Skocz do zawartości
killer805

Moje Pierwsze Forum :d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś założyłem forum.

 

www.kilerforum.fora.pl

zaglądnijcie i się rejestrujcie żeby forum ruszyło :wink:

ocencie i powiedzcie co zmienić

 

ok. wiedze ze sie znacie dobrze.

prosze was o pomoc w stowrzeniu takiego forum o temacie...no wlasnie jakim??? co polecacie???

taki zebyscie wy sie tak zarejestrowli i nawet byli modami :D

Prosze o poradnik i linki jak załozyć forum.

Powiedz że żartujesz;]

 

Ps. ile masz lat? 14?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba coś ci się pomyliło z tym forum, jeśli zakładasz to musisz mieć cel robienia tego forum jakąś idee czegoś, w końcu chcesz o czymś pisać z kimś zrzeszać jakąś grupę ludzi a Ty wypalasz z czymś takim WSTYD

przecież jak chce pisać z ludzmi i i prosze was o pomoc w zalozeniu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Temat to sprawa indywidualna, nikt ci nie powie w czym czujesz się dobry

2. Użyj skryptu http://www.przemo.org/phpBB2/ jak już wspomniał xacti - będzie całkiem niezły na początek, choć ja go nie lubię

3. Nie licz, że każdy będzie ci tu będzie pomagał na każde twoje słowo. Poszukaj poradników, faq etc. bo tego jest w sieci mnóstwo. http://www.google.com twoim przyjacielem.

4. To forum jest bardzo dobre, ale nikt tu nie będzie odwalał podstawowej roboty (która jest w wielu miejscach dokładnie opisana) za innych

5. Używaj szukajki forumowej. Jest to ogomna skarbnica wiedzy, z której powinieneś nauczyć się korzystać.

 

 

 

---

Proponuję zamknięcie bądź zmienienie działu tematu (bo to nie prezentacja). Nie raportuję ponieważ nie jestem pewnien czy do tego się ten temat zalicza.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...