Skocz do zawartości
FatAlbert

Crucial Ddr2 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie brać od Baziego ma jeszcze jeden KIT za 220zł jeden jusz zamówiłem.. Są kupione przez niego rok temu więc rewizja odpowiednia heh, oczywiście ma nowizny nie otwierane :D dobrze że temat odżył. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już dostanie nową rewizję więc nie jest za dobrze...

 

Radziłbym 2x2 GB SP2+ Mushkina budżetowo... pod warunkiem, że nie chcesz ekstremalnie kręcić (selekty biegają 1066+ ale do 1100 już nie dobiją). Jak chcesz wyżej kręcić - idź w 4x1 GB, np. Goodramów PRO...

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 21 dniach pracy na napięciu 2.2V odeszło 4x1GB Ballistixów :mur:

 

Panowie normalnie żenada, żeby pamięci padły po tak krótkim czasie przy pracy na napięciu def V oraz nawiewie Fandera FX-120 :mad:

 

:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 21 dniach pracy na napięciu 2.2V odeszło 4x1GB Ballistixów :mur:

 

Panowie normalnie żenada, żeby pamięci padły po tak krótkim czasie przy pracy na napięciu def V oraz nawiewie Fandera FX-120 :mad:

 

:mellow:

po 1 d9- bywa

 

po 2 nie ma szans żeby na raz padły 4 moduły takie cuda to ew przy zrąbaniej mobo ale to też niewielka szansa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 21 dniach pracy na napięciu 2.2V odeszło 4x1GB Ballistixów :mur:

 

Panowie normalnie żenada, żeby pamięci padły po tak krótkim czasie przy pracy na napięciu def V oraz nawiewie Fandera FX-120 :mad:

 

:mellow:

Kurcze... nie wiem co Wam sie dzieje ze tymi pameiciami... moje sobie czasem smigaja cale dnie na 2,7v bez zadnego nawiewu i nic... a w serwerze mamm a daty 1066+ i tam to juz wogole 24/7/365 2,2v sa parzace ale nic sie nie wysypalo od ho ho ho :)...

 

jakies lichawe te nowe kosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... dostalem z gwary komplet nowiutkich Ballistixow 1065Mhz, wszystkie z tej samej serii... i mam problem. Nie chca skurczybyki pojsc na 1065Mhz. To jest tak... jak dam taka czestotliwosc a wszystko inne na AUTO to komp wstaje, ale w GM sypie bledami. Jak ustawie wszystko zgodnie ze specyfikacja (5-5-5-15-30-2T-2.2V) to w ogole nawet nie chce wstac, jest overclocking failed. Czy ja cos robie zle czy pamieci poraz 10 musze odsylac??? Powoli paczki do UK mnie zaczynaja wiecej kosztowac niz nowe pamieci!!

 

Plyta: Asus P5K Premium bios najnowszy bodajze - 502 czy cos.

 

POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... dostalem z gwary komplet nowiutkich Ballistixow 1065Mhz, wszystkie z tej samej serii... i mam problem. Nie chca skurczybyki pojsc na 1065Mhz. To jest tak... jak dam taka czestotliwosc a wszystko inne na AUTO to komp wstaje, ale w GM sypie bledami. Jak ustawie wszystko zgodnie ze specyfikacja (5-5-5-15-30-2T-2.2V) to w ogole nawet nie chce wstac, jest overclocking failed. Czy ja cos robie zle czy pamieci poraz 10 musze odsylac??? Powoli paczki do UK mnie zaczynaja wiecej kosztowac niz nowe pamieci!!

 

Plyta: Asus P5K Premium bios najnowszy bodajze - 502 czy cos.

 

POMOCY!

Era Cruciali się skończyła:

 

NOWA REWIZJA Ballistixów PC8500

 

Krótko mówiąc - jednostronne kostki... OC znacznie gorsze... Co najgorsze wszystkie serie Ballistixów przechodzą "metamorfoze" :cry:

 

Poznać można je po kodzie:

 

BL12864AL1065.8FE5

 

8 w nr seryjnym oznacza, że są to te złe Ballistixy robione na kościach 1 GBit, stare miały w tym miejscu 16, co oznaczało, że kość była dwustronna (miała 16 ICsów).

 

I kolejne złe wieści - ponoć z RMA wracają właśnie te nowe kostki... :sad: (a akurat kupiłem Ballistixy - dobrze, że to stara rewizja... fiuu...).

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie mobo je psuje, bo 4 kosci naraz to jest juz przegiecie :)

Taka myśl też przechodzi mi przez głowę.

Na czas RMA Cruciali załatwiłem sobie jeszcze 3 kostki po 512MB i zobaczy się jak to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

mnie przyszły z RMA 2mce temu BL12864AA1065.16FD5 i trochę cyrki z nimi mam. Na normalnych swoich ustawieniach nie chcą chodzić tj 1066 z CL5, a cały czas chodzą na 1126 z 5-5-5-4-9 (PL6) 2T z Vmem=2,2v bios. Może się tak przyzwyczaiły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja znowu zakatuje moje. Ustawilem 2.3V i tyle. Pieprze.

lubię to!

właśnie przeczytałem i znowu mam klawiaturę do czyszczenia :-))

 

2,3 wytrzyma ..ja ustawiłem wiecej i niby padły ..ale powstały i teraz tak dziwnie chodzą.

Na swoich ustwieniach, 1066 CL5, nie chcą ale na 1120 chodzą bez problemu :-)

to własnie Cruciale

 

to jak efekt tunelowy...niby paradoks a działa

 

ps.skoro wierzymy w efekt tunelowy to dlaczego nie wierzymy w czary?

Edytowane przez lama1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...