej atmosferze na forum szkoda na to zachodu.

Wspomnę tylko, że osiągnęliśmy o wiele więcej niż planowaliśmy. Zdobyliśmy coś innego niż nowych zwijaczy, mianowicie jedność w naszym teamie i zaufanie do drugiej osoby. Wiele osób ofiarowało swoje maszynki w imię Teamu. Każdy dał od siebie wszystko na co go stać i chwała im za to..Właśnie dzięki takim działaniom team staje się mocniejszy. Podnosimy ducha walki i o to chodzi...

 

Pozdro TPT i bez odbioru :wink:

Edytowane przez pholcman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jesteśmy jako TPT w szoku, przybywacie zaczynacie z nami liczyć jest miło, nikt Wam nie wytyka nazwy konta na którym liczycie - pomimo że jest delikatnie mówiąc niestosowne - potem robicie jatkę i wychodzicie...

 

Zupełnie jak na zabawie w remizie...

 

Kac po naszym spotkaniu pozostanie jakiś czas...

 

Ale cóż - Wy wspieracie naukę w sposób Wam właściwy, My robimy to samo w sposób Nam właściwy.

 

Grunt że coś robimy... bo moglibyśmy nie robić nic - i cytując klasyka = "nic tu nie będzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa w sumie.

 

Koledzy podłączyli się do teamu, policzyli, potem nagle wychodzi sprawa sprzed pół roku, że niby ktoś zarabia pieniądze na sprzedaży mocy. Kłótnie i koniec współpracy. No nic, trudno się mówi. Życzę kolegom powodzenia w F@H i dalszych sukcesów. Nie skreślajcie BOINC tak od razu. Dodatkowo, prawdopodobnie będzie dostępny wrapper f@h i będziemy mogli go liczyć w ramach boinc, z czego jestem bardzo zadowolony.

 

A co do:

Na zakończenie powiem jaka jest miedzy nami największa różnica- Nas stać na tego typu działania a was po prostu nie.

Jak jestem w błędzie to udowodnijcie i spróbujcie i Wy działań dla dobra teamu, dobrze Wam to zrobi dla całości zespołu. Może morale sobie podniesiecie.

 

Nasze morale są na odpowiednim poziomie, nie musimy sobie nic "podnosić" ani "powiększać". :wink:

 

Pozdro i narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...